Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz GLA ve Frankfurtu: První dojmy

Malý „medvěd“ má ve Frankfurtu premiéru, což se nemohlo obejít bez průzkumné mise na stánek Mercedesu.
Zpět na článek
Avatar - Delfin2
10. 9. 2013 20:11
gla
GLA vyzerá pekné nieje veľké ani malé :yes:
Avatar - Bubáq
10. 9. 2013 20:08
Za mě:
Celkové hodnocení: 1 (dvakrát podtržená);
Bez dalšího kometáře, není ho třeba.
Avatar - Magister
11. 9. 2013 10:32
Re: K čemu tohle?
Mercedes se už 10 let snaží zbourat zažité představy a vybere si u něj stále širší spektrum zákazníků. Podle mě je to ku prospěchu věci, však i ty klasické sedany zůstávají (C, E, S).
Avatar - happy_driver
11. 9. 2013 14:57
....
Nadherny maly mercedesik. Pre mna mozno trochu maly (pod GLK nepojdem), ale urcite si najde kopec buducich spokojnych majitelov. :yes:
Avatar - skejpa
16. 2. 2014 10:35
Ideál
Ideální vozítko. Není příliš velké jako klasické SUV ale není to ani šmrdla malej. A hlavně ten design je paráda. Žádné šílené krabicoidní tvary ale elegantní a sportovní design. Pohádka. A interiér v kombinaci bílá+červené prošívání je taky prvotřídní :-)
10. 9. 2013 22:54
K čemu tohle?
Zdá se to jen mně, nebo luxusní německé automobilky opravdu vymýšlejí stále absurdnější auta?
Vždy jsem měl zažitou představu Mercedesu jako sedan střední třídy a něco podobného u BMW ve sportovnějším podání a teď takové kreatury. Co po tomhle "áčku" Scout bude následovat? GL kabriolet nebo SL Allroad? A u BMW to není lepší.
Doufám, že si to nikdo ze zmíněných automobilek nepřečte >:D , protože by je mohlo napadnout něco takového přivézt jako sériovku do Ženevy.
Alespoň Audi zatím tyhle šílenosti ukazuje jen jako studie.