Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche Cayenne Turbo S umí stejně dobře v terénu i na silnici (video)

Ne nadarmo je Porsche Cayenne nejprodávanějším modelem značky. Nejnovější video ukazuje, že umí stejně dobře na silnici i v terénu.
Zpět na článek
15. 11. 2013 19:09
15. 11. 2013 23:17
16. 11. 2013 10:22
16. 11. 2013 20:55
16. 11. 2013 22:34
16. 11. 2013 22:38
16. 11. 2013 23:22
17. 11. 2013 00:34
17. 11. 2013 16:35
17. 11. 2013 18:52
16. 11. 2013 18:01
Avatar - Inferius
15. 11. 2013 19:09
Terén
A kde je ten terén? >:D

Proč Cayenne nevzali do někam jako tady -> [odkaz]
Rozbalit vlákno
10
15. 11. 2013 23:17
Re: Terén
Asi proto, že je to Porsche.

Zamysli se a dojdeš k závěru, že Cayenne působí stejně nemístně v takovém nesmyslném terénu stejně, jako RR na Nordschleife. :-!
Avatar - Hammunasakra
16. 11. 2013 10:22
Re: Terén
Jó nic už neni jak bejvalo [odkaz] >:-[]
16. 11. 2013 20:55
Re: Terén
problém je v tom že nové RR dokáže aj zvládnuť rýchlu jazdu aj ťažký terén...pretože tam kde RR v teréne s ľahkosťou prechádza Gayenne sa bude trápiť...

a aj v Top Geari nový RR Sport za jazdu na okruhu dosť chválili..kedysi by to nemiestne bolo..bohužial teraz je to trochu iné---
16. 11. 2013 22:34
Re: Terén
Cayenne zvládá rychlou jízdu lépe než RRS, natož RR. Můj názor. RRS je pohodlnější, zvládá jet rychle, ale Cayenne dává takový ten pocit horlivosti, že je neustále připravený vyrazit, působí lehčeji, ostřeji. Na okruhu si dá Brita ke svačině. V Cayenne máš opravdu pocit, že je to Porsche mezi SUV.

RR má zase lepší předpoklady pro terén. I když se Cayenne nemá podle mne za co stydět. Zvládne toho víc než většina SUV a seznam lepších bude krátký. Pokud se o to tedy nebudeš pokoušet na UHP pneumatikách. Záleží, jaké máš potřeby a priority. Největší problém s jízdou v těžším terénu je, že nemůžeš jet naslepo. Rozhodně si nevezmeš auto s krásným koženým interiérem, když budeš muset lézt po kopcích a brodit se vodou/ bahnem.
16. 11. 2013 22:38
Re: Terén
to je pravda-...z tej dvojice by som ale aj tak bral Rangieho...nie je len kvôli jeho schopnostiam v teréne ale kvôli tomu že čo sa týka komfortu a celkového pocitu z auta tak podla mňa naňho nič nemá...gayenne je síce rýchlejší ale narovinu si povedzme kto dnes na dnešných cestách a pri tolkých policajných hliadkách bude jazdiť na plný plyn..
16. 11. 2013 23:22
Re: Terén
Mimochodem, Autocar testoval Cayenne na Michelin Pilot Sport v offroad centru, kde testovali RRS. A projel. Na takových pneumatikách je to slušný výkon.

Každý máme rozdílné chutě (/ potřeby/ priority). Pro mne je Cayenne dostatečně pohodlný. Mohl by být luxusnější. Z Range Roverů preferuji většího. Ale pořád jsme si úplně nesedli. Něco tomu chybí. Hlodají mě ty drobné vady.

V těhle výškách je tolik dobrých aut, nejradši bych je měl všechny. :-) A pokud jde o SUV, má přijít Jaguar a Maserati. Takže jsem zvědavý. Doufám, že nepostaví nějaké leštěnky.
Avatar - white label
17. 11. 2013 00:34
Re: Terén
Těžko se seriózně diskutuje s někým o něčem, o čem sám píše s pubertálními předsudky, např. opakovaně píše o Cayennu, jako o "Gayennu".
To pak logicky vypadá spíš na nějaký problém se sexuální orientací (ať už jeho, nebo někoho z jeho okolí), než problém týkající se konkrétního vozu.
17. 11. 2013 16:35
Re: Terén
áno pán seriózny....proste cayenne nemám rád po určitých skúsenostiach..niekto napríklad volá boxster kokster a pod....dalej som sa k jednotlivým autám vyjadril dosť normálne si myslím takže skús si prečítať aj to a nie len jedno slovo..

proste mne Range pripadá mužnejší za to z Cayenna mám pocit že je skôr ženskejší...je to môj názor ale nevadí....

aj Clarkson volá Boxster kokster a má snáď nejaké problémy s orientáciou??? proste som to tak pomenoval ale zvyšok bola absolútne normálna výmena názorov..tak si proste nájdi niečo iné a nerieš tu *iny ;-)
Avatar - white label
17. 11. 2013 18:52
Re: Terén
Takže jsem se trefil... Cayenne nemáš ("po určitých zkušenostech") rád, a než to na rovinu napsat jako (další) "argument", tak je lepší psát o něm "originálně" jako o Gayenne. A originální to pochopitelně být musí, když něco "obdobného" dělá originálně i originální Clarkson v originálním Top Gearu. ;-)
Mimochodem co má společného případný "Kokster/Cokester" s nárážkou na sex. orientaci, tedy tak jako ve tvém případě ("Gayenne")?
Ve zdejších diskusích se poměrně běžně vyskytují podobně "originální" hanlivé "přezdívky" (takže nejsi první ani poslední u koho se nad tím pozastavuji), na tvoji obhajobu přiznávám, že bývají obvykle primitivnější, ale princip zůstává stejný (hanlivý), zvlášť když je v podtextu nějaká narážka na sex. orientaci apod.
Jinak s tvými sympatiemi k hranatému (možná je pro tebe "hrana(tost)" naopak symbolem ryzí mužnosti) RR nemám sebemenší problém, jen mi z vašeho dialogu přijde celkem jasné, že _MT_ není tolik svázán předsudky vůči těmto "skororivalům".

P.S. originální:
původní, nezávislý na žádném vzoru, samostatný, osobitý, neobvyklý, zvláštní...
Avatar - Snooob
16. 11. 2013 18:01
Re: Terén
8-s stačí tochu pohľadať! napr:
[odkaz]

[odkaz]