Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz E 63 AMG: První oficiální informace a fotografie

Mercedes-Benz nám servíruje jednu novinku za druhou. Po sedanu a kupé třídy E tu máme první ostrou variantu – E 63 AMG.
Zpět na článek
2. 4. 2009 10:17
2. 4. 2009 11:21
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 4. 2009 12:08
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
4. 4. 2009 22:11
neregistrovaný "507--"
2. 4. 2009 11:43
neregistrovaný "dCi"
2. 4. 2009 15:06
neregistrovaný "maxo"
2. 4. 2009 15:58
neregistrovaný "maxo"
3. 4. 2009 14:28
neregistrovaný "maxo"
5. 4. 2009 22:32
neregistrovaný "recenzent"
Avatar - Pierro
2. 4. 2009 09:13
diamantové kladivo
Jedním slovem nádhera... a chválím mercedes za pádla + řadičku na správném místě. Bravo Mercedes, bravo E-klasse. Tomuhle se říká diamantové dálniční kladivo... ;-)
Rozbalit vlákno
0
2. 4. 2009 10:17
ABSOLUTNÍ KLASSE
Vzdejme hold rytíři silnic. Nemá nic co bys nechtěl a má všechno po čem toužíš. A image z něho do všech světových stran vystřelují snad laserová děla. A je krásný... tak krásný...

BRAVO Mercedes-Benz :yes:
Rozbalit vlákno
33
Avatar - Pierro
2. 4. 2009 10:24
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
GTI, měl už jsi tu čest spatřit E-klasse naživo??
Avatar - jazva
2. 4. 2009 10:31
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
ja som v tom už sedel. Ale iba sede... :-( A bol tam ešte aj pre mňa nie moc príťažlivý interiér v kombinácii čierna/čierna... Ale v vonku dojem za :yes:

Teda až na tie zadné svetlá alá Hyundai. Ale na to si myslím zvykneme... ;-)
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 4. 2009 11:21
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
Čéče, taky jsem ho viděl. Ale pouze z autobusu >:D
Avatar - jazva
2. 4. 2009 11:49
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
ja som v ňom sedel, ty si ho videl jazdiť... keď to dáme dokopy, tak to je ako keby sme ho aj šoférovali... >:-[] ;-)
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 4. 2009 12:08
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
Kdyby to bylo tak, jak říkáš, tak ano >:-[] Ale já ho viděl stát u autosalonu.
Avatar - jazva
2. 4. 2009 12:16
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
tak to sa neráta... >:D
Avatar - Pierro
2. 4. 2009 12:38
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
naprostý súhlas. obzrel som si ho včera a aj sa doň posadil. O víkende sa preveziem. Na interier máme asi rovnaký názor (moc sa mi nepáči, prístrojovka, automatika pod volantom... aj keď štvorválce a AMG majú automat klasicky na stredovom tuneli a zadok ktorý vyzerá jak Hyundai Sonata...) Inak z predu, z boku - krása... ;-) :yes:
2. 4. 2009 13:10
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
Já ho viděl v Praze několikrát zamaskovaný. Ale moc se těším na sobotní výlet na AMI do Lipska. Můžu říct, že tam jedu hlavně kvůli dvěma autům: Škodě Yeti a Mercedesu třídy E.
Avatar - Pierro
2. 4. 2009 13:32
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
Prejte, já v Praze potkal maskovaný sedan od cca. vánoc asi desetkrát, včetně této verze AMG. Zajímavější však bylo 2 x maskované kupé, 2 x kombi a dokonce i jednou kabrio... Naskování bylo ve všech případech minimální (izolepa kolem světel a oken...).
2. 4. 2009 15:47
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
to nebylo maskování ale standardní výbava :-!
