Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari připravuje oslavu narozenin Michaela Schumachera

Michael Schumacher bojuje v nemocnici v Grenoblu o život. Ač návrat do kokpitu a závěr své závodnické kariéry prožil ve stříbrném Mercedesu, u Ferrari na něj nezapomínají.
Zpět na článek
3. 1. 2014 17:05
3. 1. 2014 20:38
Avatar - Egi
3. 1. 2014 17:05
No, uvidíme
Jen se modlím, aby z oslavy nebyla smuteční hostina
Rozbalit vlákno
0
Avatar - peter_ko
3. 1. 2014 20:38
kedysi
kolaborantov vešali...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2014 21:02
nie je velmi co oslavovat
skor sa modlim aby sa z toho dostal s co mozno minimalnymi nasledkami a dozil v pokoji a klude lebo zivot je velakrat kruty a nespravodlivy zvlast k tym ktori su skutocne na tomto svete uzitocni a sikovni, modlim sa aby sa sumi z toho dostal a zil uz kludne, uz sa dochriamal aj na motorke aj v F1 aj kdekade ale takuto nestastnu nahodu ze sa mu toto prihodi by ma ani vo sne nenapadlo ;-\ sumi drz sa

vieme ako nestastne dopadli ayrton senna, collin mcrae, dan wheldon, henry surtees, marco simoncelli ci marie vilottova, az na colina slo vzdy o nestastie ktore sa prihodilo pri ich profesnej cinnosti ale dochriamat sa na dovolenke kdesi na lyzovacke je vazne trosku nestastne :-( , svet je cely uz akysi nespravodlivy
Rozbalit vlákno
2
3. 1. 2014 22:24
Re: nie je velmi co oslavovat
něco mi říká, že Colin se zabil ve svém vrtulníku, ale to je jedno..

Každopádně souhlasím s tím, že legenda F1 by měla umřít trochu jinak než na lyžovačce. Stejně tak Silvester nebo Arnold. Ti by měli umřít při nějaké náročné misi, kdy jeli zabít nepřítele.. :-)
Avatar - Rubb
4. 1. 2014 01:06
Re: nie je velmi co oslavovat
S tím Colinem máš pravdu - vrtulník.

Jinak jsi mě v této smutné debatě fakt rozesmál - ten Arnold se Silvestrem >:D Vidím to naprosto stejně ;-)

Jinak Schumimu samozřejmě držím palce, ikdyž jsem fandil Mercedesu, to byl pouze sport :yes:
Avatar - Jaros71
3. 1. 2014 23:50
Držme mu palce!
Snad to Šumi zvládne a uzdraví se!
Rozbalit vlákno
0