Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Nissan Cube – Třetí generace oblíbeného modelu

Letošní autosalon v Los Angeles se stal místem světové premiéry třetí generace Nissanu Cube, který patří k úspěšným modelům na japonském a severoamerickém trhu.
Zpět na článek
2. 5. 2009 00:32
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 5. 2009 07:02
2. 5. 2009 09:58
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 5. 2009 16:01
2. 5. 2009 21:24
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 5. 2009 00:32
CUBE...
... Ano, téměř učebnicový příklad nedoceněného designu...

... Osobně jsem velkým zastáncem tohoto vozu. Je velmi osobitý. Na první pohled si jistě řeknete, že příliš krásy nepobral, ale mnozí z Vás se do něj brzy zamilují...

... má totiž neskutečné charisma. Je to vůz, kterému hromada lidí příjde na chuť až na druhý pohled.

Bizardní příď, originální záď a její nápaditý soulad s profilem - beru!

P.S.: Nesmím zapomenout na útulný interiér a image klidného (Stress - free) auta :-)
Rozbalit vlákno
4
2. 5. 2009 07:02
Re: CUBE...
Osobitý je bezesporu, charisma má jak pro koho. Za sebe říkám, že bych šel raději pro Soula. ;-)
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 5. 2009 09:58
Re: CUBE...
Soul je taky zdařilý (včera jsem ho viděl v tmavě čokoládové barvě - asi mu více sluší světlejší odstíny, ale i tak je skvělý :yes: )
Avatar - pelikoš
2. 5. 2009 16:01
Re: CUBE...
je to nádherná stylovka,jsem moc rád,že se bude i u nás prodávat (ikdyž nemá moc přehnané ambice na velké prodeje).jsem ale přesvědčen,že to je mnohem lepší auto,než ta kia.do budoucna by z toho mohlo být kultovní auto,něco jako brouk nebo 500...
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 5. 2009 21:24
Re: CUBE...
Tak co se týče kultovního statusu, už teď je design Cube ikonický. Po celou existenci si zanechal svébytné prvky, copž se mi velmi líbí. Je to krabička s nezaměnitelným kouzlem :yes: