Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lamborghini Huracán LP 610-4: Výbava, ceny a nové fotografie

Lamborghini postupně odhaluje informace o novém babylambu. Po základních technických datech byly zveřejněny další údaje.
Zpět na článek
19. 1. 2014 09:56
19. 1. 2014 11:44
19. 1. 2014 12:14
19. 1. 2014 13:39
19. 1. 2014 20:12
19. 1. 2014 09:56
krása..
Za mě nádherné auto... navíc žádné turba a krásných 10 válců... za mě Lambu :yes:
Rozbalit vlákno
13
Avatar - Berenika ANTIDIESEL
19. 1. 2014 10:15
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE [odkaz]%C3%A1tn%C3%A… UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT : takovou přepálenou spalovací popelnici vážně nepotřebujete ikdyž si myslíte že jo >:D
PS: lepší je Bang & Olufsen Sound System [odkaz] v ELEKTROMOBILU [odkaz] >:D >:D >:D >:D
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
Avatar - Skipper
19. 1. 2014 11:46
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
SPAM
19. 1. 2014 15:17
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
A plakátek je tady >:-[]
Avatar - flyboyeda
19. 1. 2014 15:34
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
Další de-bil co si myslí že elektoromobily jsou budoucnoust

elektromobily nemají budoucnost, Tesla skrachuje co nevidět a ty si budeš muset vybrat jiné auto snů

budoucnost má optimalizace spalovacích motorů

a nejdokonaleji se spaluje benzin,a tenhle Huracán to spálí naprosto dokonale

palivem budoucnosti je proto benzin

jdi se utopit tragéde, mimochodem Lamborghini vlastní Italové jenom na oko, vlastníkem je Audi respektive VW, nebýt VW tak je i Lamborghini minulost,

sláva VW ať žije
19. 1. 2014 16:30
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
Ten výkřik nahoře nemá cenu řešit.

Ale myslím, že ohledně Tesly se pleteš.
Ta poroste. Má v zádech silnou Toyptu a navíc splatili své závazky v dost velkém předstihu.
Avatar - flyboyeda
19. 1. 2014 17:17
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
Já osobně elektromobil nechci a proš ho nechci?

1) je drahý

2) není tak ekonomický jak se na první pohled zdá

3) malý dojezd, při mrazech se ještě zmenší na polovinu a to jsem ještě nezapnul topení

4) servis , určitě nebude levný

5) životnost a spolehlivost elektromobilů je zoufalá

6) na výrobu jednoho elektromobilu umře 100 delfínů >:D , to jsem si vymyslel,ale je to vtipné

7) vědci přišli na to že eletromotory vytváří ještě nebezpečnější znečištění , než Co2

Znám řešení jmenuje se Benzín ,Diesel a spálený olej, upřímně než elektromobil to už raději hybrida, i když Hybridy nenávidím, je to jenom menší zlo
19. 1. 2014 23:29
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
asi máš malej knírek pod nosem viď
Avatar - šmoula nešika
19. 1. 2014 18:04
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
I ty brepto... ;-) Nevím, jak ostatním, ale mě to otevřelo dluh Slovenska. :-O
Avatar - Berenika ANTIDIESEL
26. 1. 2014 22:14
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
smarja tak to vylaď ;-) [odkaz]
Avatar - 3_diamanty
19. 1. 2014 10:49
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
fakt pekne, od cias countachu asi prve lambo ktore sa mi ako tak paci

stejne vsak na toto auticko nema [odkaz] a nielen vo vykonoch na trati, aj elegancia je v pripade mclarenu trosku inde ako u lamba

