Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jeep hlásí rekordní rok, loni prodal 731 tisíc aut

Už podruhé v řadě se Jeepu podařilo překonat prodejní rekord, krizi navzdory.
Zpět na článek
8. 1. 2014 14:04
8. 1. 2014 14:08
8. 1. 2014 15:33
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 13:49
Chrysler 200
tak sem viděl obrázky nové dvoustovky....zadek okopčená německá prémie a částečně i jaguar, předek mišmaš připomínající vzdáleně Oldsmobile Aurora první generace.

Hmmm.... nic moc
Rozbalit vlákno
0
8. 1. 2014 14:00
Už mi vzhled nového GCH tak nevadí,ale
stejně to není ono,chybí tomu ten typický americký look.Jen doufám,že aspoň nového Wranglera nechají být a nebudou na něm nějaké zbytečné "ozdobné" serepetičky,na jeho dokonalém vzhledu totiž není,co vylepšovat.
Rozbalit vlákno
2
8. 1. 2014 14:06
Re: Už mi vzhled nového GCH tak nevadí,ale
Co vím, tak na Wranglera se neplánuje ještě dlouho sáhnout... Taky proč... daří se mu skvěle... Jde si svou cestou... Ty nářky jak je dlouho ve výrobě už tady byly a je to přesně ten typ, který by se po faceliftu a změně u stejných osob změnil v nářek, jakej je ten Fiat k...t, jak to po...li, i přes to, že to pude na odbyt...

Že Barikůůůůůůůůůůůů?
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 14:23
Re: Už mi vzhled nového GCH tak nevadí,ale
Záleží na barvě, nejlepší sou tmavé barvy nebo bílá, nejhroší je červené a krémové....to je pěst na oko, ty světla. Vůbec tam nepasují.
8. 1. 2014 14:02
Chrysler 200, alias nová velká Lancia
A zase sis ty šašku jeden musel kopnout...
Případ do Bohnic..
>:-[] >:-[] >:-[]

P.S. Na autowebu na mé naléhání přidali další fotky, tak se každý na tu německou prémii může podívat...
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 14:24
Re: Chrysler 200, alias nová velká Lancia
No mohlo to bjet horší wolfíčku, to se musí uznat.

Ale že by to byl krasavec se fakt říct nedá. Nevím, ničím mě to nezaujalo. Tuctovka až na ten divnej předek. A tuctový design já nerad.
Avatar - euro89
8. 1. 2014 16:16
Re: Chrysler 200, alias nová velká Lancia
Vždyť je to hnus, velebnosti! 8-s Z venku to ještě jde (oproti tomu přeznačkovanému Sebringu z Ženevy 2011 je to přímo nádhera), ale ten interiér je příšerný jako u všech nových aut od Chryslera. :no: Nemůžu si pomoc, ale módě velkých dotykových obrazovek jsem nikdy nepodlehl a asi ani nepodlehnu.
8. 1. 2014 14:04
Zajímavý
Jak každej nadává na to jak sou ty nový Jeepy hnusný, ale koukněte se na to. Jeep je prostě srdcovka a sem rád, že se mu takle daří a doufám že bude i nadále :yes:
Rozbalit vlákno
3
8. 1. 2014 14:08
Re: Zajímavý
No já si myslím,že až zas tak hnusný nejsou,ale už to fakt není ono.Samozřejmě až na Wrangler,u kterého je snad ani nenapadne dělat nějaké zbytečné dizajnové experimenty.Na ně není u Wranglera nikdo zvědavý.
Avatar - 3_diamanty
8. 1. 2014 14:22
Re: Zajímavý
GCH aj wrangler su pekne auta, jedine ten novy dizajnovo rozporuplny cherokee tu sposobil roznorodost nazorov ale GCH a Wrangler su dokonale :yes: tam je vsetko ok :yes:
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 14:55
Pár statistik z ČR za rok 2013
[odkaz]
Rozbalit vlákno
2
8. 1. 2014 15:28
Re: Pár statistik z ČR za rok 2013
Tady že se prodalo 32x Camaro? TO se mi nějak nechce věřit... Škoda toho Malibu, mě se jako auto dost líbilo ale když tot ady Chevy zabalil už máme smůlu.

Neví se kolik se prodalo ostatních US aut? Mustangů a Dodge třeba ...
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 15:36
Re: Pár statistik z ČR za rok 2013
Jistě, ofiko statistiky SDA, když nevěříš, ověř si na stránkách SDA.

Mustangy nejdou zjistit, sou schované mezi Fordy v kolonce nezařazeno.

Dodge se prodalo 26 ks
8. 1. 2014 15:01
Dnes je tady nějak málo plivačů...
.... tak co, děcka, nikdo to aspoň nezkusí? Jasný, v konfrontaci s těmi čísly to jde blbě, ale přecejen, takhle rychle kapitulovat? ;-)

PS: prodeje nového Cherokee jsou skvělé a až se k tomu přidá Jeepster, bude to (snad) ještě lepší.... Nasere, co? >:D
Rozbalit vlákno
14
8. 1. 2014 16:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 16:15
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
Měj vůbec ne....jen si to užijte, přiznivci Jeepů od roku 2009, hehe >:D

Já byl zas přiznivcem do roku 2011, vony časy se mění no....
8. 1. 2014 16:25
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
jo jo, už jsme si nějak všimli, že tě rajcují jenom krachující nebo rovnou zkrachovalé značky.... :yes:
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 16:30
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
Jo, který?

Jaguar je krachující značka, to je na nominaci do ventilku, GTI bude mít radost, máš tam odted čestný místo.

ZIL už krachuje asi 20 let, zatím ještě nekrachnul a tak ti zbejvá Oldsmobile. To si ale pleše pojmy, neb značka nekrachla, ona byla zrušena administrativním rozhodnutím GM a navíc v papírech je napsáno Chevrolet.

Takže čistě teoreticky já nikdy nic od krachující nebo krachlé značky neměl a pár značkám, které už dnes nejsou fandil leckdo.

Takže tenhle výstřel šel bohužel dost šejdrem, Mr >:D Zkus to příště lépe a znovu, a radostněji, Jasánek, tvářit se radostněji
>:D
8. 1. 2014 17:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 19:41
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
Nápodobně pane Ecyklopedie, nápodobně >:D
8. 1. 2014 20:18
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
To je těžký, když se tady prostě projevuješ jako ubožák...
Já bych ještě chápal, že si to nepřekousl (to, že si prezentoval brzký krach všemu, to máme v šichni v blahé paměti)...

Ale inteligentní člověk by se zachoval asi takto:
Napsal by něco v tomto smyslu, že byť je na internetu s touto značkou spojován, tak od tohoto momentu se tohoto spojení zříkám a myslím si o něm svoje... A víc by se do toho nesr...l.. Alepsoň tak nějak bych to udělal já s Fiatem, kdyby třeba Alfu koupil VW.

Ale to ty neeee... ty tady musíš furt kopat takovým způsobem, že z toho mají všichni lidi perdel... A byť máš někdy i vyjimečně v něčem kousek pravdy, tak v té záplavě s..č..k, co tady prezentuješ to inetligentní málo co tady stvoříš... zapadne..

P.S. O Krachu Jaguaru a jeho prozatimní záchraně Indy by se daly popsat stohy papíru... Zajímavé, že v Chrysleru Italové ti vadí v Jaguaru Indi nikoliv.., přičemž itálie je na rozdíl od indie tradiční průmyslový a designerský stát... Seš prostě kašpar, promiň.
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 20:27
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
Indové v Jaguaru nepředvádí to, co předvádí Fiat v Chrysleru, jestli ti to neuniklo.

Neprodávají Jagaury v učitých zemích pod značkou Tata, neprodukují obludy typu Cherokee, nedojí značku pro vlastní potřeby, investovali tam, zvýšili prodeje a udělali kus dobré práce, resp. nechali tvořit lidi co tam byli, protože vědí že umí.

Kdyby se tak choval Fiat, tak ani neceknu, pokud byste tu nepěli vymšlené ódy, jak Fiat všechno vylepšil a vyvinul - když vím, že to bylo dávno hotové než tam serjoža strčil svuj nosánek popř hotové z 90%....

Asi jako kdyby ted někdo přišel a řekl tu, že XF je kompletní práce indů. Přicemže zcela jasně vím, kolik práce na XF se udělalo za forda. Vysmál bych se mu do xichtu, stejně tak, jako se směju Vám. Nedělám rozdíly.

Pokud nejsi schopen rozeznat rozdíly mezi přistupem Taty a Fiatu, tak bud si zaslepený fanatik klapkama v italské trikoloře nebo máš problémy s pouzováním faktů a skutečností, a to mívaj jedinici, kteří se na ulici běžně samostatně nepohybují.
Avatar - Ja Prvni 123
8. 1. 2014 21:41
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
jseš fakt pako... normálně ti hráblo.
Tvoje cancy mě obtežují - a nečíst je nemůžu, protože to slintáš všude!
Sorry - jdeš na hate-list.
:-(
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 21:45
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
????

A to mě má jako vadit? To je tvůj boj.

Další co neumí rozenat pravdu a vidět zejvné rozdíly mezi Tatou a Fiatem. Místo mozku z Grappy kostku, což?
8. 1. 2014 21:57
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
Udělám to taky tak... :yes:
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 21:59
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
>:D >:D >:D

Pravdu nemá nikdo rád, to je známý fakt. Husa za ní upálili.
8. 1. 2014 22:10
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
Bariku neboj, já si tě na hejtlist nedám.... raději se ti budu veřejně pošklebovat dál, to je mnohem lepší :yes:
Avatar - Barrichello
8. 1. 2014 22:18
Re: Dnes je tady nějak málo plivačů...
Klidně dej, mě je to totiž naprosto šumák >:D

Já se nikdy nestarám o to, jestli by mi soused záviděl to či ono, co si o mě kdo povídá, kdo mě nenávidí nebo návidí.....mě je to šumák, to je jejich boj - moje zbytečná starost.

Až mi to přijde někdo říct do očí, tak mu do očí řekni co si myslím a nazdar. Jinak mě to aboslutně nezajímá. Nějaké ignorace, šuškandy, závist, zákulisní tahy atd si strčte za klobouk, to je Váš boj a já tyhle hry zásadně nehraju.
8. 1. 2014 15:33
To je dobre
Ze prodavaji
Rozbalit vlákno
0