Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Sporťáky už neletí, holku dneska nejlépe sbalíte na ekoauto

Mysleli jste si, že vaši atraktivitu u opačného pohlaví zvýší nějaký osvědčený sportovní kočkolap? Tak to pro vás mám špatnou zprávu. Shánějte raději Priuse.
Zpět na článek
5. 10. 2013 08:57
5. 10. 2013 09:04
5. 10. 2013 09:06
5. 10. 2013 10:38
5. 10. 2013 12:01
5. 10. 2013 09:24
5. 10. 2013 09:31
5. 10. 2013 09:34
5. 10. 2013 12:58
5. 10. 2013 18:25
5. 10. 2013 12:34
neregistrovaný "SR20"
5. 10. 2013 20:20
5. 10. 2013 08:57
:-)
Tak Vám sleduju v televizi zrovna koncept Subaru WRX, který má dorazit příští rok na trh..... a do toho tenhle příspěvek.......
Jak to jen říci - je doba, kdy ulovíte "kočku" už jen tím, že máte vůbec nějakou pixlu. Pak přijde doba, kdy ulovíte kočku na to, že se Vaše pixla nerozpadá. Potom - o kousek na časové ose dál, už se Vaše pixla nemusí rozpadat, ale je v kategorii low endu a vedle stojí Maserati - jde-li Vám pouze o kočku a nikoliv duševní souznění na roky -to se zeptejte v tu chvíli svého testosteronu ;-) , tak se vsadím, že na košišků zabere spíše to Maserati....
A já už jsem ve věku, kdy si místo košišky raději šoupnu do garáže to nové WRX....škoda, že jen té virtuální :-)
Rozbalit vlákno
0
5. 10. 2013 09:04
Hahaha
Iba * moze toto napisat ;)))
Rozbalit vlákno
0
Avatar - euro89
5. 10. 2013 09:06
Blesk.cz
Opravdu hodnotný průzkum. :-!
PS: Být to pravda, tak radši do smrti budu panicem, než si koupit Prius. >:-[]
Rozbalit vlákno
3
5. 10. 2013 12:01
Re: Blesk.cz
Pokud spoléháš jen na auto, tak asi panicem zůstaneš. :-)
Avatar - 3_diamanty
5. 10. 2013 09:07
ved to vravim uz davno
sportiaky su uplne out a tato kategoria uz neleti aspon 5-10 rokov ... v popredi su dnes SUVecka s Crossovery a dokonca ani luxusne sedany uz neletia....

predaje vravia jasne.... kto sleduje vidi....
Rozbalit vlákno
1
5. 10. 2013 11:35
Re: ved to vravim uz davno
Elegantní limuzíny letí pořád - dovedeš si snad představit nějakého výše postaveného managera nebo politika, který přijede na jednání v nějaké Kii Sportage nebo Škodě Yeti? SUV jsou nyní v módě, o dobrém vkusu majitele ale nevypovídají - působí dost těžkopádně. Z takové ho sedanu střední třídy vyzařuje punc elegantního vozu, který dobře reprezentuje v každé situaci.

[odkaz]
vs
[odkaz]

:yes:
5. 10. 2013 09:23
To je fajn průzkum, jenže.....
...to, že tyhle ty ekoložky maj vesměs chlupatý nohy, mastný vlasy, 4 dioptrie a krásný jsou jako Prius s Leafem dohromady, už nikdo nenapíše. ;-)
Rozbalit vlákno
3
5. 10. 2013 12:04
Re: To je fajn průzkum, jenže.....
V Priusoch jazdi cely Hollywood a nepovedal by som, ze tamojsie herecky su skarede :*)
5. 10. 2013 12:32
Re: To je fajn průzkum, jenže.....
Jak jsi to četl ???
Já jsem pouze napsal, že ekoložky jsou krásné jako Prius s Leafem dohromady. O herečkách v Hollywoodu jsem nic nepsal. To, že jezdí v Priusech z nich ještě nedělá pravé ekoložky. Herečky v Hollywoodu jezdí v Priusech jen kvůli image.