najviac sa mi vsak z lamb paci Miura, ta je dodnes neprekonana :yes:
Avatar - wakantanka
19. 1. 2014 14:50
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
ja ti neviem, nejaké radikálne zmeny tam nevidím, skôr mi príde ako trochu otunené Gallardo. Z fotky to aspoň tak na mňa pôsobí, naživo to môže byť úpne inak. :-)
Avatar - Petrolhead_CZ
19. 1. 2014 11:16
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
Souhlas, je to opravdový krasavec, skvělý protipól k nejhezčím autům ve třídě - 458 Italia a MP4-12C :yes:
Avatar - flyboyeda
19. 1. 2014 15:35
Re: 125% ZADLUŽENÁ ITÁLIE UŽ ZASE BLUDUJE SVĚT
souhlas a hlavně bez turba
19. 1. 2014 11:10
Nevím Nevím
Ano není to ošklivé, ale tak nějak nevím co je na tom nového, jo pardon to jméno , jinak nic překvapivého , prostě pod Německou taktovkou zapadne do průměrné šedi ještě dalších 50let bude takto vypadat, no poněkud trapné tak jako ostatně všechny Německé vozy. Včera večer v tel jste mohli vidět na co jsou němci dobří ve filmu Schindlerův seznam
Rozbalit vlákno
12
Avatar - peter_ko
19. 1. 2014 11:53
Re: Nevím Nevím
ejha to si si veľa dovolil... tu sa musíš rozplývať nad krásou nového modelu >:D opačný názor je nežiadúci :-!
19. 1. 2014 12:09
Re: Nevím Nevím
Na co jsou dobří Němci (ano, s velkým N) tedy víme, teď ještě zjistit, na co jsi dobrý ty...ehm...zkusí to někdo? Já si fakt netroufám.
19. 1. 2014 15:18
Re: Nevím Nevím
Snad ještě ubožejší než Berenika a to je co říct... :no:
Avatar - flyboyeda
19. 1. 2014 15:37
Re: Nevím Nevím
Nebýt jak ty říkáš němcu, tak je Lamborghini minulosti, sláva němcům diky nim má Lamborghini současnost i budoucnost
Avatar - Choochoo
19. 1. 2014 21:51
Re: Nevím Nevím
Prispevek dost ujety, skoda.
Souhlas s tim zapadnutim do sedi. Lambo jsem vzdy obdivoval, designu byl vzdy nadherny, ostry, patri asi k mym nejoblibenejsim sportakum, pac je(byl) nezamenitelny. Tohle zacina zavanet nemeckou tuctovkou, zadek je hodne bidnej. Gallardo bylo hezci.
19. 1. 2014 22:18
Re: Nevím Nevím
Co to je za řeči? A zadek je bídnej? Ty nevidíš ten odkaz na Miuru a styling Stratosu?
Avatar - Choochoo
20. 1. 2014 07:49
Re: Nevím Nevím
Lambo bylo vzdy agresivni. Odkazy tam fakt nevidim a ani videt nechci, chci videt budoucnost. Tyhle radoby odkazy jsou dobry mozna tak na Golfa. Tohle co predvedly je usedly krizenec Lamba a Audiny ;-)
Kdejaky studentik udela zadek lepsi
[odkaz]
[odkaz] ;-)
20. 1. 2014 12:54
Re: Nevím Nevím
Samozřejmě, my víme, přijde nová NSX a s evropskejma plečkama zatočí, král třídy a bla bla bla...Kdepak nějaké Lambo, že?
Avatar - Choochoo
23. 1. 2014 12:58
Re: Nevím Nevím
Proc sem tahas NSX, trochu ubohe. Jinak blabla prijde nove R8 a s kazdym zatoci, akorat ze bude pomale a osklive, kdyz uz pred uvedenim na trh potrebuje facelift ;-)
Jinak nadhera vypada treba jako lamborghini Aventador, Sesto elemento, Reventon. Veneno ze zadu hodne divoky, to take muzu :yes:
20. 1. 2014 08:22
Re: Nevím Nevím
Hmm. Trochu schizofrenie. V minulosti bylo lambo nezaměnitelné a proto jsi ho obdivoval, ale dnes už nee, protože je to tuctovka. To by mě teda opravdu zajímalo, s čím si dnešní lamba pleteš.
Avatar - Choochoo
20. 1. 2014 12:04
Re: Nevím Nevím
Bavim se o zadku a zadni polovine auta, ta je proste nic moc.
Ano, je stale nezamenitelny, ale jen diky predni polovine.
20. 1. 2014 08:17
Re: Nevím Nevím
Hodně, hodně zoufalé. :no:
19. 1. 2014 11:44
GARÁŽOVÉ SCI-FI
Je to jako když ti velký bílý žralok sevře holeně do svých čelistí - síla je drtící, jednoznačná a nezlomná. Absolutní garážové sci-fi, industriální orgasmus, deflorace časoprostoru skalpelem z křišťálu.

Auto, které už není autem, svět, který už není světem a vesmír, který už není vesmírem. Vpleten do spirály času, nasloucháš ozvěně pradávných dnů. Rozčtvrcen kvantovým břitem na částice touhy a zmaru, počítáš vteřiny do konce svých sil.

Neboť voda je ohněm a světlo je tmou,
to v duší tvé explodují miny.
Život je fikcí a pravda je hrou,
to není sen, to je nové lamborghini.

