Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Rychlý test: Chevrolet Trax vs. Opel Mokka

Automobilová dvojčata to nemívají jednoduché. Čím se liší malá SUV od Chevroletu a Opelu – samozřejmě kromě loga?
Zpět na článek
Avatar - Bubáq
19. 9. 2013 12:34
Díky!
Neobyčejně mě těší, že zde v porovnání byla jasně řečena holá a nezpochybnitelná pravda: přístup k funkcím přímo přes tlačítka je pro řidiče rychlejší a intuitivnější a bezpečnější, než smátrání po dokytové obrazovce! Díky za to!
Ovládání přes menu má být vyhrazeno jen vyšším funkcím, které se nastavují/konfigurují pokud je vůz v klidu.
Žeby použitím tradičního ovládání infotaimentu byla Mokka znevýhodněna? Cha, jen Korejci a Číňané mohou prosazovat utlapané, lesknoucí se a superbarevné dotykové obrazovky, rozumný člověk tenhle rádoby "problém volby" ponechá zcela stranou!
Avatar - salamoon
19. 9. 2013 15:18
oboje kusky su vyborne
exterier - trax
interier - mokka
vybava - mokka
cena - trax

skoda,ze trax nema autoklimu a xenony...
19. 9. 2013 14:38
Re: Díky!
Dotykáč je cetka z Číny.
Ale pro hromadu lidí je rovnice jasná: větší obrazovka = lepší auto.
Avatar - 3_diamanty
19. 9. 2013 16:10
Re: chyba mi tu bocny pohlad
tak to je fakt... ale nemozes chciet super kvalitu ked mas za 7 dni v tyzdni 5 testov na stranke pravidelne... potom je jasne ze ani jeden nie je kvalitny.... kedysi bolo testov menej ..... a zrejme aj to je dosledok toho ze dnes je kvalita aka je.... ved cely svet uz davno uprednostnuje kvantitu pred kvalitou.... taka je dnes doba ;-\
19. 9. 2013 13:44
Re: co ma prekvapuje...
ten zlatý "kříž" je motýlek... a to by si rapper na krk asi nedal :-)
Jinak MyLink je infotainment od Chevy... jednou ho třeba bude mít i Opel... [odkaz]
19. 9. 2013 21:58
Re: Ovšem...
Pane Novák, raději se ušetřete námahy a své komentáře pod články raději nepište.
Co slovo to perla. Ještě napište Yeti s motorem 1.4 TSI a bude lepší když vás odvezou do Bohnic, protože TSIčka jsou jedna velká tragedie s jejich spolehlivostí.
Avatar - 3_diamanty
19. 9. 2013 14:33
chyba mi tu bocny pohlad
z profilu na oba modely... tam vyhrava jednoznacne trax uz na pohlad , hranate blatniky mu seknu rovnako ako aj celkova hranata karoseria... o poznanie to vyzera lepsie ako obla mokka.... len skoda ze chyba ten pohlad ;-\

smutne ze v redakcii nevedia nafotit par schopnych fotiek oboch aut, vyhlad spoza auta cez cuvaciu kameru je asi to posledne co nas zaujima... rychly test, rychle fotky.... nestoji to potom za nic 8-s
19. 9. 2013 13:16
Jeden za osmnáct...
...a druhý bez dvou za dvacet.
A s tou palubovkou si snad u ševrlej dělají kozy, ne?! :no:
Zlatej Captur...
19. 9. 2013 14:39
Re: chyba mi tu bocny pohlad
Mně občas i normální testy přijdou dělané až moc narychlo, co teprve "rychlý test"...
Avatar - sargis
19. 9. 2013 12:08
co ma prekvapuje...
je ze Mokka ma povodny info system, kym Trax ma novsi, predstaveny z Adama. A co viem, ma ho aj Cruze, pritom Astra ho po FL nedostala. A Opel ma podla GM v Europe "vyssi" imidz ako Chevy, ale toto mu podkopava nohy. Co sa tyka vyberu, urcite Opel. Zlaty krizik patri rapperom na retaz okolo krku >:D
22. 9. 2013 10:01
Re: Jeden za osmnáct...
Doporučuji se kouknout naživo. Není to tak strašné jak to vypádá. A škoda že neměli kus kde je přístrojovka stejné barvy jako u Mokky.
22. 9. 2013 10:00
Re: Díky!
Zkoušel jste to vůbec? Souhlas že v autě upřednostňuji klasické ovládání. Ale u Mylinku stejně používám ovládání na volantu ze kterého se většina úkonů dá udělat.
Zrovna ovládání hlasitosti by mohlo být na fyzické tlačítko. Ale to mám přece na volantu. a ono zesílení třeba z 5 na 35 je rychlejší na dotykovém když stačí dvě kliknutí (kliknout na posuvníku na místo kde se 35 nachází).
Určitě to neni tak hrozné jak to vypadá. Pravda ale že ovládání klimatizace bych na dotyk nechtěl

A co se týče interiéru, podle fotek bych soudil že je u traxe děsný. Naživo je to ale úplně jiné.

Jinak nejsem zhrzený majitel traxe. Jen s nim mám možnost jezdit
Avatar - Jaros71
20. 9. 2013 12:03
Re: oboje kusky su vyborne
:yes:
Hlavně ta kaplička přístrojů u Traxe je podivná..
Méně čudlíků by Opelu taky pomohlo.
Jinak jsou to obě velmi povedená malá SUV. :yes:
MOKKA je jasný vítěz. Až na cenu.
Ale ty ceny půjdou za chvíli dolů..
20. 9. 2013 07:28
Re: chyba mi tu bocny pohlad
Jo, tak nějak...
19. 9. 2013 19:41
Ovšem...
...mnohem lepší volba je Škoda Yeti :yes: