Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan GT-R Nismo: Nové informace a fotografie (+video)

První fotografie Nissanu GT-R Nismo unikly již včera. Nyní máme k dispozici nové informace a video z ostré jízdy na Nürburgringu.
Zpět na článek
19. 11. 2013 18:35
19. 11. 2013 20:37
19. 11. 2013 21:29
20. 11. 2013 02:54
20. 11. 2013 09:02
20. 11. 2013 12:51
20. 11. 2013 20:08
20. 11. 2013 12:11
20. 11. 2013 12:08
Avatar - pelikoš
19. 11. 2013 18:35
hoši
to jsou pecky.raketa.bomba.letadlo...
bravo nissan
bravo gt-r
bravo nismo
Rozbalit vlákno
11
Avatar - CHerokee
19. 11. 2013 20:37
Re: hoši
Technicky super... jen jsme nikdy nepochopil, proč je to tak škaredé.... ;-\
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: hoši
Jak pro koho, když někde GT-R jede, spousta lidí se otočí. Já se za nezajímavým autem třeba neotočím, takže asi tak...
19. 11. 2013 21:29
Re: hoši
Ibaze toto je este horsie ako klasicka verzia. Otrasny predny, aj zadny naraznik, to bocne rebrovanie je na grc, o diskoch ani nehovorim a uplne najviac to zabili tymi koncovkami vyfukov, to je total humus.
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: hoši
Ty to vidíš takto, já zase naprosto naopak a to si troufám tvrdit, že mám na auta poměrně dobrý vkus. Kdyby ti od něj někdo dal klíče, tak bys asi toto nenapsal. Mě u Nisma nevadí ani jedna linka...
20. 11. 2013 02:54
Re: hoši
Keby mi niekto od neho dal kluce, tak samozrejme by som bral, ved kto nie... ale kebyze mam na vyber, tak zvolim hoci aj o polovicu slabsieho noveho Caymana pred tymto tu. Na vykony si az tak velmi nepotrpim, radsej davam prednost elegantnemu, sportovemu looku.
Avatar - Sysoj Psojič
20. 11. 2013 09:02
Re: hoši
Já s Mojitem si na výkony u sporťáků potrpíme, proto je tohle jedinná možnost že? ;-)
Porsche, které má do kopce problém s 3.0TDI je jen a pouze pozérství před cukrárnou :-!
20. 11. 2013 12:51
Re: hoši
Tak teraz som sa pobavil, vdaka za krajsi den. >:D Mimochodom co je zle na tom, ked si niekto kupuje to, co sa mu paci? Kupil by si si napriklad tricko, ktore sa ti absolutne nepaci, ale je z toho najfajnovejsieho materialu? Ja urcite nie, kazdy ma iste priority a kriteria a tym sa riadim aj pri autach.
Avatar - Sysoj Psojič
20. 11. 2013 20:08
Re: hoši
Jo lidé jsou buď pozéři nebo požitkáři :-)
Nevím jak u triček, tam na tom moc nesejde, ale zimní bunda, boty, kalhoty... To vše můžeš mít buď trendy a na hov-no nebo skvělě funkční a pohodlné (Salomon...) a o tom to je ;-)
20. 11. 2013 12:11
Re: hoši
Zrovna nový Cayman se podle mě vzhledově nepovedl.Má hnusný korejsky vyhlížející zadek.Je to škoda,protože jeho předchůdce ten sprotovní look měl. ;-\
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: hoši
No tak vidíš. Cayman je určitě výborné auto, ale designově mě víc oslovuje toto, je to design proti proudu a to mě baví, Cayman je designově nepřekvapující...
20. 11. 2013 12:08
Re: hoši
Technicky super a škaredé?To je věc názoru.Mně se líbí.
Avatar - User111
20. 11. 2013 11:51
proste masterpiece
Och...... keby len tak na jeden den do mojich ruk a na okruhu. Hmmm...

Kaufi tu ide o funkcionalitu (pritlak) nie o samotny dizajn.
Rozbalit vlákno
7
20. 11. 2013 12:46
Re: proste masterpiece
Ale ved o tom cely cas pisem, ze by som dal prednost radsej podstatne menej vykonnemu autu keby vyzeralo k svetu ako napriklad tomuto. Ja si na vzhlad potrpim (nie ako poniektori tu diskutujuci, ktori vidia iba cisla), takze aj keby sa jednalo o najlepsie auto na svete, ale bolo by mi pri pohlade nan na grc, tak by som ho nechcel.
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: proste masterpiece
Aby bylo jasno, dal bych Nismu před Caymanem přednost, i kdyby měly stejné jízdní parametry. Jedna se mi zkrátka víc líbí a je to Nissan, což je zkrátka bonusový bod navíc i když mám Porsche rád. Cayman se nejspíš nikdy legendou nestane, možná že nezaslouženě, GT-R je legendou už teď.Tečka
21. 11. 2013 01:04
Re: proste masterpiece
Ved kludne nech si dava prednost ktokolvek comu chce, kazdy ma svoj vlastny nazor, takze v otazke dizajnu sa nezhodneme. GT-R ma vzhladovo nikdy nechytil za srdce a to, ze je legendou uz teraz ma aky vyznam? Mam to chapat tak, ze aj keby vykonovo boli obe auta zhodne, tak sa rozhodnes pre GT-R len preto, lebo je akousi legendou? :-) Nuz ja davam na ine emocie a kriteria, ako su vykon, ci modla, ku ktorej sa treba modlit a uctievat ju, lebo je to "legenda". :-)
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: proste masterpiece
Že je to legenda, jsem uvedl jen na okraj, při koupi to pro mě nemá váhu. Zcela výjimečně kupuji auta rozumem, řídím se podle srdce, takže na to se každopádně shodnem, jen, na rozdíl od tebe, nepíšu o jiných autech, že mají humus, grc atd. tvary. Každej má svůj názor, ale co tak zatím čtu, většina nemá s designem problém, což mě i překvapilo, páč evropané mají příliš konzervativní vkus a i proto vypadá spousta modelů podobně. Pro mě nuda.
21. 11. 2013 11:50
Re: proste masterpiece
Ospravedlnujem sa, ak som niekoho urazil, ale tie vizualne upravy od Nismo proste neviem prekusnut. ;-\ Podla mna to pokazili uplne najviac tymi koncovkami vyfukov. Co sa tyka dizajnu klasickeho GT-R, aj ked to nikdy nebola moja salka kavy, tak musim uznat, ze to auto ma nieco do seba a vzdy sa obzriem, ked ho vidim na ceste. Ale keby som si mal vybrat, tak napriklad 911, Cayman, F12, F-type, novy Vanquish, alebo napriklad aj nova Corvette sa mi velmi pozdava... to su presne tie auta, pri pohlade na ktore mi podskoci srdce a zamilujem sa :-) Ale ako pises, aby nebola nuda, tak budme radi aj za trochu odlisny pristup k dizajnu, svojich priaznivcov si istotne najdu.
;-)
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: proste masterpiece
Konečně jsem ti mohl dát like, skoro se vším souhlasím :-)
12. 2. 2014 12:17
Re: proste masterpiece
Pokud chce někdo něco pěkného, ať si pořídí předraženou bižuterii od Ferrari, Porsche nebo Lamborghini, u sportovního vozu jsou rozhodujícími parametry rychlost a jízdní vlastnosti, v tom Nismo nedostižný za cenu šestkrát nižší než Porsche 918 Spyder.