Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volvo v Číně: Čistý vzduch jako prodejní artikl

Volvo chce v Číně zkusit nový marketingový trik. Nabízet vozy Volvo jako místo, kterého se netýká smogem znečištěné ovzduší tamních velkých měst.
Zpět na článek
27. 10. 2013 17:28
28. 10. 2013 19:16
27. 10. 2013 17:28
Cina
To je mozne skutocne iba v Cine, kde kazdy tyzden otvoria 2 nove uholne elekrarne alebo kvoli smogu zabrania jazde s parnymi alebo neparnymi znackami. :no:
Rozbalit vlákno
0
27. 10. 2013 22:44
mno nevím...
tak to je super marketing: já si dýchám čerstvý vzduch, a ostatní ať si dýchají mé auto... >:D
ps: já vím, že to auto není ten nejhorší znečišťovatel. ale ta myšlenka tu platí. já se mám a co druzí mi je fuk. asi stejně jako kdybych čural přímo z okna a měl marketing, jak mám doma krásně čisto...
Rozbalit vlákno
1
28. 10. 2013 19:16
Re: mno nevím...
Ty snad své exkrementy doma skladuješ? Z okna nemočím, ale máme tu kanalizaci. Což znamená čističku odpadních vod. S tvým přístupem by nesměli zmínit žádnou výhodu vozu nad chůzí. A auto bude znečišťovat ovzduší s kabinovým filtrem i bez něj. Je to validní plus, stejně jako pohodlná sedadla, nebo topení, které velmi rychle zvládne ohřát kabinu. Proč si koupit auto bez toho, když si můžeš koupit auto s tím?