Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Supra: Koncept páté generace uvidíme možná už v Detroitu

Spekulací ohledně návratu sportovních modelů Toyoty bylo už hodně. Tou poslední je fakt, že koncept nové Supry bychom měli vidět v lednu v Detroitu!
Zpět na článek
9. 12. 2013 14:33
9. 12. 2013 14:48
9. 12. 2013 15:47
9. 12. 2013 16:01
9. 12. 2013 14:58
9. 12. 2013 14:45
9. 12. 2013 15:44
9. 12. 2013 14:33
hmmm,
jako stvorene pro remake the car ve 23. stoleti...
Rozbalit vlákno
4
Avatar - 3_diamanty
9. 12. 2013 14:48
Re: hmmm,
som rad ze taketo auta sa znova reinkarnuju ale stale mi chyba celica a MR2, vie niekto co bude s nimi? Rovnako sme tu kedysi mali fiat barchettu, fiat coupe, hondu integru, ford cougar, opel calibru a dnes? Dnes je na trhu slabsi vyber sportovych dostupnych aut ( okolo 200Koni ) ako pred 15 rokmi a aut je pritom 3krat tolko v ponuke roznych automobiliek, chvalabohu aspon za GT86tku.
9. 12. 2013 15:47
Re: hmmm,
No ona to nejdříve byla Celica Supra, ale pak ji začali označovat jen Supra. To nic nemění na faktu, že by zde měla být ucelená řada s GT86, jako základním hravým nástrojem pro mladé, Celica jako alternativa třeba k WRX a pak ultimativní Supra, která by mohla konkurovat nové NSX. Problém je, že NSX je prostě tak trochu jiné auto.
9. 12. 2013 16:01
Re: hmmm,
To jsem měl taky napsáno v techničáku-Celica Supra.Mělo to kolem 170k a připadalo mi to jako raketa,dívky před branami diskoték byly okouzleny a svět mi ležel u nohou,sice to moc nebrzdilo,řízení bylo asi tak tisíckrát pomalejší a tupější než u Jeepu G.CHerokee,ale byl jsem šťastný jak blecha,ovšem jen do té chvíle,než mi praskla hlava válců.To pak byla naprostá tragédie a auto jsem prodal za pár šupů. >:D
Avatar - Choochoo
9. 12. 2013 14:58
Re: hmmm,
Zadni sloupek se sanim vypada jak obslehly z noveho NSX, coz ale nemeni nic na tom, ze japonci jsou oproti evrope designove nekde jinde ;-) Asi jak rikas ve 23.stoleti

Zadek vypada hodne dobre, zadna tuctova evropska krabice :yes:

Jinak to smele srovnani s NSX s 3,5l Biturbem a 3 elektromotory s celkovymi cca 550 konma(500-600) je trochu mimo, ale jiste to bude hodne dobre auto.
Avatar - Rubb
9. 12. 2013 14:45
Nádhera
Supra je jedno z nej aut na světě a zaslouží si nástupce. Tohle je fakt nádhera :-) :yes:
Rozbalit vlákno
1
9. 12. 2013 15:44
Re: Nádhera
Zcela určitě. Zajímavé je, jaké výkonové úpravy z dřívějšího 2,5 litrového a později z třílitrového šestiválce šly také díky dvěma turbům dostat. Na internetu jsou vidět kousky s výkonem přes tisíc koní.
9. 12. 2013 14:51
Toyota Supra & LED
Zaprvé, tato Supra jako koncept vypadá opravdu nádherně. Moc se mi líbí. Vzpomínám na své červené oči, zásobované čas od času kapkami, kterak skenují krajinu v Need For Speed, kde si Supra zajezdila vedle Hondy NSX, Mazdy RX7 nebo monster jako byl Viper. To vše jsem pařil ještě na 3DO konzoli od Panasonicu, kterou skoro nikdo nepamatuje.
A když už jsem trochu Off Topic, tak mi dovolte malou poznámku. Myslím, že budoucnost patří LED diodovým světlům. A až se stanou běžnou součastí standardní výbavy luxusního nebo supersportovního segmentu aut, pak nastane, domnívám se, docela mazec v perech designérů předních světlometů. Dnes je to stále velké zakulacené, protažené až někam ke dvěřím, ale Supra tady jasně ukazuje, že světla nemusí být jen objemná, ale mohou být i tenká jako žiletka. No, čeká nás zajímavá budoucnost. Když to srovnám třeba se světly starých Mercedesů E třídy...
;-)
Rozbalit vlákno
0