Pokud máš pocit, že můj příspěvek je na seriózní bázi, zrovna tak jako článek, na který jím reaguji, je mi tě upřímně líto. ;-)
6. 10. 2013 01:33
Re: To je fajn průzkum, jenže.....
asi tak, a bobr patří do přírody, ne ..... ;-)
Avatar - Bully_
5. 10. 2013 09:24
Kravina
Jestli leti urcity druh zenskych na chlapy vubec kvuli nejakemu autu, tak je to nejaky tucny Mercedes, BMW, Lexus. Proste vuz, ktery do sveta vyrvava "mam prachy". Proste vic vydelavejte a muzete mit vic prostitutek >:D
Rozbalit vlákno
1
6. 10. 2013 01:35
Re: Kravina
tak ekovozitko by mohlo rvat ještě vic. Mam tolik prachu ze nevim co si uz koupit za hovadinu, nez auto na baterky >:D
Avatar - flyboyeda
5. 10. 2013 09:24
třesky plesky
holky letí na velká SUV a džípy prostě Range Roveru podlehne každá, když nějaká kočka uvidí sporťák řekne si v tom se špatně ***, ale v Range Roveru to jde výborně :-)
Rozbalit vlákno
30
5. 10. 2013 09:31
Re: třesky plesky
Kdo by se kroutil v Roveru. Tím sporťákem lze přece dojet do nejluxusnějšího hotelu. A to ví i ta holka.

Nauč se používat peníze správným způsobem. Aby tě to, až je budeš někdy mít, nezaskočilo. ;-) :-)
Avatar - flyboyeda
5. 10. 2013 09:36
Re: třesky plesky
třesky plesky ,

sporťák holky nebere a když jo , tak jsou divný, ty nejlepší buchty chtějí velké SUV a džípa

:-)
5. 10. 2013 09:45
Re: třesky plesky
Možná tam u vás, v Horní Baculce, kde jsou jenom polní cesty a nejbližší hotel je až za dvěma kopci a třemi lesy. :-) .

Tam pak jasně musí vyhrávat u holek SUV, jeep, traktor nebo vétřieska.
Avatar - flyboyeda
5. 10. 2013 09:50
Re: třesky plesky
holky na auta obecně neletí, mají je na háku, letí na chlypy a na muže

když už by ale nějaké letěly na auta, bylo by to SUV a nebo džíp

tak to prostě je , taková je realita, buď se sní smíříš nebo tu budeš dál blít ty svoje nesmysly
5. 10. 2013 09:54
Re: třesky plesky
Mě nula jako ty nemůže ani urazit. Ty chlype . >:D
Avatar - flyboyeda
5. 10. 2013 09:57
Re: třesky plesky
pro nulu je každej nula

jsi opravdu tak silný jako tvá slova

rozhodně ne
Avatar - flyboyeda
5. 10. 2013 09:58
Re: třesky plesky
klacky a kamení mu můžou zlámat kosti,

