Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Subaru slaví 20 milionů vyrobených automobilů

Historie vozů značky Subaru začala dvouválcovým miniautem. Dnes je Subaru známé hlavně díky pohonu všech kol a motoru typu boxer.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
13. 1. 2014 12:43
gratulacia , subaru je proste subaru
ich auta su vecne :yes:

inak tento rok sa chysta dalsia velka gratulacia, o aku znacku ide ani nebudem radsej pisat, ale ja sa uz neviem dockat :yes:
Rozbalit vlákno
6
13. 1. 2014 13:09
Re: gratulacia , subaru je proste subaru
Věčné ve smyslu legendy ano, věčné ve smyslu výdrže už trochu míň...kopanců vyrábí stejně nebo víc než ostatní automobilky - majitelé rezavých Legacy s třetí spojkou a odpáleným dieselem jistě potvrdí...

Ale dnes se slaví, no nezbývá než pogratulovat, popřát minimálně "jednou tolik" a doufat, že se poučili a příští generace si aspoň něco z modrozlatých speciálů ponechají :-)
Avatar - 3_diamanty
13. 1. 2014 13:11
Re: gratulacia , subaru je proste subaru
akutalne medzi najvacsie plus u sucasnej produkcie povazujem zlepsenie dizajnu, skutocne uz modely ako XV alebo nove WRX - na tie sa da uz konecne aj pozerat ;-) :yes:

osobne sa velmi tesim aj na novy outback ale to si este kusok asi pockame, kazdopadne ide subaru spravnym smerom, pomaly sice ale s istotou napriek roznym krizam a krachom ide dalej svojskym stylom ako terminator :yes:
13. 1. 2014 13:16
Re: gratulacia , subaru je proste subaru
Však má v zádech Toyotu, to se krize překonávají jedna radost :-)
Mně se líbí Levorg a nové WRX, designem mi opravdu kápli do noty. A pak mám rád detaily jako třeba bezrámová okna u sedanů a kombíků - je to sice nepraktické, ale vypadá to skvěle :-)
Avatar - 3_diamanty
13. 1. 2014 13:32
Re: gratulacia , subaru je proste subaru
este by mohli reinkarnovat stare dobre kupe SVX , byvaly sused na nasej ulici ho kedysi mal a to sme mohli ako deti na nom oci nechat, ved takychto aut bolo v tych casoch na slovensku mozno len par kuskov, dodnes mi to auto vzdy bije do oci ked si spomeniem na znacku subaru [odkaz] ;-) v tych casoch to SVX bola neskutocna pecka, tusim malo aj samonatacaciu zadnu napravu ( nieco ako laguna GT ) alebo sa mylim? uz nie som si isty
13. 1. 2014 16:13
Re: gratulacia , subaru je proste subaru
Tyjo, to si nejsem jistý jestli mělo 4WS...ale myslím, že evropská verze ne - maximálně nějaká JDM varianta :-)
Ale je to opravdu pecka, po přestavbě na manuál to musí být paráda :-)
13. 1. 2014 15:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.