BRAVO BRAVO BRAVO :yes: :-!
Rozbalit vlákno
20
19. 1. 2014 12:11
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Jojo, bravo, bravo, Lambo je pořád Lambo, byť se mi ekluje displej-palubka, ale motor je pořád ingot bez turba a z toho ječení se mi ježí chlupy, jen si ho představím :-) :yes:
Avatar - Petrolhead_CZ
19. 1. 2014 12:23
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Tak ono je stále většinou všechno jak má být:

Atmosférický motory v posledních supersportech:

Aston Martin V12 Vantage S, Vanquish, One-77
Ferrari 458 Italia, 458 Speciale, 599 GTO, F12 Berlinetta, LaFerrari
Lamborghini Gallardo, Huracán, Aventador
Mercedes Benz SLS AMG, SLS AMG Black Series
Audi R8 V10 plus
Porsche 911 GT3

atd atd

Co motor, to perla.
19. 1. 2014 15:18
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Přesně, samá perla :yes:
Avatar - šmoula nešika
19. 1. 2014 18:15
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Nebo slabší V8 Ferrari - Maserati v Alfě 8C... :-)
Avatar - Petrolhead_CZ
19. 1. 2014 18:41
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
To je taky klenotnice :yes:

Nejlepší motory za mě (i přeplňované):

V12 Ferrari (LaFerrari, F12 Berlinetta, 599 GTO, Enzo, ze starších F50 a Testarossa)
V12 Lamborghini (Murcielago SV, Aventador, Countach, Diablo SV)
V12 Aston Martin (DBS, Vanquish, V12 Vantage S, One-77)
V12 AMG (Pagani Zonda Cinque)
V12 BMW (McLaren F1/GTR)
V10 Lamborghini (Gallardo, Huracán)
V10 Audi ( R8 V10 plus)
V10 Lexus (LFA)
V8 Ferrari (458 Italia/Speciale, F430, 360 Challenge Stradale)
V8 Aston Martin (Vantage)
V8 Maserati/Ferrari (8C)
V8 Jaguar (XKR-S, F-Type)
V8 McLaren (MP4-12C, P1)
V8 AMG (SLS/Black Series)
V6 Maserati/Ferrari (Ghibli)
V6 Lotus/Toyota (Exige S)
V6 Alfa Romeo (GT)
plochá šestka Porsche (911 GT3)

Napiště taky vaše favority ;)
Avatar - šmoula nešika
19. 1. 2014 19:27
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Dobrý motor by měl krásně znít, lineárně táhnout i hodně vydržet, aby radost nezkazil věčnými návštěvami servisu.
Alfa Romeo V6 „Busso“
Porsche B6 GT3 „Mezger“
Chevrolet V8 „Small-block“
Audi 4.2 V8 FSI
Porsche B6 GT2 (v 993)
Avatar - Pekelná Micinka
19. 1. 2014 23:23
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
I6 XK (XK120/140) :-)
Avatar - Enthusiastic.driver
20. 1. 2014 09:20
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Ten smallblock ti tam chybí >:-[] :-!
Avatar - Petrolhead_CZ
20. 1. 2014 12:05
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Myslím, že nechybí ;-) Když už americký motor, tak dodávková desítka z Viperu :-)
19. 1. 2014 16:52
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
:-) :yes:
19. 1. 2014 14:03
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Problém je akorát ten, že když se vyšplháš do těchto garážových výšin a Huracan si koupíš, tak následující den zaparkuješ v Pařížský a hned vedle bude stát karbonově černý Aventador.

A zase si dole a musíš šplhat. Končí to snad fakt až u Veyronů a Ager.
19. 1. 2014 15:23
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
To si nemyslím.
Lidi, co kupují Lamborghini, Ferrari, jako nové a nejeté, si tahle auta kupují proto, že chtějí, ne proto, že na lepší nemají. Nemyslím, že by někdo koupil Gallardo tak, že vyškrábe konto do sucha a pak hledá na netu, jestli nemaj v Polsku levnější E85...
Možná tak ještě u toho Veyronu OK, na ten nemusí mít každý normální milionář, ale Huracan vs Aventador už je asi stejné rozhodnutí jako v motorkách šestikilo vs litr - prostě cítíš, že na něj nemáš spíš řidičsky, že bys ten neskutečný potenciál nedokázal využít, a tak jdeš do slabšího (haha, s pěti sty koňmi slabšího >:D ) modelu.
19. 1. 2014 23:15
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
No, to bych si dovolil nesouhlasit. Mezi těmi, kdo si tyto vozy kupují, se na jednotlivé modely dost hledí. Možná ne až tak moc v ČR, kde je i BMW nebo Audi pomalu nedostižným snem, ale tam, kam tyto vozy patří (Monte Carlo, Los Angeles, Dubai), je to pořád jen takový předstupeň. Proto jsem zmínil tu Pařížskou jako pokus o přirovnání k výše uvedeným. On ten cenový rozdíl při započtení příplatkové výbavy může být mezi Aventadorem a Huracanem obrovský. Už v základu stojí Aventador téměř dvojnásobek ceny Huracanu. Opět dodávám, že Huracan nijak nesnižuji. Rozhodně je to nádherné auto, které patří (k) elitě. Jen podotýkám, že sny u něj teprve začínají, ne končí.
20. 1. 2014 12:38
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Nesouhlasím s tvým nesouhlasem >:D

Tahle auta si lidé kupují, neboť je chtějí, nikdo je k tomu nenutí.
Možná se najde pár jedinců, kteří si za každou cenu musí pořídit to, co je absolutně
TOP, i kdyby na chleba nebylo, ale v této kategorii aut to bude minorita.
Avatar - šmoula nešika
19. 1. 2014 18:39
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Myslíš takové, jako má Leoš Mareš? Hele, s Huracanem by to bylo cajk... ;-) >:D
19. 1. 2014 23:09
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Mareš ho měl jenom půjčený. Jinak nechci tu proboha nějak snižovat kvalitu Huracanu. Je to nádherný auto a bezesporu šlechta silnic, ale zákonitě ho u bohaté klientely (podobně jako u předchůdce Gallarda, Astonu Vantage apod.) musí stihnout určitá kletba entry level supersportu. Je ale pravda, že entry level supersport je jako druhá v pořadí na Miss. Pořád dobrý!
Avatar - šmoula nešika
19. 1. 2014 23:26
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Jó, design Gallarda jsme řešeli v blogu, ne moc agresivní a vtíravý, ale, u prostřední verze samozřejmě, i tak uhrančivý. Huracan vsadil na výraznější tvary, není však tak zlámaný jako Aventador (který má zase hezčí zadek), celkem tedy spokojenost. Za takové Balboni bych se rozhodně nezlobil... Chce to spešl edici, ať jsou ty závistivé pohledy alespoň trochu opodstatněné. ;-)
Avatar - Petrolhead_CZ
19. 1. 2014 23:27
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Takhle to brát je dle mýho nesmysl. Copak je např. 458 Italia entry supersport před LaFerrari? Nemyslím si. To samý s V12 Vantage a Vanquishem, MP4-12C a P1, atd.

Huracán představuje racionální volbu pro člověka, který chce emoce, výkon a další skvělý aspekty supersportu společně v balení s každodenní použitelností a takový Aventador bych radši nechával na víkend ;) A rozhodně zde neplatí úměra že to, co je v nabídce na oko výše a zaplatíš za to víc taky víc nabídne, viz. třeba XKR-S GT není tak komlexním autem jako standartní XKR-S nebo XKR ;-)
19. 1. 2014 23:37
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Ano, 458 je jednoznačně entry level supersport a LaFerrari je úplně jiná galaxie. Nechápu, jak můžeš nevidět ten rozdíl. Rozdíl mezi prestiží těchto dvou vozů je jako rozdíl mezi Fábií 1,2HTP a BMW 750i. To, že se o světě supersportů moc nemluví v motoristických médiích neznamená, že v něm není hierarchie.
Avatar - Petrolhead_CZ
19. 1. 2014 23:56
Re: GARÁŽOVÉ SCI-FI
Jestli to chceš brát takhle systematicky, tak entry level kousek by byla Californie...458 Italia vzhledem k svým schopnostem nemůžeš brát jako základní auto v nabídce, které má v hierarchii velký deficit na ostatní. Např. dražší FF není tak talentované komplexní auto jako 458. Rozdíl mezi 458 a LaFerrari je samozřejmě ohromný ať už po výkonový, aerodynamický a technický stránce, rozdíl opravdu vidím, to se neboj, LaFerrari je když si to tak vezmu mým momentálním ''numerem unem'', jel jsem kvůli němu samotnýmu do Ženevy, ale nemůžeš to s tím přirovnáváním tak přehánět jako jsi to předvedl s Fábií a BMW. V kategorizaci supersportů je třeba to vnímat trochu odlišně, pokud bych byl sběratel nebo pozér tak bych se podle tvýho modelu možná řídil, ale jakožto nadšenec a purista vnímám pořadí podle schopností a dalších důležitých aspektů auta.
Avatar - Julča
19. 1. 2014 12:14
Nádhera!
Docela by mě to v něm slušelo vzhledem k barvě pleti! >:D :yes:
Rozbalit vlákno
1
19. 1. 2014 13:39
Re: Nádhera!
Tak zační šetřit >:D
Avatar - beibej
19. 1. 2014 20:12
Je to krásný,
ale Ferrari 458 bych radši. ;-)
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Petrolhead_CZ
19. 1. 2014 20:38
Re: Je to krásný,
Ferrari 458 Italia, Lamborghini Huracán, McLaren MP4-12C a Aston Martin V12 Vantage S by byla v garáži ideální sestava ''malých'' supersportů.

