Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jaguar XFR-S Sportbrake: Rozzuřené britské kombi s 550 koňmi

Po sportovně laděném sedanu přichází verze kombi. V hledáčku má například Audi RS 6 Avant.
Zpět na článek
25. 2. 2014 11:07
25. 2. 2014 11:16
25. 2. 2014 11:23
25. 2. 2014 11:46
Avatar - guze
25. 2. 2014 11:07
Omg
Tak zaprvé, na první RS6 opravdu ztrácí 30 koní, ale nevím proč u desetiválcové RS6 máte odkaz na novou osmiválcovou RS6 a když už, tak bych Jaga srvnával s novou RS6 a na tu ztrácí 10 koní ....
Rozbalit vlákno
1
Avatar - xjara
25. 2. 2014 11:16
Re: Omg
Prave na to koukam, ze "nova" RS6 ma 4.0 V8 biturbo s 412kw a 700Nm
Avatar - 3_diamanty
25. 2. 2014 11:23
nadhera
jaguar to pekne postupne s kludom gentlemana valiiiiii :yes:

otazne bude kolko milionarov vobec pojde to takto nadupaneho kombika, zrejme to bude velmi ojedinela zalezitost stretnut taketo nieco na cestach ale stejne mam radost, tato modrasta farba mi tam pasuje snad este viac ako jaguarovska tmavozelena, ozaj nadherne auticko :yes:

kamarat pojde do zenevy, normalne zavidim mu, verim ze aspon nejake fotky donesie mozno sa potom pochvalim alebo hodim odkaz aby ste si mohli pozriet ;-) uvidime

krasny jaguar, uno nuno perfekto :yes:

PS: clovek ked si pomysli ze novy supersport mclaren 650S ma len o 100 koni viac ako tento fakticky vcelku rodinny kombik az sa mu nechce verit kam sa tie vykonove hranice "rodinnych aut" posuvaju, neskutocne daco ;-) , v tej modrej je fakt bozsky [odkaz] :-O nadherny
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Emel
25. 2. 2014 11:46
Rodinná nirvána
Když už člověk nemůže něco takového postavit do garáže, může o tom aspoň snít :-) . Perfektní auto pro všechno :yes:

PS: ten černý paket ovšem nic moc... chápu snahu vypadat nasraně, ale černá lišta mezi světly vzadu se mi vyloženě nelíbí a i vpředu ta troška chromu není na škodu...
PPS: když už mluvíme o Škodě... u RS jsem z Black taky rozpačitý, k některým barvám ok, pokud jsou k tomu i kola, ale obecně spíše ne.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - 3_diamanty
25. 2. 2014 11:56
Re: Rodinná nirvána
ta cierna lista sa zrejme na ciernom jaguari strati, horsie je to ze klasicky nenadupany kombik ma tu listu myslim striebornu [odkaz] a ta svieti na siroko daleko stale a tiez mi nepripada ako moc stastny dizajnovy prvok ale aj tak je to krasne auto ;-) v tomto smere ale musim povedat a nepisem to prvykrat ze sedanik je krajsi a jaguarovitejsi :yes:

jeden cierny kombik u nas v meste vidim - parkuje priamo v starom meste dost casto... takze viem porovnat, sedan je krajsim autickom v tomto pripade ako kombi verzia teda u mna aspon
Avatar - Barrichello
25. 2. 2014 12:13
Re: Rodinná nirvána
Jo peklně rychlý kombík, rozhodně zajímavá kočka a šance ulovit pár zakzníků navíc...
25. 2. 2014 13:06
Re: Rodinná nirvána
...hlavně jak pojede...uuuuž se těším.
Avatar - Barrichello
25. 2. 2014 13:50
Re: Rodinná nirvána
Vsadím se že zajímavě a určitě i zvuk té kompresorové V8 bude famozní...
25. 2. 2014 13:53
Re: Rodinná nirvána
Záleží na naladění výfuků, jestli si dovolí ten brutus jako u F-Typeu, tak by to s otevřenými klapkami mohl bejt nářez. Měl by bejt k dispozici na testování v dubnu...tak uvidíme ;-)
Avatar - Fechta74
25. 2. 2014 16:54
Re: Rodinná nirvána
nechci házet flintu do žita (nebo jak se to říká), ale klapky neočekávám. Bude mít stejný zvuk jako ostatní RSka a to mi stačí... :-)
Avatar - CarlosOstrava
25. 2. 2014 12:47
to je ono....
toto je přesně auto podle mého gusta...hezké, praktické, luxusní a zároveň pekelně rychlé...vlastnit takový kousek začíná být mým "mokrým" snem :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - dewill
25. 2. 2014 13:16
Zlobivá kočička
Ta modrá barva je luxusní, snesl bych i méně subtilní litá kola, nejsem zrovna fanda šlupek na obří obruči :-)
Rozbalit vlákno
2
25. 2. 2014 13:35
Re: Zlobivá kočička
Je to velký auto a už devatenáctky jsou vizuálně taktak... ;-)
27. 2. 2014 16:18
Re: Zlobivá kočička
Mensie ako 20" nedas kvoli brzdam. Rovnako je na tom uz aj obycajne XFR
25. 2. 2014 13:54
Pro mě je vzhled novodobých Jaguarů
podobným zklamáním jako vzhled novodobých BMW,nedělají sice nějaké vyložené obludy jako je např. otřesné BMW 5GT,ale už to není ono,staré Jagy to byla krása a elegance,tohle vzhledem trochu připomíná japonskou nižší střední třídu,nic proti ní,ale britské vozy byly vždycky něco extra,tohle prostě extra není. ;-\
Rozbalit vlákno
4
25. 2. 2014 14:12
Re: Pro mě je vzhled novodobých Jaguarů
Nejsem obhájcem garáží ani vlastních, ale napsat směrem k Jagu přirovnání s japonskou nižší střední...to chce odvahu ;-) .
Starý Jagy se možná líbily plakátovcům, ale nikdo je nekupoval. Reálný kupci chtějí to, co momentálně Jag vyrábí.
Avatar - Barrichello
25. 2. 2014 15:23
Re: Pro mě je vzhled novodobých Jaguarů
Staré jagy měly nádherné interiéry, tadiční vzhled a kouzlo. Nové sou už někde jinde , ale pořád sou to zajímavá auta.

Nikdo ti nebrání koupit si starého Jaga, ale je potřeba se připravit na poměrně drahé ND (a to i z GB) a ne zrovna skvělou spolehlivost....

Ale tady je vždy sposuty odborníků na jaguar a přitom ho nikdy neměli.
25. 2. 2014 17:26
Re: Pro mě je vzhled novodobých Jaguarů
Já myslím,že až zas tak odvážný nejsem,prostě mě ten vzhled moc nebere,to je celé.Jízdně to hodnotit neumím,nikdy jsem žádného Jagura neřídil,ale ty starší se mi hodně líbí,jak zvenku tak i uvnitř.
Avatar - Barrichello
26. 2. 2014 09:01
Re: Pro mě je vzhled novodobých Jaguarů
Co sem měl tu X350 4,2 kompresor tak po stránce pohodlí, komfortu, výkonosti, spotřeby a ovladatelnsoti nemůžu říct ani písmeno proti.....

Ale byly tu jiné věci a o tom zas někdy jindy...
25. 2. 2014 14:28
Žádný zázrak
Pěkné konfekční přemotorované auto, je to takové vyfintěné Mondeo, nic víc. Staré Jaguáry měli kouzlo, to tady chybí. :no:
Rozbalit vlákno
6
25. 2. 2014 14:49
Re: Žádný zázrak
Jo Mondeo >:D
Obvykle tu perlívají jiní, ale neva, zařadím si i tebe mezi neználky-srandisty >:D
25. 2. 2014 14:53
Re: Žádný zázrak
To přece není špatnej vstup mezi diskuzní elitu?! :-)
25. 2. 2014 14:56
Re: Žádný zázrak
Tak každej má jiné cíle a jiná měřítka úspěchu, když už si dám nick "krovivlese", tak je o obojím v podstatě hned jasno :-)
25. 2. 2014 15:07
Re: Žádný zázrak
Samej pravej Jagman ;-)
Avatar - Barrichello
25. 2. 2014 15:20
Re: Žádný zázrak
Co má Monedo společnýho s XF???

Kdybys to řekl o X-type, tak budíš....
Avatar - Stejsn
25. 2. 2014 19:13
Designově někde mezi Kia a Hyundai,
konfekční nuda ;-\
Rozbalit vlákno
1
26. 2. 2014 10:21
Re: Designově někde mezi Kia a Hyundai,
Přesně tak, konfekční nuda.
To kdyby něco takového postavila nějaká absolutně nekonfekční automobilka, třeba Fiat, to by to pak bylo dělo, že?