Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Jak se vyrábí policejní BMW

Tradiční Motor Show v Essenu právě začíná a úpravce AC Schnitzer si pro ni přichystal lahůdku v podobě upraveného kupé mnichovské řady 4.
Zpět na článek
30. 11. 2013 13:58
1. 12. 2013 09:43
1. 12. 2013 10:51
30. 11. 2013 13:58
Majáky
Jen nevím, proč taková obří rampa, když dneska se dělají mnohem menší ledkové nebo xenonové.. Podle mě to musí být ohromná aerodynamická prasárna.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
30. 11. 2013 21:16
sice tu nejde o policajny baworak
ale pripajam jedno poucne video z vyroby klasickeho baworaku [odkaz] , prijemne sledovanie ;-)

klobuk dole bmw :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
4
Avatar - bigsoul
1. 12. 2013 07:54
Re: sice tu nejde o policajny baworak
ja som ťa snáď prvý krát lajkol >:D Pekné video.
Avatar - 3_diamanty
1. 12. 2013 09:07
Re: sice tu nejde o policajny baworak
mam par takychto "naucnych" videi v zalohe v mailoch a odkazoch len cakam na vhodnu prilezitost ;-) a vcera sa mi jedna naskytla tak som tu toto video dal, som rad ze sa paci, ked bude vhodna prilezitost hodim dalsie

mna udivuje ta praca strojov a celkova mechanizacia a dokonalost celej tej robotizovanej prace okolo toho, vyzera to miestami ako nejaka vzbura strojov , brutalne ako to vsetko funguje, neskutocne namakana je dnes vyroba aut, clovek si povie boze ved to len nejako poskladas ale az na videu si uvedomi aky je to zlozity narocny a namakany cely ten proces vyroby a veci okolo toho.
Avatar - bigsoul
1. 12. 2013 13:07
Re: sice tu nejde o policajny baworak
Pracujem v automobilovom priemysle, ale nie priamo v automobilke, ale v dodávatelskej firme na centrálne zámky asi rok a tiež som netušil aká veda je vyrobiť zámok do auta.

Tiež su tam pekné stroje, ale na toto to nemá toto je ako z vesmirnej lode >:D
Avatar - 3_diamanty
1. 12. 2013 13:38
Re: sice tu nejde o policajny baworak
mi nieco hovor ;-) , brigadoval som vo Valeu este ked u nas v ke zacinali teda v case este ked neboli na sucasnom mieste pri letisku, z tolkych sucasti a roznych patvarov a kdejakych materialov akych sa sklada obycajny klasicky zamok na dvere by clovek ani neveril, je to cela veda, tie vylisky kdejake tiahla lanka sruby matice a to vsetko musi byt aj male kompaktne lahke kvalitne atd... cela veda saom som neveril, a nejde len o to vyrobit to ale cele aj zmontovat vymysliet zrealizovat, su to skutocne neuveritelne veci a pritom clovek to berie ako samozejmost , ved aj take pocitace lietadla a kdejake ine veci, vsetko je to neuveritalna veda okolo toho, klobuk dole ludstvu
Avatar - positivemind
30. 11. 2013 23:28
Udělejte něco s těmi profily autorů
Tohle je focené doma na webce a ořezané v malování? [odkaz] >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - ericho33
1. 12. 2013 09:43
250?
250 je už slušná rýchlosť, ktorou sa prevezie len hŕstka vodičov a rozumiem aj obmedzeniu v sérii. Ale elektronicky obmedzená rýchlosť v policajnom aute??? Tak to mi príde ako zlý vtip 8-s
Rozbalit vlákno
0
1. 12. 2013 10:51
Team Polizei
Když se řekne policejní BMW, vždycky si si vybavím tohle:
[odkaz]
Legenda :-)
Rozbalit vlákno
0