ale tvoje blbý keci mi neublíží >:D
Avatar - Sysoj Psojič
5. 10. 2013 10:28
Re: třesky plesky
Mně ubližuje Tvůj pravopis :-)
Avatar - Andromeda
5. 10. 2013 22:03
Re: třesky plesky
Edo, pochlub se nám - kolik takových samiček jsi měl , světaznalý lve salónů ;-) ... A nějakou pikanterii k tomu chlape hříšná -> to víš, my teoretici ... >:-[]
Avatar - flyboyeda
5. 10. 2013 23:13
Re: třesky plesky
gentleman o tom nemluví
5. 10. 2013 17:35
Re: třesky plesky
keby si to vyjadril len ako svoj názor tak to pochopím ale píšeš že gil54 by sa mal zmieriť s tvojim názorom..prečo?? lebo si ho vyslovil ty?? >:D netvrdím že na SUV sa zbaliť ženská nedá ale to čo tu tvrdíš je úplne mimo...má to byť SUV alebo džíp??? tak si kúp napr. Ladu Niva..to je tiež džíp a ženské sa ti budú k nohám určite hádzať.. >:D
každá ženská má nejaký vkus a tak ako nejakú zbalíš na napr. Porsche 911, inú na BMW 5 tak niektorú môžeš zbaliiť aj na Hyundai I30...proste nie každej ženskej sa bude páčiť rovnaké auto..podla tvojich slov nadobúdam pocit že si asi ženu nikdy na auto nebalil pretože ak áno, toto napísať nemôžeš...
5. 10. 2013 17:52
Re: třesky plesky
Nadobúdáš to úplně správně. :-) Je zatím příliš mladý nejen na auto, ale i na balení žen. >:D
5. 10. 2013 18:17
Re: třesky plesky
bohužial no...ako každý má nejaký názor ale keď tu chce niekoho o niečom presviedčať tak by s tým mal mať aspoň nejakú skúsenosť čo on očividne nemá..ale tak čo už,,na tejto stránke beriem týchto expertov s rezervou.. :-)
Avatar - Andromeda
5. 10. 2013 22:04
Re: třesky plesky
Myslíš, respektive to tipuješ na rychlou pravačku ??? >:-[]
5. 10. 2013 22:31
Re: třesky plesky
Levačku, to je prý jako od cizího. >:D
Avatar - flyboyeda
5. 10. 2013 18:32
Re: třesky plesky
je mi líto lidí co balí holky na auta
5. 10. 2013 18:55
Re: třesky plesky
je pekné že ti je tých ludí lúto ale na druhej strane tu rozprávaš ako keby si s tým mal neviem kolko skúseností..myslím to že tvrdíš že jediné auto na ktoré zbalíš ženu je SUV....na jednej strane je ti tých ludí lúto ale zároveň tu s istotou prezentuješ svoj názor ako keby si bol najväčší balič... >:D >:D ako prepáč ale už ti vôbec nerozumiem..
Avatar - flyboyeda
5. 10. 2013 18:30
Re: třesky plesky
peníze jsou pro chudé >:D
5. 10. 2013 18:56
Re: třesky plesky
no je logické že keď je niekto chudobný tak nejaké peniaze by chcel.. >:D >:D >:D
Avatar - flyboyeda
5. 10. 2013 23:12
Re: třesky plesky
hahaha nechápeš to a nikdy nepochopíš
6. 10. 2013 10:29
Re: třesky plesky
ja to chápem až moc dobre....len súcitím ktorý neboli obdarovaní dostatkom rozumu...
6. 10. 2013 13:50
Re: třesky plesky
áno ty tu musíš vedieť najlepšie..každému vidíš do hlavy dokonca aj ženám ktoré sa dajú zbaliť ako tu tvrdíš len na SUV...si najlepší v prenikaní do myšlienok a som naozaj ohromený ako dokážeš hovoriť s istotou čo niekto chce alebo chápe... >:D >:D >:D
Avatar - flyboyeda
6. 10. 2013 16:26
Re: třesky plesky
člověk který sbalí holku na auto je chudák
6. 10. 2013 17:11
Re: třesky plesky
možno že áno..ale tu sa nebavíme o tom či je ten človek chudák alebo nie..my sa tu bavíme o tom na aké auto zbalí chlap lepšie ženu nie či je chudák ;-)
Avatar - flyboyeda
6. 10. 2013 18:49
Re: třesky plesky
máš pravdu, podle mě když už tak podle mě letí na SUV, prostě velké a pohodlné
6. 10. 2013 19:42
Re: třesky plesky
čiastočne pravdu máš ale treba si uvedomiť že každá žena letí na iný typ auta..tak ako niektorá letí napríklad na Range Rover tak niektorá letí napr. na BMW 3.. coupé...proste si ako kritérium netreba brať to ako dobre sa v tom aute j**e...máme doma BMW 5 a pozerajú po mne skôr chalani.. :-) aj dievčatá ale hlavne chalani..ale tak čo už..aspoň niečo-- >:D
5. 10. 2013 09:27
Na vychode staci passat TDI
