Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Test: Renault Kangoo Extrem 1.5 dCi - Tišeji

Renault Kangoo neprošel jen designovými změnami. Přibyla nová verze Extrem a všechna provedení dostala lepší odhlučnění.
Zpět na článek
Avatar - moreczech
17. 2. 2014 10:37
Re: Nejlepší malá dodávka z Francie !
Já ti nevím člověče, já když tady ty diskuze plné inteligentních příspěvku sleduji, tak si říkám, že musím také přidat svou špetku do mlejna ;-)
Avatar - moreczech
17. 2. 2014 08:03
Nejlepší malá dodávka z Francie !
RENAULT toujours !!!
17. 2. 2014 09:35
Re: Nejlepší malá dodávka z Francie !
Už by si ten svoj pokrik mohol zmeniť za niečo inteligentnejšie - je to otrepané a otravné. Namiesto populizmu by to chcelo pragmatickejšie komentáre, takto povesti svojej obľúbenej značky skôr škodíš ako pomáhaš.
17. 2. 2014 13:06
Re: Nejlepší malá dodávka z Francie !
Od zlých utekaj, hlúpych uč vlastným príkladom. ;-) :yes:
17. 2. 2014 12:07
Re: Nejlepší malá dodávka z Francie !
Ale tiež by to chcelo niečo inteligentné, netreba robiť repliky niektorým pomalšie mysliacim...
A to ber ako názor od človeka, ktorý Kangoo vlastní. ;-)
Avatar - m.z.
17. 2. 2014 14:34
dálnice
Kdy už výrobci pochopí nepoužitelnost těchto aut na dálnici a začnou dávat odpovídající převody a ne nutit zákazníka do jezevčíka, kterého nepotřebuje?!
Avatar - moreczech
17. 2. 2014 12:55
Re: Nejlepší malá dodávka z Francie !
Já přesně rozumím kam míříš. Díky za tvůj názor. K těm replikám některých pomaleji myslících: tlačím dveře proti nim, jestli mi rozumíš ;-)
Avatar - pumpkin
17. 2. 2014 21:35
Pekný test
Test ktorý síce asi nevzbudí veľkú diskusiu, ale o to je lepšie (nebulvárne) napísaný. :yes:
A takto má vyzerať facelift. Primárne by nemalo ísť o zmenu dizajnu za každú cenu, ale hlavne o vychytanie múch a zlepšenie výbavy. Kangoo ju má teraz v triede bezkonkurenčnú (nie Extrem, všeobecne)

Inak pozerám že zadné bočné okná sú len vetračky. Keď sú v elektrike, tak sa dajú aj stiahnuť, nie? To mi príde trochu divné. Ja mám minulú generáciu, vtedy boli ešte len vyklápačky v ponuke a prijal by som ich v elektrike. Nemuseli by byť ani sťahovateľné len aby sa to dalo ovládať od vodiča.
18. 2. 2014 21:37
Re: Pekný test
Jasne, ak je vzadu elektrika, okná sa dajú sťahovať. ALe len pri zatvorených dverách.
Kangoo faceliftom príliš neskrásnelo, a navyše silne osekali výbavy a zdvihli ceny, takže za mňa :no:
18. 2. 2014 21:33
Re: dálnice
Neviem, prečo vypustili z ponuky krátke Kangoo s najsilnejším motorom a šesťkvaltom. Ja ho mám. 66 kW s dlhou šestkou by aj tak stálo za prd.
Avatar - m.z.
17. 2. 2014 23:41
Re: dálnice
Co je mi po starších generacích? Proč jde 6kvalt jen do jezevčíka a do krátkého ne?
Děkuji za přednášku, ale nepotřebuji aby naftové auto na dálnici točilo přes 3000ot.
17. 2. 2014 20:53
Re: dálnice
čo je na tom nepoužiteľné? Pozri sa o generáciu užitkových aút naspäť a daj vedieť koľko točili na dialnici. Je to relatívne malý motor, ktorý tlačí vzduchom veľkú búdu a predlženie prevodov by znamenalo podradzovanie v každom stúpaní ;-) . Alebo natiahni prevody poriadne a s päťkvaltom z toho bude hnilý * ako octavia s 1,6 tdi
17. 2. 2014 20:06
Re: dálnice
Čo tým myslíš? Tento typ užitkáčov nie je primárne určený na dlhé diaľničné štreky. A myslím, že 1.5 dCi so šesťkvaltom nie je celkom márny...

(P.S. Vidím, že neikto sa tu tými palcami dolu vybúril. Holt, niektorým stačí málo... ;-) )