Avatar - Pierro
2. 4. 2009 12:37
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
naprostý súhlas. obzrel som si ho včera a aj sa doň posadil. O víkende sa preveziem. Na interier máme asi rovnaký názor (moc sa mi nepáči, prístrojovka, automatika pod volantom... aj keď štvorválce a AMG majú automat klasicky na stredovom tuneli a zadok ktorý vyzerá jak Hyundai Sonata...) Inak z predu, z boku - krása... ;-) :yes:
Avatar - jazva
2. 4. 2009 12:44
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
Rodičia mi hovoria, že ma "ktosi" moc zhýčkal, keď ohrňujem nos nad kombináciou v interiéri čierna/čierna prípadne šedá... Nemôžem si pomôcť, ale zatiaľ najlepší interiér čo som videl bol S80 W8. Krásna bledá koža a drevený dekor. Mňam! Všeobecne sa mi viac páčia svetlé interiéri, takže asi tak.
A čo sa týka toho, že sa to rýchlo špiní, tak aj s čiernym chodím cca raz za dva týždne do umyvárky a v montérkach do auta nesadám... ;-)
Avatar - Pierro
2. 4. 2009 12:48
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
s tým volvom naprostý súhlas.... ;-)
Avatar - kolmar
2. 4. 2009 16:18
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
tak tak...suhlas...ten zadok zabili...no inak ok, hlavne interier po hranatych kreaciach z stuttgartu (neboli zle... ale...)je si myslim bezva...to prave orechove... :yes:
Avatar - skejpa
2. 4. 2009 20:09
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
zadni svetla ala hyundai ??? ty sou na tom aute nejkrasnejsi ! ten zadek je fantastickej. to spis ten predek mi moc nesedne ale berme v potaz, ze je to medved. budi respekt... :yes:
Avatar - Pierro
3. 4. 2009 08:15
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
Skejpo, že ty sis zase upil.... >:-[]
Avatar - skejpa
3. 4. 2009 14:48
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
neupil. meli sme Ecko (ted uz minule) generace a predek i vnitrek se mi libil vic. tyhle krabicove tvary neni nic pro me. Cko to ma daleko hezci. tohle je podle me uz prehnane. zadni svetla sou ale fakt pekny, tak se prave divim, ze je nekdo muze oznacit za hyundaiove... :-(
Avatar - Pierro
3. 4. 2009 15:12
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
Zkus se na to auto zezadu nezaujatě podívat a pak se mrkni na Sonatu. Možná se budeš divit, jak jsou si ti dva svým pozadím podobní. Mě se ty světla nelíbí, tobě jo. Uvidíš, bude se ti líbit i Sonata. ;-)
Avatar - skejpa
3. 4. 2009 15:44
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
znam sonatu. ty svetla ti mozna pripomina ten sklon svetel ale to je tak vsechno. mimoto svetla sonaty nejsou spatny ale tyhle sou mnohem hezci >:-[]
3. 4. 2009 20:28
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
Ano, výjimečně máš pravdu, záď éčka je krásná.
neregistrovaný "507--"
4. 4. 2009 22:11
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
Ten thaliový prilepený zadok že je krásny?
Avatar - skejpa
5. 4. 2009 13:10
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
videl si nekdy thalii ? nepripada ti to trosicku odlisne ?
Avatar - talio2
2. 4. 2009 12:34
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
já řídil E 350CGI a momentálně nechci nic jiného..každou noc od té doby se mi o něm zdá!
neregistrovaný "dCi"
2. 4. 2009 11:43
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
je to stíhačka :yes:
2. 4. 2009 13:40
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
interiér je parádní. přesně podle mého gusta, klasické budíky + hodně čudliků uprostřed :yes:
neregistrovaný "maxo"
2. 4. 2009 15:06
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
ten interier nema chybu a ta packa automatu je bohovska.
Avatar - Pierro
2. 4. 2009 15:51
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
jak pro koho. mě teda řazení pod volantem zrovna nadšením nenaplňuje... :-|
neregistrovaný "maxo"
2. 4. 2009 15:58
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
Pierro ja som myslel tu packu v AMG 63 , ta nie je pod volantom, ale na stredovom tuneli.
Ta packa pod volantom v klasickych verziach ecka sa ani mne nepaci.
Avatar - Pierro
3. 4. 2009 08:19
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
maxo, tak to jo. ale malý dotaz - kde se ti povedlo sednout si za volant E63AMG?? Já ji zatím viděl jen jednou a to ještě maskovanou, před cca. měsícem. Jinak souhlas, jakákoliv převodovka v autě třídy E-klasse patří na středový tunel. Řadička pod volantem sluší tak leda autům jako je RR Phantom ne však autům, která jsou řízena majiteli. Ber to však pouze jako můj názor. Spousta majitelů Mercedesů má názor jiný a já jim ho neberu...
neregistrovaný "maxo"
3. 4. 2009 14:28
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
samozrejme ze som v nom este nesedel, to, len hodnotim z obrazkov.
S tou radickou s tebou uplne suhlasim, podla mna je to tak dobre akurat pre americanov.
Proste ja potrebujem a mam vzdy pravu ruku tak nejak polozenu na opierke a nechce sa mi ju davat hore na volant pokial nemusim.
Proste packa ma byt na stredovom tuneli a basta. :yes:
Avatar - Pierro
3. 4. 2009 14:39
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
súhlas. ;-)
Avatar - kolmar
2. 4. 2009 16:19
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
:yes: to hej... vyzera a pravdepodobne aj chyta sa to perfektne...
2. 4. 2009 14:08
Re: ABSOLUTNÍ KLASSE
To jo :yes:
Avatar - Ada je zase tady
2. 4. 2009 23:23
Auto pouze na suchou dálnici!
Nechtěl bych s tím jezdit po mokru, sněhu či náledí. V takovém případě záře téhle trojcípé hvězdy rychle pohasne. Auto, které není 4x4, nebo v nejhorším případě alespoň s předním náhonem, je na jiné, než suché silnici nebezpečné svému okolí.
Rozbalit vlákno
5
3. 4. 2009 00:32
Re: Auto pouze na suchou dálnici!
Ale notáák....trochu přeháníš. ;-)
Ale kdo vzdává čest tomuto autu nemá u mě pochopení...design je vážně nic moc...podívejte se na ten bok a jak ty kola vypadají utopeně...jako by to byly tak 16"...proti M5/RS6 opravdu nuda,které ještě k tomu vypadá neskutečně těžká...určitě to bude rychlý vůz...ale mercedes nikdy nebyl o řidičské zábavě a myslím,že tohle nebude rozdíl...a ta záď...sorry,ale na tyhle koně vyadá jaky z Hyunadie za 300 000,- ve výprodeji :no:
Avatar - Pierro
3. 4. 2009 08:21
Re: Auto pouze na suchou dálnici!
Ado, kde hledat mokrý hadry ti asi nemusím připomínat... :-! Pozdravuj starou Blažkovou ty jeden bezpečnej sněhuláku na mokru.... >:-[]
4. 4. 2009 00:10
Re: Auto pouze na suchou dálnici!
Ádo ty si vůl, jak anděl!!! >:D >:D
5. 4. 2009 06:30
Re: Auto pouze na suchou dálnici!
Někdo umí a někdo.............potřebuje 4x4 :-!
neregistrovaný "recenzent"
5. 4. 2009 22:32
Re: Auto pouze na suchou dálnici!
vsetko zalezi len a len od sofera a dobreho obutia. uz druhu zimu jazdim na zadokolke a pohoda. myslel som si ze to bude horsie, tak preto som radsej zobral manual, aby som dokazal auto v priprade zapadnutia do snehu "rozhojdat" ale nemusel som to vyuzit ani raz, a to som zo stredneho slovenska, kam sa len pohnem tak mam donovaly, sturec, certovicu, fackov, vernar. rad chodim na kopce kvoli lyziam, a zadokolku si cely rok vychutnavam. ak sa ale najde typek, ktory sa na snehu pohyna s podlahou, tak potom mi neostava nic ine ako len konstatovat, ze nam zadokolkarom robi hanbu.