Nemate holku? Chete peknu slecnu co nie len dobre su** ale vam aj uvari aj vyperie? Kupte se Passata TDI, BMW 320d etc. a vyrazte autovlakom z Prahy priamo do Kosic. Od tial vas caka krasna cesta par kilometrov do Michalovskeho, Trebisovskeho, Sobraneckeho alebo Humennskeho kraja kde si vasu slecnu vo vasej suprovej kare za 100-200k urcite najdete >:D
Rozbalit vlákno
8
5. 10. 2013 09:29
Re: Na vychode staci passat TDI
Než si s tou "pěknou slečnou" dám pusu, auto už před chýší stát nebude :-)
Avatar - euro89
5. 10. 2013 15:55
Re: Na vychode staci passat TDI
>:D :yes:
Avatar - Andromeda
5. 10. 2013 22:24
Re: Na vychode staci passat TDI
Demontážní blesková pit stop >:-[]
5. 10. 2013 12:08
Re: Na vychode staci passat TDI
Nie ze by boli zatazene na naftu - keby vedeli, ake ma nasledky, tak uz vobec, ale sedan strednej triedy na Slovensku na iny pohon skoro nenajdes a cim starsie auto, tak paradoxne podiel nafty sa zvysuje. To je ako s pozickami, cim chudobnejsi clovek, tym viac poziciek.
Avatar - petrumr
5. 10. 2013 19:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
5. 10. 2013 20:22
Re: Na vychode staci passat TDI
čo máš proti slovákom???
Avatar - petrumr
5. 10. 2013 21:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
5. 10. 2013 21:35
Re: Na vychode staci passat TDI
super..naozaj.. ;-) len by bolo vhodné keby si sa naučil pridávať komentár ktorý sa týka áut nie príbehu nejakej rodiny..i keď ani z tohto komentáru som nepochopil že čo proti nám slovákom vlastne máš.. ;-)
5. 10. 2013 09:28
Tak to by mohl letět Favorit Greenline
... ženské moc autům nerozumí, takže by se to před nima vydávalo za ekologické auto. A nebyla by to ani moc velká lež - verze Greenline měly vždy motor s katalyzátorem.
Rozbalit vlákno
0
5. 10. 2013 09:31
Kočkolapy
Balit ženský na auto? Nejsem sice nijak starej, ale tohle mi přišlo hloupý už v době kdy jsem měl mokrý lejstra 8-s
Rozbalit vlákno
0
5. 10. 2013 09:34
GT-R
To je typicky priklad auta,na ktore bych babu nezbalil...stacilo by ju raz poriadne previest a zrejme by si do auta uz ani nechcela sadnut :-!
Ale suhlasim...baby potrebuju velke SUV...take GL ci Landcruiser V8 :-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Bully_
5. 10. 2013 12:58
Re: GT-R
Aby zenska v aute zvracela, na to nepotrebujes ani to GT-R.
Zena potrebuje jakekoli auto, co muze od chlapa jen tak dostat. Vetsina pak da prednost tomu SUV, co tak u blondatych okrasnych privesku bohatych muzu vidim. Motorizaci neni potreba resit vubec. :-)
5. 10. 2013 18:25
Re: GT-R
Takhle paušalizovat přeci nejde. Některé ti skočí kolem krku, jiné si už o tebe neopřou ani kolo. Ve většině případů o auto samotné vůbec nejde.
5. 10. 2013 10:14
Čtu nadpis a říkám si, takovou blbost mohl napsat jedině Fok
Podívám se a ono fakt jo, Fokt ! Asi píše dle osobní novinářské zkušenosti, možná nějaké "průzkumy" zaplacené výrobci a propagátory hybridů, článek jsem nečetl.
Rozbalit vlákno
0
5. 10. 2013 10:58
Největší chybu,
jakou můžete udělat, je ptát se žen, jak je sbalit. Ony samy pořádně nevědí a ani nemohou, protože je pro ně atraktivita muže věcí pocitů spíše než reálných představ (což je případ mužů). Zatímco muž dokáže ideální ženu popsat relativně přesně, žena ideálního muže popsat přesně nemůže, protože by do toho musela zakomponovat právě i ty vnitřní pocity, které by cítila v jeho přítomnosti. Navíc se samozřejmě podněty, které v ženách tyto pocity vytváří, mění s jejich věkem. Pointa je, že pokud se budete chovat přesně tak, jak doporučují různé ankety žen, pravděpodobně neuspějete a ještě navíc se budete přetvářet. To už je snad lepší příručkou 50 Shades.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
5. 10. 2013 11:29
Re: Největší chybu,
v ucebnici by ti dali takyto navod na zbalenie slecny: [odkaz]

ale realita by bola taka ze keby si ju poziadal o cislo tak by ti dala cez drzku ;-)

suhlasim .... veru mas pravdu ....ono nic nie je take ako nam to naznacuje teoria ... realita je velakrat ina ;-) a hlavne netreba sa pretvarovat a hrat na hrdinu a netreba byt otrava.... ono to pride nejako samo... holky sa same chytia ;-)
Avatar - Zetti
5. 10. 2013 12:22
Co se balí na auto, nestojí za sbalení,...
....zejména pokud má jít o trvalý vztah. Povrchnost je doménou povrchních lidí obou pohlaví.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "SR20"
5. 10. 2013 12:34
LOL
Strasne kecy. Kazdopadne byvaly spoluziak sice ma eko auto 600h, ale ten sukromny dvojmotorak na letisku je podla mna vacsi bonus. Hlavne, ked si ho aj obcas sam pilotuje.
:-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Dylan McKay
5. 10. 2013 19:00
Jsem rád...
...že už tady nikomu nemusím vysvětlovat, proč jsem si k 911 pořídil i Priuse! ;-)

Naprosto pochopitelný výsledek průzkumu. Je tam řeč o ženách, ne o zlatokopkách, jak se dnes slušně říká kur.vám.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - white label
6. 10. 2013 01:04
Re: Jsem rád...
Naopak, právě teď by ses k tomu měl postavit jako chlap a přiznat, proč si už Priuse prodal a sháněl si místo něj nějaké MPV od VW (viz tvé příspěvky na macz). :-O :*) >:-[]
Avatar - Pekelná Micinka
6. 10. 2013 01:22
Re: Jsem rád...
>:-[] To potvrzuje moji tezi, že to musí být značka, o které se mluví.
Avatar - Dylan McKay
6. 10. 2013 06:10
Re: Jsem rád...
No, to byl chvilkový haluz. V týdnu jedu pro nový Prius inspirován tímto hodnotným článkem. Hladce oholen s krabičkou kondomů. No, raději se třemi... ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
6. 10. 2013 12:45
Re: Jsem rád...
No pozor. Tady bych se k.rev zastal. >:-[] Ty maj aspoň nějakej ceník, vč. prodloužení.... záruky. >:D
Avatar - Dylan McKay
7. 10. 2013 13:20
Re: Jsem rád...
Míco, ale některé mají moc najeto, a řadá dílů se na nich opravit nedá...
Avatar - JDM
5. 10. 2013 20:20
Moje auto..
Jo moje auto se nelíbí snad žádný ženský , strašně bručí a srmdí , praská do výfuku a strašně moc žere a spíš se za ním otáčí chlapy >:D a přesto mám doma krásnou mladou hodnou chytrou ženskou která mě toleruje ten můj střep se vším všudy >:D občas teda pohrozí ale nebejt jí tak sem špinavej neoholenej a bydlím v garáži jím chleba s nutelou a leštím vejfuk od rána do rána >:D
Takže moje rada je prvně ženská potom auto ... protože když vám dovolí auto takový jaký chcete tak je to ta pravá >:D ;-) :-!
Rozbalit vlákno
0
5. 10. 2013 21:48
mohamed trafil klinec po hlavicke...
