Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota začne testovat bezdrátové dobíjení plug-in hybridu Prius

Toyota vyvinula systém pro rezonanční nabíjení akumulátorů a koncem února v Japonsku zahájí jeho ověřovací testování na vozech Toyota Prius Plug-In.
Zpět na článek
16. 2. 2014 21:30
16. 2. 2014 22:28
17. 2. 2014 07:46
Avatar - Dylan McKay
16. 2. 2014 21:30
Prius
Vývoj k dokonalosti. Miluju to auto, a těším se na příští generace! :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - S8
16. 2. 2014 22:28
Prihnus
O tom, že je to auto ošklivé, není potřeba mluvit, o tom, že je předražené víme všichni, ale kdo už sakra někdy spočítá celkový ekologický dopad výroby těch všech baterií a nesmyslných technologií v porovnání S REÁLNOU úsporou spotřeby. Ve všech testech co jsem viděl to auto jezdilo za běžnou spotřebu a nedá se říct, že by šetřilo. Možná to dožene ztrátu získanou nadbytečnou váhou baterií, ale to je tak všechno.

Těžko mě někdo přesvědčí, že to auto dává smysl.....
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Dylan McKay
16. 2. 2014 23:25
Re: Prihnus
Jsem uživatelem Priusů, a písmenkama tě nehodlám přesvědčovat. Taky jsem předtím kupoval nesmyslná auta- jako ty. Potom to stačilo jen zkusit...

PS: pokud předtím než cokoli koupíš přemýšlíš o tom, jak se to vyrobilo, tak klobouk dolů... ;-)

PPS: mně se Prius líbí, a zase naopak se mi všeobecně nelíbí Audi, a jeho vlkama vychovaní řidiči.
Avatar - N6600
17. 2. 2014 07:46
Re: Prihnus
Za prve, hybridy su primarne do mesta. Ak to beries ako presuvadlo po dialnici, tak tam to nie je urcene. Za druhe - s hybridom musis vediet jazdit. Vymlatit baterky dokaze kazdy, rozumne vyuzit energiu malokto.
Podla spritmonitor.de [odkaz] je benzin za 5,07L, plugin za 3,22L

A Dylan ma pravdu :-)