Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: BMW X5 M a BMW X6 M – Dvě nabroušená SUV

BMW M GmbH se po tradičních typech M3 a M5 pustilo i do úprav modelů X5 a X6 a představilo jejich ostrá provedení, která budou patřit k nejvýkonnějším zástupcům své kategorie na trhu.
Zpět na článek
9. 5. 2009 01:22
9. 5. 2009 12:51
neregistrovaný "baschwek"
9. 5. 2009 18:50
9. 5. 2009 19:18
9. 5. 2009 21:59
10. 5. 2009 22:13
9. 5. 2009 21:57
9. 5. 2009 22:10
neregistrovaný "507--"
Avatar - kolmar
9. 5. 2009 01:22
video???
Video o 550 konovom aute bez toho aby sa co i len zopla spinacia skrinka a poculi sme zvuk tohto V8? :no:

Nic extra to neni, no myslim, ze video ma nejak takto vyzerat:

[odkaz]

[odkaz]

X5 vs. Cayenne GTS by Fifth gear:

[odkaz]
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Loptos
9. 5. 2009 04:30
Nech si hovori kto chce co chce
BMW motorsport urobilo skvely a decentny tuning oboch aut. Nehladim teraz na vyuzitie ale na to, ze ziadna firma nevie urobit taky tuning ako stock tuning. :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Dylan McKay
9. 5. 2009 07:12
nic pro švorcáky za záclonou
Já jsem to prostě musel napsat, mě se ten výrok GTIho prostě líbí, a už jsem s ním kdekoho pobavil. Vystihuje situaci... >:D :yes:
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "baschwek"
9. 5. 2009 12:51
Re: nic pro švorcáky za záclonou
tihle jednoocí mezi slepými ;-)
Avatar - Dylan McKay
9. 5. 2009 21:15
Re: nic pro švorcáky za záclonou
Co? Neslyším tě! :-)
9. 5. 2009 18:50
nesmysl
Ne a ne, nikdo mi nenamluví že tohle auto má sebemenší smysl své existence. Jediné, co je k světu je zvuk motoru...Nač to? Na bláznění po okruhu to není, na cestování jsou zbytečně tvrdé a nepohodlné, na machrování taky ne.
Rozbalit vlákno
53
9. 5. 2009 19:18
Re: nesmysl
Smysl je v tom, že někdo má rád kaviár a ty zase preferuješ chleba se sádlem. To je celý.
9. 5. 2009 21:59
Re: nesmysl
:yes: Trochu bych to upravil, já kaviár a někdo jiný chleba se sádlem :-) Co jíc kaviár - M5 nebo X6?
10. 5. 2009 22:13
Re: nesmysl
Ptáš se na smysl. Jakej má na běžnej provoz smysl M5 a jakej X6M? Teoreticky obě auta žádnej. Pro mě větší X5, nebo X6 v M, hlavně z hlediska "praktičnosti", což většina SUV.
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 23:07
Re: Milý Johnnn(e)!
Myslím že JEDNOZNAČNĚ více "kaviár" je bmw X6 ;-)
10. 5. 2009 23:30
Re: Milý Johnnn(e)!
bRavO! :yes:
Avatar - Dylan McKay
9. 5. 2009 21:14
Re: nesmysl
Závidím ti, Johnnne, že jsi s tím už jezdil, fakt. Jsi třída! :yes:
9. 5. 2009 21:57
Re: nesmysl
No nejezdil, ale bude lepší než M3 nebo M5? Sebelepší motor tomu nepomůže....
Avatar - Dylan McKay
9. 5. 2009 22:46
Re: nesmysl
Ještě bys mi mohl napsat sportku na zítřek. Dík! :yes:
Avatar - Hammunasakra
9. 5. 2009 23:31
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
8, 6, 13, 29, 44, 49/ (2)7 - tady mi "křišťálová koule" trochu "problikává" - tak se omlouvám ..
PS: Ach - NEní zač a má běžná taxa je 10%
PPS: A kupte si pak nějaké POŘÁDNÉ auto (NE"gazíkovitého" typu) ;-)
Pěkný den (a tu výhru si "užijte" :yes: )
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 06:15
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Kylie, aUto musí pobRat Více než jen holení, A tak jsem spojil megavýkon s prostorem- praktičtější než cokoli jiného...

(Velká písmena dávají dohromady jedno slovo...) ;-)
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 11:00
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Praktičnost auta, když o tom mluvíte, NEchci zpochybňovat, ale neb mám "maličkou/malilinkou" praxi s (NE "v obororu" špatnými) Porsche Cayenne S a MB ML 63 AMG - tak VÍM, že to je .... že to NEní "to pravé" (je to KOMPROMIS). PROSTOR - tam sice je, VÝKON - tam sice je, ale že by = super auto - bych NEřekla ..
Nebo JINAK: Že to "funguje"? Ale jistě ..
Že to je "pohoda/zábava/ideál"? Ani NEee ..
Jak asi OBA víme, NEní to žádná "tragedie" apod. (a NEříkejte, že to je NEJ- typ vozu, co jste kdy řídil..
PS: To "v závorce" umím také (první písmena prvních 4 slov dávají ... :-) )
PPS: Možná mám na věc jako holčička "obrácený" pohled, ale co to je/znamená to vaše VELKOpísmenkové "V-A-V-R-U-K" - to tedy NEvím/NEtuším (to je něco vám "blízkého" :-) )
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 11:38
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
To byl jen vzkaz všem pochybovačům... ;-)

Naštěstí jsem už PÁR lidí z toho jízdou vyléčil...

Otázka je co se mi z toho co jsem řídil líbí, a druhá co skutečně chi a potřebuju...
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 11:49
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Otázku "potřebuji" VŮBEC NEzpochybňuji a chápu, to se prostě NEdá NIC dělat ;-)
PS: Ano vím JAK lze s takovýmto typem vozu jet, ale ... ale já osobně prostě "raději" ... NE"krabici"
(nedávno se mi "kdosi" pokoušel ujet s Bentley Continental GT a i v té "hrozné" krabici ML 63 AMG jsem "udržela" krok ... ale v stejně "oMOTORovaném" SL by se mi "držel" MNOHEM lépe a "snáz" ;-)
Pěkný den :-)
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:06
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Já už se z těch vašich pěkných dnů asi zblázím!

Ta autodráha s GT a AMG se dá koupit kde?
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 12:15
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
No ... u nás v garáži, kde jinde? :-)
PS: Ale venku dnes JE "pěkný den" ;-)
PPS: [odkaz]
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:39
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Kylie, umíte být neskutečně sexy! :yes:
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 12:45
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
DĚKUJi! :-)
PS: Některé věty/myšlenky KLIDNĚ můžete i "rozvinout".. :-)
PPS: G-alina T-atjana i-vanovna nám již uvařila - končím/vypínám a přeji
Pěkný den ;-)
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:47
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Pěkný den, a dobrou chuť... ;-)
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 12:49
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
dtto :-)
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 11:47
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Už jen to slůvko KOMPROMIS je pěkná BLBOST. Jako kompromis vidím asi 95% všech aut na silnicích...
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 11:54
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Možná i více ... (99%?) :-)
PS: Ok - "měním" na VĚTŠí kompromis - trochu takové "poručíme větru dešti" - prostě STEJNĚ "podobně" oMOTORovaný vůz typu sedan, ne-li cupka se řídí/ovládá prostorem se pohybuje MNOHEM "snáze/přirozeněji" - to si alespoň myslím já ;-)
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:00
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Kdepak, do osobáku už mě nikdo nedostane, to pro mě taky není kompromis, ale krok zpět...

A ono těch osobáků moc není, co by se této dvojici přiblížily nebo dokonce ji překonaly...
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 12:36
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Hmmmm, tak zde se NEshodneme ;-\
Já když porovnám např. "krabici" ML 63 AMG a "cupku" SL s týmž motorem je to OBROVSKÝ rozdíl a volím NAPROSTO jednoznačně (pravda pokud je zrovna sněhová bouře století apod. ... jinak ale JEDNOZNAČNĚ!)
PS: Já bych docela DOST "osobáků" co PŘEKONÁVAJí asi vymyslela ;-)
PPS: NE "praktičností", ale jízdními vlastnostmi, chováním, řízením, dynamikou ... trochu "z principu" KAŽDÝ stejně/podobně drahý vůz typu cupka/sedan je/bude spíše "lepší" - si tedy myslím já ...
9. 5. 2009 23:48
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Sportka nebude, nechci se půlit o výhru ;-) Ale k zpět k BMW, k hmotnoti - 2,3 tuny...Jak BMW obelstilo fyzikální zákony Issaca Newtona?
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 06:12
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Dvěma turbama, Johnnnnnnne...

Já jen nechápu tvoji touhu hned všechno vážit. Hlavně že ti nevadí hmotnost Bentley Continental GT 2385 kg... :-!

Haló, uvědomte si, prosím, že tohle není jako Nissan Patrol či Lada Niva, je jiná doba...
10. 5. 2009 10:35
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
I kdyby těch turb bylo 10 tak mu to nepomůže, v zatáčce kola nedokážou udržet na styčné ploše 2,3 tuny a v tom mu nepomůže ani je skvělý diferenciál (skvělý je opravdu, nejde o ironii). Navíc má vysoké těžiště. Jo kdyby se nepyšnil názvem SAV a nemasíroval mě relkamou s tím, že sportovější jízdu než v X6 nezažiju, nemám nic proti.
Navíc bych ho nikdy nesrovnával s Nivou nebo Patrolem. Tyhle mašiny si zaslouží úctu, protože to na co jsou stavěné, umí jako málokteré jiné auto.
Je to ten samý případ jak Cayene, jsem moc rád, že ho vyrábí, protože získávají další kapitál na vývoj úžasných aut jako je 911 a Cayman, ale nechápu zákazníky, kteří si tuhle kraksnu koupí. Chápu skupinu lidí, kteří si ho koupili z důvodu vyššího komfortu při nastupování atd, ale jesti je jich 10% tak to bude moc. X6 je stejný tah od BMW. Stejně tak chápu kupce X5, je to přece jen prostorné SUV s vysokým těžištěm a tím pádem dobrým nastupováním a poměrně komfortním podvozkem, a že s některým z výkonnějším z motorů navíc dostane výkonovou rezervu. Co z toho má X6? Nemá ani dost místa i přes to, že to je hovado (a to má vzadu jen nějaké pseudosedačky), nemá žádný komfort jízdy v běžném provedení natož v M...co mi může nabídnout kromě technologií a výkonného motoru? Stačí když mi napíšete co, já to prostě nevím...
Edit: S Kylii obvykle nesouhlasím, ale vystihla to dobře - Kompromis :-)
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 11:44
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Johnnne, pořád jsi toho moc nepochopil, a píše z tebe neznalost. Teorie teď vůbec nic neznamená, možná by to chtělo více praxe. Přeju ti, aby ti jedno z jmenovaných aut půjčili třeba na víkend... Už jen kvůli tomu podvozku. Ty jsi stále v éře listových per...

A až zase někdy o Cayenne napíšeš kraksna, tak se jdi kouknout ven na ten svůj supersport s nízkým těžištěm pro sportovní jízdu...
10. 5. 2009 12:06
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Teda nevímco na to říci...Vy tady na mne vytahujete sportku, že jsem vědma, ale vidím že jsme dva. Nejsem v žádné éře listových per či čeho. Netoužím po tom se v nich nějak projíždět, protože jsem jel v X5 3,0d a vím své a Ml 320 CDI, které jsou si mimochodem chtěl koupit, což jsem naštěstí neudělal a koupil si C-čko 220 CDI a k tomu Tuscna 2,7L V6 na zimu, od kterého jsem očekával mezérii ale nakonec se předvádí velmi dobře. Už jsem to kdesi psal, když tedy bala kritika Hyundaie o tom, že jsou na nic a jen se kazí atd...Půl roku zpátky
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:13
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
A jsme doma! Johnnne, nesrovnávej X5 3,0d a ML 320 CDI s autama jako je Cayenne Turbo či X5 M a X6 M, to je opravdu úplně jiné kafe.

Je to asi měsíc zpátky, co jsem ženě koupil Hyundai Santa Fe 2,7 V6, je to líná žravá mrška, ale na naučení to ženě stačí. Není to auto, se kterým bych chtěl jezdit to co jezdím...

V Cayenne Turbo jsem našel to, co jsem hledal. A tyhle BMW bych si taky moc přál...
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 12:19
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Tak SOBĚ Cayenne Turbo a ženě Santa Fe? 8-s
PS: No jo - CHLAPi!
PPS: Víte že "příjemněji/lépe/snáze" se řídí/ovládá/učí VŽDY v tom "lepší" (= dražším) voze? A to BEZ "ironie"! ;-)
Pěkný den (dnes ale je, že?) :-)
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:21
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Žena má svůj auto sen, ale s Hondou HR-V najezdila za 2 roky 6000 km, přesto ji orvala ze všech stran.
Santa Fe dopadne stejně.
Třetí auto bude asi Range Rover Sport, který se ji líbí. Tak za rok...
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 12:30
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Ach ano - TAKto to již DÁVÁ poněkud "smysl" ;-)
PS: Ale trochu to "vybočuje" z toho POTŘEBUJi (jeden takový vůz - to CHÁPU a OPRAVDU ho může být "potřeba" - více .. to mi příjde trochu "zbytečné" - za ty peníze se dá koupit nějaká příjemná zadokolka ... co třeba Lexus IS 250? NEřídil by se manželce LÉPE/příjemněji než ta 4kolka?) ;-)
PPS: Já NEmám/NEmívám s "řízením" (různých ... cca od C1 1.0 po ML 6.2) vozů "potíž(e)", ale vozy typu "krabice" 4x4 se prostě řídí "maličko" hůře ... to je myslím já a myslím že to je i "obecně" platný FAKT ..
Pěkný den :-)
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:34
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Tak ona je v tomhle ještě větší radikál než já, prostě chce teréňák, těžce protestovala když jsem doma zvažoval Quattroporte nebo 911tku...
Ona sama by nejvíce chtěla Lincoln Navigator, tak si svého Lexuse zase schovejte... ;-)
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 12:49
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Tak Lincoln Navigator? Věru BOMBAstické!
Já rozhodně NE"vnucuji" - já se JEN zmínila, že kdyby OZKOUŠELA - možná by z "jiného" řízení/ovládání vozu (zadokolky) až PŘEKVAPENA byla ...
PS: Lincol Navigator jsem nikdy NEřídila, ale já bych snad dokonce i tomu "prostému" Lexus IS (nebo samozřejmě nějaké LEPŠí ZADOkolce) asi přednost dala..
Pěkný den ;-)
10. 5. 2009 12:31
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Santa Fe 2,7 V6 znám, při rychlejší jízdě si nestydí říct ani o 14 litrů. Tuscon a Santa Fe jsou po jízdní stránce uplně jíná auta. Nechtěla by žena změnu? Je menší, obratnější a jezdí lépe. Je pravda že Tuscon má u mě průměr 12L...Jestli jsem ale dobre pochopil vlastníte Cayene? pokud ano, asi pak spotřeba nehraje roli :-)
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:36
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Když Johnnne (můžeme si tykat) klikneš na můj nick, tak tam je recenze na Cayenne, i s fotkama. Spotřeba Cayennu se mi zdá nižší než u Santa Fe, prostě si už s tím autem rozumím...
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 11:53
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
...a ještě bys mi mohl prozradit, co je pro tebe v tomto případě řešení, když tak strašně moc hledáš smysl v autě. Škoda Octavia Combi TDI?

Napsat totiž do titulku o prvotřídním autě "nesmysl", to člověk musí mít velkou kuráž nebo znát i auta z jiný planety...
10. 5. 2009 12:09
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Možná jsem se trochu nechal unést, protože nemám rád velké a těžké auta..Řešení k čemu - X5M/X6M?
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:19
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Nezlob se, Johnnne, ale to slůvko "nemám rád" mi přijde spíše jako zaujatost. Taky jsem neměl rád automaty a teréňáky...
A už jsem nakoupil 5 aut 4x4 v automatu...
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 12:24
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Na AUTOMATy také NEdám dopustit! Dnes jsou již (asi "jednoznačně") LEPŠí volbou než manuál. S těmi 4x4 - tam si až tak "jistá" NEjsem - já ozkoušela vše a stále JEDNOZNAČNĚ preferuji zadní pohon (už jsem říkala "JEDNOZNAČNĚ") ;-)
Pěkný den (to říká má yorkshire(rka) - "vyvalujíc/vyhřívajíc" se právě/momentálně na sluníčku :-)
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:30
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Já se právě s rodinkou chystám opustit své rodné Mariánské Lázně, a odcestovat do KOMPROMISU jménem Praha...

Kylie, a to si představte, že Santa Fe žena ještě ani neřídila, snad se v příštím týdnu k tomu dostane. Máme kluka 3,5 měsíce, a tak si je raději vozím sám. Maminka je totiž po každé své jízdě překvapená, že všechny sloupky a popelnice na sobě mají barvu z jejího auta... >:D
10. 5. 2009 12:38
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
No zaujatý trochu jsem to je fakt, ale kdo není? Cayena mi ale nepřichválíte, u něho mě ani neštve všechno to jsem jsem psal výše. Cayene si nemůžu prostě zařadit pod jméno Porsche. Porsche vždycky tvořilo nádherné sporťáky a supersporty a to Cayene není a nebude. V nějakém X6 si teda někdy zařídím jízdu ;-) Určitě překvapí ale nepřesvědčí
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 12:44
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Cayenne Turbo Porsche je. Zásadně se nebavím o Cayenne V6 a S a Diesel, těm nerozumím ani já, ale Turbo je zážitek. Navíc mě teď kamarád podráždil verzí Turbo S, v týdnu se s ním povozím.
U PCT chválím výkon, řízení, podvozek, spolehlivost, luxus.

PS: tohle je ta recenze [odkaz]
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 12:13
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Mně OSOBNĚ se z těchto "oblud" MOMENTÁLNĚ NEJvíce "zamlouvá/líbí" za NEJ-lepší považuji bmw X6 (asi 50i či M bych si "vybrala/volila" - KDYŽ už).
PS: Ale STEJNĚ "oMOTORovaná" příští cupka řady 6 bude JEŠTĚ lepší ("tipuji/domnívám se" křištálová koule mi to říká ;-) )
PPS: Myslím že JEDINÉ "pravé" řešení je mít VÍCE aut ..
Čistě "teoreticky" - já bych si (při rozumně NEomezeném "rozpočtu") minimálně 3 pořídila
Bristol Fighter (v "praktičtější verzi SL 63 AMG) pro "lásku" k autu a "skvělým" zážitkům)
Něco z Maranello (třeba jako "připomínku" kde jsem pracovala a abych chlapečky trochu "ohromovala" - a ŽÁDNÝ vůz "nedodá" TAK "silné" prožitky/zážitky..)
ML 63 AMG (dnes asi spíše to bmw X6 ..) pro těch pár dní v roce, kdy je OPRAVDU "chnusně", nebo je potřeba něco většího převést/odvést ..)
Citroën C5 V6 (občas JE potřeba něco "obyčejného" co vám nikdo NEzávidí NEukradne apod. - třeba když jedete "do česka" - prostě aby to NE"působilo" a přitom to tak nějak "NEnápadně kvalitní" bylo ...)
JINAK - je to VŽDY jen a jen "kompromis" (na druhou stranu když si představím ten podzimo-jarní "opruz" při výměně pneu.. ;-)
Pěkný den
:-)
Avatar - Hammunasakra
10. 5. 2009 12:41
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Ono také Bentley NEní až TAKová "bomba" jak si lidé co NEozkoušeli asi "představují" ..
NE že by byl snad "špatný" či tak něco, to NEee, ale "měl" by být ještě LEPŠí - si alepsoň myslím já ;-)
To MŮJ "milášek" Bristol i SL 63 ho "do země" ZAŠLAPOU (ale PRAVDA, při zaparkování před hotelem asi NEpůsobí tak... jako BENTLEY :-)
... což je mně osobně ale "fuk" - já si vůz kupuji PRO SEBE, NE pro "ostatní" ;-)
Avatar - Ham.
9. 5. 2009 21:30
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Zrychlení lepší než poslední M3, stejné jako M5, vizáž právě na machrování jako ušitá (M3 vedle X5/6 vypadá jak scvrklá micinka vedle tygra, pohodlí je samozřejmě také někde jinde než u M3) no a na okruhu kdo to kdy a jak často zkouší?
9. 5. 2009 21:58
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Na machrování je právě ta M5/M3 :-)
neregistrovaný "507--"
9. 5. 2009 22:10
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Tiež nechápem o čom je toto auto. NIKDY NIKDY som nekritizoval európske SUV, že sú nezmyselné, ale toto proste nemá zmysel. Na okruh nie, na cesty načo, ak s tým nemôžem ani na poľnu cestu...
Avatar - Falco
10. 5. 2009 00:12
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Základním SMYSLEM automobilu je dopravit osobu(y) z místa A do místa B! Co myslíš, zvládne to BMW?

To ostatní nech na majiteli.
Avatar - Dylan McKay
10. 5. 2009 06:17
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
:yes:
Avatar - Ronault.
11. 5. 2009 01:39
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Dopravit z bodu A do bodu B dokáže i šlapací auto, trochu chabé zastání.
11. 5. 2009 01:43
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Chabé není, když "nemusíš" jezdit na bhútán. Podívej se na to třeba ze strany výherce sportky pod peřinou. Nic ve zlym.
Avatar - Falco
11. 5. 2009 06:14
Re: Milý šviháku (lázeňský)!
Máš pravdu, dokáže!

Někomu vyhovuje šlapací autíčko, někomu X6. Každopádně nemá cenu řešit PROČ!
Avatar - Ham.
9. 5. 2009 21:22
Soupeř jak má být.
Konečně má Cayenne Turbo S důstojného a možná víc než důstojného soupeře.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Vampix(Diesel Power)
12. 5. 2009 09:11
jen to Mko
Auto paradni. Neumim si představit jak pojede když ted v X6 35d se neumim udržet při zemi protože to prochazi zatačkou jako nůž máslem a výkon mi(nám, auto je otce) rozhodně nechybi...Ale nikdy těch dalšich 250 koni asi nebude na škodu >:D Jen kdyby to nebylo s označením M...to mně tam prostě zavazi...jinak :yes: :yes:

jen by už mohlo přijit pořadne video a ne exterierka, nebo ta klidna jizda jak to tu bylo minule...
Rozbalit vlákno
0