...a preto mam okrem civilnych aut (mondeo, premacy, outback) aj polsky fiat 126p, v ktorom sa moja nastavajuca so mnou vozi na vylety velmi rada :))) ... uz v case dvorenia som ju na nom vozieval a zvucne tatose ostali bokom:))) ... a na toto auto pani, to uz treba mat gule a sebavedomie na poriadku a poznat vyznam slov odvaha a pokora:D ... a ak chces odfiltrovat ci zene ide o auto (zlatokopka) alebo o teba a srandu a vylety s tebou(normalne dievca pre zivot), nemas lepsi filter ako malucha a pod. >:D ... takze u mna ma maluch 100 bodov... a vlastne je aj eko (ma hardverovy zamedzovac akceleracie a rychlosti (rozumej motor) a zere tym padom 4,5-6L >:D )
Rozbalit vlákno
1
5. 10. 2013 22:41
Re: mohamed trafil klinec po hlavicke...
Maluch vypadá skvěle, hlavně první generace s chromovanými doplňky, ale uvnitř je to jak při práci se zbíječkou u hlavy - hlavně do kopce na plný plyn :-) K odfiltrování zlatokopek stačí bohatě i třeba Seicento a tam je ještě ten bonus, že díky malé hlučnosti v kabině se dá i mluvit.
Jinak ze zkušenosti bych řekl, že ženské, které samy sebe považují za tzv. vysoce atraktivní (pro běžný život jsou nepoužitelné), jdou po "úspěšných" chlapech a tuto úspěšnost posuzují právě podle auta, různých doplňků, kategorie bydlení. A je jedno jestli má chlap Prius za milion nebo jiné nové auto této a vyšší cenové kategorie. O typ auta vůbec nejde - ženské se sice v autech moc nevyznají, ale rok výroby a cenovou kategorii dokážou odhadnout naprosto přesně.
Avatar - Pekelná Micinka
5. 10. 2013 23:15
ÉÉÉ...pyčo....ééé
A ono je to celé jinak. Za prvé, je dospělý(á) a je dospělý(á). Další věcí je s kým by chtěly š* a s kým by chtěly mít trvalý vztah. Pokud by tedy šlo čistě o to první, je nutné počítat s tím, že zde jde takříkajíc o zboží podléhající rychlé skáze, nečekejte žádnou intelektuální odyseu. Jako důležitý bych viděl to, aby to bylo hlavně auto, o kterým se mluví. A to jak značka, tak kategorie. SUV opravdu, jak padlo v diskuzi, jsou v kurzu. Nemusí to být zrovna tank Q7, ale ženy rády vyšší posaz. Za další, jsou dvě kategorie, jedny, který poznaj barvu a umí si přečíst značku, to jsou spíše ty do vztahu. A druhý, který poznaj cenu, to je zas ta první kategorie. Řekl bych, že v tomto je UK trochu jiná, konečně jezdí se tam na druhý straně. Na ekoauto sbalíte akorát tak éterickou hippe vysokoškolačku, nebo tu slepici, co se z ní pak stane někde v kanclu, ideálně se propracuje do vedoucí pozice, to je pak peklo. Pokud stojíte o to druhé, tedy vztah, tak auto stejně bude hrát jen jakousi druhou roli a při prvním kontaktu zdůrazní váš image jako schopného zajistit domov,
Rozbalit vlákno
4
Avatar - VL4D
6. 10. 2013 12:06
Re: ÉÉÉ...pyčo....ééé
Ono v UK se často nedá soudit podle auta, kolik má člověk peněz.

Poznám člověka, on je takový starší pán - dům s kamerovým systémem, několik nemovitostí, které pnonajímá, a před domem Polo TDI asi z roku 2006.

Pak majitel skladů, který dodává zboží pizzeriím, taky několik domů - CLK druhé generace.

Pak majitel restaurací - Range Rover z roku 2003.

Jinak, zkus se projet po nějaké ''bohaté'' čtvrti Londýna. Před těmi vilami často stojí flotila jako ML první generace, pak Mercedesy podobného stáří nebo novodobé Mini první generace (asi před polovinou všech domů), a ty domy stojí normálně miliony liber.

Nebo, stavebníci a řemeslníci (oni ostatně vydělají hodně peněz), poznám jednoho, který jezdí v Audi A5. V ''obyčejných'' čtvrtích pak můžeš narazit na dva domy vedle sebe - u prvního Mondeo, u druhého Continental GT.

Samozřejmě i tady mají luxusní vozy jako Panamera, nebo nový Range Rover ti majetnější, ale auta tady strácí cenu velice rychle a proto např. Audi A6 (C6) můžeš koupit za Ł5000, předfaceliftovou E46 za Ł800-Ł1000 atd. ..

Pokud je někdo mladý - do 25 let a bez podložené několikaleté zkušenosti za volantem v UK, často má možnost řídit jenom auta jako Corsa, Fiesta, a proto mladí balí právě na takové ''pekáče''. ;-)

Prius se v UK z 90% používá jako taxikářský vůz, tzv. mini cab.

Jinak souhlas.
Avatar - Pekelná Micinka
6. 10. 2013 12:42
Re: ÉÉÉ...pyčo....ééé
Jj. Já myslím, že tam je to i jistá míra konzervatismu a také jiný přístup k hodnotám. Ta auta sice nejsou aktuální generace, ale jsou udržovaná, čistá. Tady má leckdo nový GL, ale je špinavý jak prase.
Avatar - flyboyeda
6. 10. 2013 13:28
Re: ÉÉÉ...pyčo....ééé
souhlasím, ono když si uvědomíš jak auto ztrácí na ceně tak jenom blázni do něj vráží velký peníze a lidi finančně negramotní, to je vlastně to samý
Avatar - Pekelná Micinka
7. 10. 2013 00:02
Re: ÉÉÉ...pyčo....ééé
Zbytečně zobecňuješ. Když budeš mít peněz jak šlupek a budeš mít rád auta, resp. nová auta, tak není důvod proč si je nepořídit. Pro někoho, kdo je konzervativní a zároveň je to jen prostředek z bodu A do bodu B, to asi velký smysl nemá. S finanční gramotností to může, ale myslím, že ve většině případů nemá moc společného.
Avatar - Lonestarstate
6. 10. 2013 00:42
Nadpis x Výzkum
Problém je, že nadpis článku neodpovídá zmíněnému výzkumu. Pokud ženy někoho popíšou jako inteligentního, etického a ohleduplného (charakteristiky, které dle výzkumu přiřadili k řidiči ekologického vozu), zpravidla to neznamená, že s ním chtějí spát. >:-[]
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Pekelná Micinka
6. 10. 2013 01:15
Re: Nadpis x Výzkum
Třeba tak nějak.
Avatar - Pekelná Micinka
6. 10. 2013 01:16
Jedno k trochu k tématu...
[odkaz]
Rozbalit vlákno
3
Avatar - flyboyeda
6. 10. 2013 10:47
Re: Jedno k trochu k tématu...
toho herce znám z seriáli IT crowd, je to syn Renholma a později převezme tátovu firmu Renholm industries,

jinak super odkaz díky
Avatar - Pekelná Micinka
6. 10. 2013 11:34
Re: Jedno k trochu k tématu...
Jistě. Jeho sbírka erotického umění je věhlasná. >:D
Avatar - flyboyeda
6. 10. 2013 13:28
Re: Jedno k trochu k tématu...
>:D :yes:
Avatar - beibej
6. 10. 2013 21:43
co se líbí holkám?
[odkaz]
Rozbalit vlákno
0