Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Dovádění s Jaguarem XJ220. Po poli, mezi stromy, rozbitou okreskou...

Poslední místo, kam byste se supersportovním Jaguarem XJ220 odbočili, je nějaká farma, natož se tam ještě prohánět po pozemcích, které mají do okruhu nebo dálnice dost daleko. Asi právě proto vzniklo tohle divné video.
Zpět na článek
31. 8. 2013 12:18
31. 8. 2013 12:29
31. 8. 2013 14:26
31. 8. 2013 14:00
31. 8. 2013 16:26
31. 8. 2013 19:26
31. 8. 2013 20:44
31. 8. 2013 22:52
1. 9. 2013 15:48
31. 8. 2013 11:49
xj220 zapozicane autorom clanku :D
mi to pripada ako keby to auto nedobrovolne zapozical samotny autor clanku >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - DawQa
31. 8. 2013 12:18
TaxTheRich
má bestovní videa :yes:

nevím jak autor článku vstával, ale když na to někdo má, tak jsi hraje ;-) a já jsem rád že videem pobaví i nás!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - boost.
31. 8. 2013 12:23
Redaktore, redaktore...
Zaprvé, úroveň víkendových článků na auto.cz je ode dne horší a horší, tohle nepatří na "seriozní" web o autech, byť neříkám, že by měly být strohé a jednoduché bez špetky vtipu atd.

Zadruhé, ta auta jim nikdo nepůjčuje - co vím, jde o sbírku jednoho Brita obchodujícího s realitami. Jeho syn jezdí rallye. Sám to ale popřel, takže nevím, byť tomu vše nasvědčuje, že na Jalopniku měli pravdu... A vlastně, není to jedno? ;-)

Zatřetí, mají taková auta stát v garáži, netknutá a skrytá pod plachtou? Jako to provádí Sultán z Bruneje, kterému mu v jeho garážích hnije spousta vozítek? Nope. Neviděl jsem na videích TTR, že ta auta by někde poškrábal. A když ano, má dost peněz na to je opravit.

Začtvrté, ano, jeho videa jsou třeskutě cool. Má pěkný vedlejší příjem, diváci se pobaví (včetně mě, Phantoma WRC se nemohu nabažit), on si zajezdí na svém trávníku a všichni jsou happy.
Rozbalit vlákno
2
31. 8. 2013 13:45
Re: Redaktore, redaktore...
Přesně tak, já jsem z těch videí nadšený.
Je fajn, že se o ta auta "podělí" aspoň takhle. :-)
Koukal jsem, že má i Voisina z 30. let:
[odkaz]
1. 9. 2013 15:31
Re: Redaktore, redaktore...
Všichni až na závistivého českého novináře, který to auto možná ani nikdy neviděl na vlastní oči (já teda zatím ne). Tady už dávno není to nadšení, vtip a nadhled, jako když to měli "kluci" s Liborem Zezulkou jako frontmenem (nevím jak moc to byl jeho soukromý projekt, asi dost), jakmile to koupil němec, tak jde jen o běžný internetový magazín a tomu odpovídá úroveň, ty vlezlé celopološné reklamy, ve fotogalerii, a vůbec je to celé pokažené. Profesionální mediální masáž, nic víc, nic míň. Fakt, že se tady chlubí 16 letou tradicí, je naprosto směšné znevážení práce lidí, kteří auto.cz vybudovali svým nasazením a entuziasmem :-)
Navíc si protiřečí, ale to je normální - mezi hlavní články pustí video jak nějaký pitomec v Izraeli nabourá Ferrari - (pánové redaktoři, tohle si fakt nikdy nepustím, o co mě to má obohatit?) a pak ty pomlouvačné řeči na adresu skvělého profíka za volantem úžasného auta na soukromé farmě...
Avatar - Pekelná Micinka
31. 8. 2013 12:29
Kůl
Tak j8 souhlasím s autorem článku, že je to divné. Mně toto video nijak zvlášť zábavné nepřijde.
Rozbalit vlákno
1
31. 8. 2013 14:26
Re: Kůl
No už to má alespoň nějakou režii a docela povedenou. Předtím jezdil prostě s autem po poli a nic z toho. Tohle má docela šťávu.
31. 8. 2013 14:00
XJ220
Prekrasny a impozantni stroj. Nejkrasnejsi Jaguar vsech dob, trebaze je prave za ten nejkrasnejsi vseobecne povazovano E-TYPE, ja osobne radim na absolutni spicku XJ220.
Videt tenhle skvost na vlastni oci je absolutne odzbrojujici!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - petrumr
31. 8. 2013 16:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - twistedTSD
31. 8. 2013 18:54
Nemám problém
Auta jsou o toho, aby jezdila, ne stála naleštěná v garáži. Zvlášť taková auta. Takže...proč ne?
Rozbalit vlákno
0
Avatar - beibej
31. 8. 2013 19:26
parta k*k*tů
To snad není možné, takle se chovat k takovejmhle legendám. Je vidět, že když se někdo narodí do přebytku a ser* do zlatýho nočníku, tak si holt neváží ničeho. Jen mi tam chybí jak si ohřívají zkřehlé prsty nad táborákem z obrazů Leonarda daVinciho. Kdyby radši s každým takovýmhle pokladem natočili 10ti minutové video na okruhu/letišti aby z toho něco měli i ostatní fandové. Courání se po trávě mezi stromy mi toho moc nedalo. Dá se to udělat o HODNĚ líp viz třeba Martin Brundle Supercars. To považuju za nejlepší video se zajímavejma autama.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - twistedTSD
31. 8. 2013 20:47
Re: parta k*k*tů
Děláš, jako by s nimi do těch stromů narážel a auta byla na odpis. Prostě si s nimi jízdu užívá, nevidím na tom nic špatného.
Avatar - 3_diamanty
31. 8. 2013 20:44
svojho casu
tusim patril tento jaguar medzi najrychlejsie seriove auta na svete ( clanok som necital ak to tam je spomenute tak sa ospravedlnujem )

dodnes velmi pohladne auto aj ked tie vyklapacky vpredu sa mi nepacia ;-)
Rozbalit vlákno
2
31. 8. 2013 22:52
Re: svojho casu
JJ. Jeden ze super trojky let 1991-1992 - Jaguar XJ 220 , Bugatti EB 110 , McLaren F1 :yes: Jo a nesmíme zapomenout ani na pár dalších z té doby kterých vzniklo jen pár kusů Cizeta V16(20kusů) , Vector W8(19kusů) ........ Zlatá doba a zároveň labutí píseň ryzích supersportů bez elektronických berliček které si na hranici jejich schopností mohl troufnout řídit pouze skutečný mistr volantu . :-)
1. 9. 2013 15:48
Re: svojho casu
XJ220 nema vyklapeci lampy, nybrz posuvny kryt na ne:
[odkaz]
31. 8. 2013 22:28
Takže další díl bude s Ferrari 288 GTO ???
Alespoň v posledním záběru tam stálo
Rozbalit vlákno
1
3. 9. 2013 10:55
Re: Takže další díl bude s Ferrari 288 GTO ???
GTO bylo pred rokem... asi by ti upadly ruce to vytukat na jutubu achjo ;-\
1. 9. 2013 15:11
Mně se to líbí
Narozdíl od jalové snahy snad všech českých novinářů o smyky "na letišti u Mnichova Hradiště" (nebo jinde) tenhle řidič prokazatelně umí a nebojí se. Mně osobně to imponuje, protože při snaze o rychlou jízdu nebo snad smyk se mi vždycky rozklepou nohy a pak mám starost jet alespoň normálně, takže už na to kašlu a nechám se unášet fantazií u podobných videí. Navíc mi ta louka připadá velmi pečlivě udržovaná. Nádherná auta, nádherné řízení, perfektně natočené, díky. Někde je napsáno, že původcem všeho zla je závist, tak na mě působí ten příspěvek redaktora. Díky za zveřejnění a příště si klidně můžete nechat ty řeči pro sebe.
Rozbalit vlákno
0