Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

ok
| 22. 2. 2014 08:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
ok
| 22. 2. 2014 08:31
ale on už ho nemá od roku 2011
ok
| 22. 2. 2014 08:46
Zase nám to tady bleskovatí
| 22. 2. 2014 10:55
| 22. 2. 2014 12:27
suhlas...

mna hned napadlo toto [odkaz] ale mozno ze tento clanok tu este bude, kedze auto cz ma vzdy casovy sklz voci okolitemu svetu ;-)
| 22. 2. 2014 13:45
Mi to tak hrozné nepřijde. Díky tomu jsem si alespoň připomněl, jak strašný volant to má.
| 22. 2. 2014 14:20
Jenom volant ?

Strašný je to komplet celý. Přední "tvář", nevyvážená boční silueta (zejména umístění zadního kola), zadní okna, prapodivné zadní bílé horizontální (asi) blikače, samozřejmě ten volant a .......a.........a......... . :no:
| 22. 2. 2014 15:41
Nesouhlasím s tebou.Z každého kusu tohoto krásného auta čiší originalita a kus staré anglie.
| 22. 2. 2014 15:58
Nesouhlasit jistě můžeš, ale pokud chceš hledat "kus staré Anglie" tak jedině v řadě CLASSIC a 3 WHEELER. Morgan sice není můj šálek čaje, ale tyto dvě řady jsem schopen akceptovat jako jakousi retro klasiku nebo možná i tradici.

Řada AERO však nemá na světě co pohledávat v žádné variantě. Je to taková stará - mladá.
| 22. 2. 2014 21:55
| 22. 2. 2014 22:53
Je mi tě trošku líto, pokud v životě ke všemu přistupuješ takhle nekompromisně. Asi to nemáš vůbec lehké. Není v mém textu zas tak obtížné vycítit lehkou nadsázku. Znám tě z diskuzí a vím, že jsi dost urputný. Zamysli se nad svým životem a hodně se ti uleví.
A skutečnost, že jsi na můj příspěvek kromě normální přirozené reakce ještě použil "palec dolů", ti stejně moc nepomůže.
Na jedné straně se pohoršuješ nad, jak ty říkáš, přihlouplými smajlíky (mimochodem ten smajlík byl naprosto na místě), na straně druhé se marně snažíš anonymním palcem podpořit svůj názor, který ale svým obsahem dává jasně najevo, že jsi nic nepochopil.
| 23. 2. 2014 07:44
| 22. 2. 2014 15:54
Teď jsi jim to teda nandal,určitě zpytují svědomí a příště už tak hroznou chybu neudělají. >:D
| 22. 2. 2014 21:53

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku