Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Španělský automobilový průmysl roste i v době recese

Zatímco většina evropského automobilového průmyslu je v katastrofálním stavu, montážní závody ve Španělsku navzdory ekonomické recesi zvyšují produkci, najíždějí na výrobu nových modelů a vytvářejí nová pracovní místa.
Zpět na článek
Avatar - WinDiesel
24. 11. 2013 21:44
Re: Ale houby uměle si ohřejvají polívčičku
VW jim přihrál prácičku, mají lepší, prodejnější modely, jsou na vzestupu. Jestli jim VW přihraje ještě i nový model SUV stojící nad Yetim, je to jasné a není co řešit - velký, ziskový model vyráběný pro 3 značky ....
25. 11. 2013 01:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
24. 11. 2013 22:58
Re: Ale houby uměle si ohřejvají polívčičku
každý to holt vidíme jinak, mně se na Leonu líbí vše kromě toho interiéru, konkrétně palubky. Vypadá jako inovovaná palubka z Favoritu :-(
Avatar - šmoula nešika
25. 11. 2013 16:39
Re: Souhlas
Jasně, je třeba odlišit export že Španělska, prodeje celkem a prodeje Seatu. Jen jsem chtěl poukázat na fakt, že tyto přímky být rovnoběžné rozhodně nemusí.
25. 11. 2013 15:00
Re: Souhlas
řešíte jen Seat, ale španělský automobilový průmysl není jen Seat, stejně jako český není jen Škoda.
Avatar - šmoula nešika
24. 11. 2013 23:19
Re: Ale houby uměle si ohřejvají polívčičku
Tak ta palubka je malinko slabší, spíš jsem mluvil o ovládacích prvcích, kde beru v případě seatu drobnou unifikaci jako plus.
Tohle byla totiž docela bída: [odkaz]
Avatar - šmoula nešika
24. 11. 2013 22:00
Re: Souhlas
Posun by byl, ale na domácích prodejích za říjen, nebo kdy to bylo, to moc vidět není. Tady se myslím Seat za rok dál propadl. Ale může to být jen konkrétní měsíc.
Avatar - šmoula nešika
24. 11. 2013 21:57
Re: Ale houby uměle si ohřejvají polívčičku
Bratrské modely Seatu jsou jistě povedené, ale ke štěstí to zdaleka nestačí. Ovšem nový Leon, tam je vidět obrovský přínos bývalých designérů Alfy Romeo a řada prvků v interiéru, které jsou na jednu stranu dost podobné VW, ale na druhou stranu působí čistě i sportovně, žádné experimenty. Přesto bych si spojení AR a VW nepřál.
24. 11. 2013 21:47
Souhlas
Španělský automobilový průmysl roste i v době recese. Taky co by měl dělat? Klesat už neměl kam.
24. 11. 2013 21:17
Ale houby uměle si ohřejvají polívčičku
Španělský Seat to má nahnutý