Ale 458 je jen jedna, to je fakt ;-)
Avatar - šmoula nešika
19. 1. 2014 20:44
Re: Je to krásný,
Na fotkách mi tyhle supersporty připadají docela mohutné - šířka, poměr výška/délka - ale naživo a na papíře jsou to docela prckové. Obzvláště kdyby do nich měl člověk lézt... :-)
Avatar - Petrolhead_CZ
19. 1. 2014 20:58
Re: Je to krásný,
Mě teda ta malá výška a velká šíře naživo vždycky hodně nadšenecky překvapí :-) Kolikrát se přistihnu, jak se směju jak idiot když kolem mě 458 nebo naposledy MP4-12C na dálnici prolítne >:D Je to radost a svátek taková auta spatřovat a to bych řekl, že nežijeme na car spotting v špatné zemi. Zvlášť když člověk jezdí každý den do Prahy, to znamená parádní úlovek téměř pokaždé. Jednou jsem před lety zahlédl i Perglovo Enzo, to bylo poprvé a naposledy co jsem to úžasný auto viděl.
Avatar - šmoula nešika
19. 1. 2014 22:18
Re: Je to krásný,
Já se tenhle týden lekl, když se ze zatáčky vyřítila concordova Vette, kterak ji testoval pro dopsání recenze na MACZ... >:D
Avatar - Pekelná Micinka
19. 1. 2014 23:25
610 - 4 = 606
Čumák je na Lambo takový chladný, ta barva to ještě umocňuje. Rozhodně z něj nejdu do kolen.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Enthusiastic.driver
20. 1. 2014 09:25
Pan dokonalý
Koukám na ten exteriér znova a znova a je to pecka! Nemůžu najít jediný tvar, jediný úhel, jediný detail, který by mi vadil.

Za mě nejhezčí Lambo historie, upalte mě >:D Ostré, agresivní, jednoznačné, kompaktní, kulervoucí >:-[]
Rozbalit vlákno
3
20. 1. 2014 09:46
Re: Pan dokonalý
Já tam hlavně vidím i dávku čistoty, kterou jsem poslední dobou trochu postrádal. Aventador mi z nějakých úhlů přijde až trochu moc "násilný".
Co jsem si ale uvědomil až nedávno je znatelný posun od čistoty po větší dávku show. Viz. Murcielago a Mur. SV
[odkaz]
[odkaz]
Jak SV miluji, tak tvrdím, že z prvního Murcielaga bude ceněná klasika. A když už, tak právě v "prvním" Murcielagu a Gallardu vidím náznak německé strohosti, která je zde vyčítána. Naopak poslední vydání si v show dojmu, extravaganci a i v náznaku až kýče v ničem nezadají s produkcí z Maranella.
Avatar - Petrolhead_CZ
20. 1. 2014 12:13
Re: Pan dokonalý
Já teda zas vidím v Murcielagu a Gallardu jasný italský rukopis ve stylu Bertoneho. Taky se mi původní verze líbí více než původní LP, Gallardo se povedlo i poté. Murcielago SV jev rámci značky bezkonkurenční kousek :yes:
Avatar - Petrolhead_CZ
20. 1. 2014 12:09
Re: Pan dokonalý
Souhlas, rozhodně jedno z nejhezčích, ta umírněnost oproti posledním modelům je na místě, Sesto Elemento a Veneno jsou lehce přehnané (ikdyž naživo Veneno dostane do koleno, ale nedá se říci, že je krásné), i Aventador je z některých úhlů nekonzistentní, Huracán je krásný sošný kus auta, zařadil bych ho povedeností k Murcielagu SV, Miuře a Diablu SV :-)