Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: McLaren 650S: Britský konkurent 458 Speciale má 650 koní (nové foto)

McLaren představuje sportovní verzi modelu MP4-12C, zacílenou na 458 Speciale od Ferrari. Světovou premiéru bude mít v březnu v Ženevě.
Zpět na článek
Avatar - Petrolhead_CZ
17. 2. 2014 12:00
Chce to větší diverzitu
Tohle od McLarenu nevnímám jako moc šťastnou cestu. Designově je to rozdvojená osobnost, jako by auto nevědělo, jestli být pé-jedničkou, nebo 12C. Ve Wokingu měli nechat ten skvělý účelový a exotický design P1 jedinečný a tak krásné auto, jakým 12C bezesporu je pouze osvěžit nebo přiostřit, jako to udělalo Ferrari se Speciale. Ti moc dobře vědí, že je 458 i mimo jiné aspekty také designově nenahraditelná.

McLaren neztrácí mé sympatie, ale je to škoda neodlišit svůj špičkový limitovaný model od sériově vyráběného supersportu. Po stránce celkového souboje s 458 Speciale si myslím, že to bude stejná pohádka jako 458 Italia proti 12C, ikdyž nechci předbíhat. Každopádně mi Mac pořád přijde jako jedna z nejatraktivnějších voleb téhle třídy superaut.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2014 14:00
Re: Chce to větší diverzitu
mne sa novy mclaren paci a mozno je dobre ze prebera prvky aj P1 a stavia na zaklade 12C , vyuziva to najlepsie z oboch a zhmotnuje tak dokonalost a zaroven najaktualnejsiu modernu a smer kam sa ubera mclaren. Povedal by som ze presne toto je ono... je to spredu uz trosku viac cool ako 12C a zaroven to nie je extrem typu P1.... podobnost prednych partii je dnes uz vsade a nikto sa tomu nevyhne ani take porsche.... je to mozno aj ekonomicka zalezitost ale s tym si uz nepomozeme, doba je taka aka je.

Mne sa novy mclaren pozdava a v tej modrej farbe je nadherny a nakolko mam radsej britske a americke sportove auta ako tie talianske - tak to vidim u mna na noveho krala, novy mclaren :yes: u mna sportove auto c1 :yes:
17. 2. 2014 14:12
Re: Chce to větší diverzitu
Proti gustu...ale lidé,co seděli za volantem snad všech superaut,to vidí úplně jinak.[odkaz]
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2014 14:25
Re: Chce to větší diverzitu
ja verim ze novy mclaren bude uz dalej ako MP4 12C .. predsa su to uz len nejake 3-4 roky a bude iste uz lepsim autom ako 12C [odkaz] ktore je stale nadhernym autom vhodnym aj na denne pouzitie ako sa dozvedam z videa...
Avatar - Berenika ANTIDIESEL
17. 2. 2014 14:58
Re: NO JASNÝ IDEÁLNÍ NA CESTU DO PRÁCE
ALE JE TO TALIÁNSKÁSRÁGORA [odkaz] !!

RIMAC ONE CROATIA je lepčí !! [odkaz] [odkaz]

>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2014 14:59
Re: NO JASNÝ IDEÁLNÍ NA CESTU DO PRÁCE
ja verim ze novy mclaren bude super [odkaz] vyzera uzasne :yes: u mna volba c1 pred corvette ;-)
17. 2. 2014 15:28
Re: NO JASNÝ IDEÁLNÍ NA CESTU DO PRÁCE
Nic ve zlém,ale tak nudný "test" jsem už dlouho neviděl a to jsem zvyklý na "experty" z Primy a jejich blbé kydy.600 koňové auto se ploužilo krajinou asi stejně rychle jako Defender. >:-[]
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2014 15:49
Re: NO JASNÝ IDEÁLNÍ NA CESTU DO PRÁCE
no jo.. nie je to zrovna test rychlosti ;-)
17. 2. 2014 14:08
Re: NO JASNÝ IDEÁLNÍ NA CESTU DO PRÁCE
V testu Evomagazínu skončil McLaren až za několikrát levnějším Lotusem Exige S a ve všech ostatních testech,co jsem kde viděl nebo četl,byl Mac jednoznačně poražen Italií,takže mám stejný pocit jako ty,Speciale bude na 99% zase lepší.