Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hennessey Venom GT překonal Veyron, je nejrychlejší auto planety (+video)

Americký supersport jel rychleji než Bugatti Veyron Super Sport, do Guinnessovy knihy rekordů ale zapsán nebyl.
Zpět na článek
Avatar - wakantanka
25. 2. 2014 08:48
Rýchlejší ako Veyron?
No áno, myslím, že takýchto podobných výtvorov je na svete aj viac. A aj keď sa mi veyron nepáči jedno sa mu musí uznať. Ovládateľnosť a užívateľská priaznivosť. Proste človek sadne a užíva si všetko čo to auto ponúka vo všetkých režimoch. Proste everyday supercar U výtvorov typu Hennessey či Koeniggseg si už nie som celkom istý.
25. 2. 2014 11:00
Re: Guinness neguinness
Osobně už raději TV ani nezapínám, z těch vlezlejch reklam na Hjondéé je mi fakt už na blití, to už ani není nevkus, to je prostě odpad. :no:
25. 2. 2014 11:03
Re: Rýchlejší ako Veyron?
Přesně tak, stačí si nají jakýsi francouzský test Veyronu na Youtube, autor to tam řekl jasně: Na Veyronu je nejlepší to, že se používá stejně snadno jako malý HB, žádné nahánění strachu, žádné omezování brutálním výkonem, prostě jízda pro kohokoliv, která může být tou nejrychlejší na světě :-)
25. 2. 2014 10:10
Re: Guinness neguinness
Kdyby prahli po zápisu, věřím, že by našli prostor, kde by bylo možno pokus uskutečnit při dodržení podmínek.
Avatar - iudex
25. 2. 2014 09:43
Re: Rýchlejší ako Veyron?
Ono nie je až taký veľký technický problém spraviť auto, ktoré pôjde rýchlejšie, ako 430 kmh. Takých kusoviek je a bolo dosť. Ale nik to ešte nespravil tak, ako Veyron, t.zn. v normálne vyrábanom sériovom aute. Takže hoci sa mnohí obúvajú do Veyrona, napriek jeho veku (a už fakticky skončenej výrobe, keď sa dopredávajú posledné kusy) ho za tie roky nikto neprekonal. Takže Veyronu :yes:
25. 2. 2014 08:55
Re: Rýchlejší ako Veyron?
Ano. Když si člověk přečte různé testy a shlédne videa, jdou omračující výkony Veyronu ruku v ruce s jejich přístupností.
25. 2. 2014 10:32
Re: Guinness neguinness
včera sem viděl v TV novou reklamu na Hyundai a už se mi z těch retardů chce vážně zvracet. To co oni si dovolí tam říct to je moc :no: ;-\
Avatar - Uživatel_5340709
25. 2. 2014 09:25
Re: Guinness neguinness
Není, jestě si mužes poridit hnujdaj i20,nebo byt kamos s Toporem. 8-s
25. 2. 2014 10:59
Titulkovej brajgl
V titulku je nejrychlejším autem Venom GT, v textu pak zase Veyron.
Je opravdu nutné dělat senzační titulky a pak je v textu popřít a být za voly?
Vážená redakce - máte opravdu tohle zapotřebí?
25. 2. 2014 08:56
Guinness neguinness
gratulace je na místě. Tohle dnes považuji za největší šílenost, co si lze pořídit.
25. 2. 2014 10:59
Re: Guinness neguinness
Jo. Ta auta jako taková vůbec nejsou špatná, resp. tak, jako kterékoliv jiné auto, to může být pro někoho ta nejlepší volba. S tím nemám nejmenší problém. Problém mám s tím, co Hyundai předvádí v reklamní kampani.
Ale to zrovna sem nepatří.
25. 2. 2014 09:27
Re: Guinness neguinness
Tipnul bych si, že jim je to tak nějak jedno.
25. 2. 2014 10:11
Re: Guinness neguinness
Koukám palečkový srabíci zase jedou.
25. 2. 2014 15:11
Re: Titulkovej brajgl
Ale ty regule jsou dost podstatné - tohle pravidlo eliminuje takové věci jako vítr nebo sklon dráhy, těžko se to pak dá porovnávat...
Trabant možná taky z kopce vytáhne 200 (neberte doslova), ale do kopce bude rád, že ho vůbec vyjede...
Avatar - trapid
25. 2. 2014 12:26
Re: Guinness neguinness
Kterej však funguje ;-\ .
Avatar - wakantanka
25. 2. 2014 12:10
Re: Rýchlejší ako Veyron?
Ono dosť vypovie aj to ako James May dal na testovacej trati VW maximálku s prstom v nose >:D O "pretekoch" Veyron vs. Cessna v TG tiež asi škoda hovoriť. >:D
Avatar - Emel
25. 2. 2014 11:48
Re: Titulkovej brajgl
Svým způsobem Venom Veyron překonal, o 1km/h při jízdě jedním směrem... jen to není podle regulí Guinessovky.
Avatar - R32
25. 2. 2014 10:08
Re: Guinness neguinness
Čo tak prečítať si celý článok a dozvedelo by si sa prečo šli iba jedným smerom... ;-) Dobre, uľahčím ti to: " Venom GT jel při rekordní jízdě jen jedním směrem. NASA, které letištní plocha v Kennedyově vesmírném středisku patří, jízdu ve druhém směru neumožnila "
Avatar - Hammunasakra
25. 2. 2014 09:05
Re: Guinness neguinness
Gratulace je určitě na místě Jen nějak nechápu proč neudělaj vo jeden kus víc a už vůbec proč to na trati nedali i nazpátek :-|
26. 2. 2014 20:52
CENA ??
No osobně bych si za ty prachy co to bude stát pořídil NISSAN GTR Alpha 12, co umí z 0-300 za 12,8s a ještě by mi asi dost zbylo.
[odkaz]
Avatar - wakantanka
26. 2. 2014 08:39
Re: Rýchlejší ako Veyron?
O tom ako by to dopadlo na bežnej ceste by sa dalo polemizovať. On ma totižto dosť veľkú nádrž a v prípade, že ho človek netlačí veľmi, tak má aj docela slušný dojazd (viď už spomínaný TG). Tuším, že tam odznelo, že pri bežnej 130 využíva len zopár percent výkonu. A práve naopak si myslím, že ako najrýchlejšie auto na každý deň, je proste momentálne bez konkurencie. Ono niet asi momentálne na svete výrobcu, ktorý by si dovolil aj pri takej atronomickej cene takéto auto dotovať.
25. 2. 2014 19:59
Re: Rýchlejší ako Veyron?
Jenže ono je nejrychlejší a nejrychlejší.
V dopravním letectví Concord byl rychlejší mezi kontinenty i při obletu Země,samozřejmě včetně mezipřistání.
Nejrychlejší vlaky jsou rychlejší na 100km i 1000km.
Vše je tak jak má být.
S Veyronem sice pojedeš nejrychleji i s prstem v nose,ale otázka je,jak daleko.I kdyby jsi mu připravil ideální silnice,nakonec zjistíš,že budou rychlejší běžná auta.
Luxusní dragster,perfektní sběratelský kousek,to ano.Ale technicky není ve smyslu nejrychlejšího auta dotažen.
Avatar - 3_diamanty
25. 2. 2014 18:50
gratulacia do USA
len nezabudajme ze vo Veyrone ide clovek 400kou a moze si kludne popijat aj kofolu alebo tukat do navigacie a citi sa absolutne bezpecne ticho a luxusne , v tychto supersportoch ako koenigsegg alebo pagani alebo tento henessey to asi nepojde ani v 300ke..... tam vam zuby vypadaju snad uz pri prvej zatacke a bez prilby v aute ste doslova vydani na pospas hluku a vibraciam a nepohodliu

samozrejme trosku som si zaprehanal ale pointu kazdy asi chape....

veyron je svojim sposobom teda stale neprekonany ;-)
25. 2. 2014 18:35
Re: Rýchlejší ako Veyron?
musím s tebou jedine súhlasiť lepšie by som to nepovedal.. :-) inak strašne sa mi ale páči nový McLaren P1...ten dizajn proste nemá chybu a taktiež je ževraj rovnako použitelný na každý deň ale zároveň brutálny.niekedy až moc... :-) a myslím že na okruhu by mohol Veyron prekonať...
Avatar - Emel
25. 2. 2014 17:11
Re: Titulkovej brajgl
To je samozřejmě pravda.
Avatar - beibej
25. 2. 2014 16:54
Re: Guinness neguinness
Dobre, uľahčím ti to: " Venom GT jel při rekordní jízdě jen jedním směrem. NASA, které letištní plocha v Kennedyově vesmírném středisku patří, jízdu ve druhém směru neumožnila "
NASA je asi podplacená od Bugatti a tak jim to schválně zakázali dát i druhým směrem. To je škandál!
Avatar - trapid
25. 2. 2014 14:41
Re: Guinness neguinness
Například já s Alzou ani nezačal, protože jsem nebyl schopen se s nimi na ceně domluvit.
Myslím si však, že ta jejich reklama opravdu funguje – KIA už vlezlou reklamu nemá a přestože prodává ty samé auta za stejné peníze (jenom v jiném kabátě) tak právě takové prodeje nemá.
Avatar - Emel
25. 2. 2014 14:01
Re: Titulkovej brajgl
Je spousta dragsterů a tuningových kár, dobře... ale tohle je (malo)sériové auto. Možná nejrychlejší? Fakt nevím, tohle moc nesleduju. Jestli 29 nebo 30ks...
25. 2. 2014 13:50
Re: Titulkovej brajgl
Samo je mi jasné, že víš, jak jsem to myslel, takových "nejrychlejších" aut jsou zejména v jůesej mraky (no dobře, mraky ne, ale pár jich tam najdeš).
25. 2. 2014 13:48
Re: Guinness neguinness
To je otázka.
Já jsem třeba svoje obchodní vztahy s Alzou zrušil, cena-necena, neboť mi z toho jejich vlezlého ufona bylo už taky šoufl a cena se dá domluvit všude možně i bez reklamy.
Nevím, jestli jsou k dispozici nějaké nezmanipulované výzkumy, které by dokázaly, že hjondéé se prodává díky vlezlé reklamě, nebo spíš díky faktu, že jsou některé modely ochotni dávat za úsměv č.22. Ta jejich hysterická reakce s černobílým fontem poté, co byl "odhalen" (= blbé mase vysvětlen) ten jejich cenový podvod s megadlouhou zárukou asi vejde do dějin.
BTW Kia tím diskontním a podlézavým chováním netrpí.
Avatar - Hammunasakra
25. 2. 2014 11:08
Re: Guinness neguinness
Nojo to asi jo. Jen mi to přijde trochu škoda..