Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: První dojmy: Toyota Aygo získala X faktor (+video)

Redakce Auto.cz se již před ženevskou premiérou podrobně seznámila s novou generací Toyoty Aygo, kterou kolínská automobilka TPCA uvede na trh v polovině letošního roku.
Zpět na článek
4. 3. 2014 10:38
4. 3. 2014 11:48
4. 3. 2014 14:17
4. 3. 2014 12:45
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
4. 3. 2014 20:18
Avatar - guze
4. 3. 2014 08:50
Středová konzola
mi připomíná [odkaz] >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
4. 3. 2014 08:51
teda ten interier nic moc
[odkaz] riadna podpasovka od toyoty, ved to uz aj tata bolt vyzera aspon o triedu lepsie bez urazky [odkaz]

kufor len 168 litrov? [odkaz] to si snad robia * .... to uz aj F-type ma vacsi , ktosi to kupi? ved tam ani vacsi nakup nevojde

myslim ze i10 moze byt v klude [odkaz] a Up takisto [odkaz] :yes: niet sa coho obavat a zrejme 108 a C1 budu podobna tragedia

i10, UP, panda, bolt, picanto :yes:

no ale hlavne ze ziskala x faktor, gratulujem, aygo :no:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - twistedTSD
4. 3. 2014 18:38
Re: teda ten interier nic moc
Já musím souhlasit. Zvenku zajímavé, ale interiér žádná sláva a 168l je slabé i na mini.
4. 3. 2014 09:17
Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
Nemohu si pomoci ale z nových miniaut se mi líbí pouze Renaul Twingo. ;-\
Rozbalit vlákno
11
Avatar - 3_diamanty
4. 3. 2014 09:22
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
aj tam si radsej este pockajme na interier ;-)

mne sa aygo zvonku vcelku aj pacilo ked som vcera videl fotky ale ten interier to auto cele degraduje a je to riadna podpasovka.... proste biiida , konkurencia je dnes uz trosku dalej ako to co nam aygo ponuka ;-) pritom si myslim ze lacnejsie od i10 a UPu to moc nebude....

cakal som vnutri nieco na styl aurisa a RAVky proste nejaky ten novy dizajnersky styl intiereru kde su hrany a kde to vyzera dostojne ale toto co vidim je od toyoty podpasovka.... a nech mi nikto nevravi ze by si tych 500 eur za lepsi a kvalitnejsi interier nepriplatil.... skoda toho setrenia na nespravnych miestach... este ze i10 sa toho vyvarovala , ma o dalsieho supera menej.... este som zvedavy na twingo zvnutra :yes: ale predpokaldam ze i10 bude v pohode opat vitazom :yes:
4. 3. 2014 09:50
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
Twingo už interiér ukázalo a za sebe dávám :yes:
Avatar - 3_diamanty
4. 3. 2014 10:07
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
skoda, nema to klasike budiky ;-\ a posobi moc hrackarsky ;-\ , u mna sklamanie

i10 vyzera v interieri najsolidnejsie zo vsetkych mini aut a dokonca sa nestrati ani v porovnani s interiermi aut o triedu vyssie ( fabia, micra, swift a podobne ) .... co sa o twingu povedat neda.... to vyzera v interieri az moc hrackarsky na moj vkus

som rad ak sa ti paci.... uspesne urcite bude, renault je na dobrej ceste :yes:
Avatar - Rubb
4. 3. 2014 10:21
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
i10 vypadá uvnitř nudně a to už nemluvím o exteriéru tam je to katastrofa :no:
Nezlob se na mě ale toto [odkaz] to se nemůže líbit snad nikomu 8-s
Nové twingo a kolínská trojčata vypadají aspoň stylově [odkaz] [odkaz] [odkaz] a ne tak bezpohlavně jak i10...
Ten interiér tady na těch fotkách nevypadá nic extra, ale počkám si na normální světlo. Každopádně v článku nic špatného nepíšou, ale asi to nebude top1 mezi miniauty, jenže ta prodává hlavně design exteriéru ;-) A taky je tady zabudovaná navigace, ne jak ta hrůza na tykadle u UPu...
Podle mě si může koupit i10 tak maximálně asociál, který si ho kupuje jako jediné auto do rodiny a ne jako 2. auto se kterým bude jezdit po městě a blízkém okolí :-|
Avatar - wakantanka
4. 3. 2014 10:37
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
Ono v automobilovom svete vyzerať bezpohlavne nieje zrejme na príťaž, skôr naopak, jasne to ukazuje VAG a ako sa im to darí. Otázka je či túto bezpohlavnosť bude trh akceptovať aj u i10. >:D Ale pri hodnotení Value for Money by to vôbec nemuselo byť pre i10 zlé, o predaje nemám obavy.
Avatar - Stefič
4. 3. 2014 10:39
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
bezpohlavně....velmi zajímavé a velmi často skloňované slovo. Docela by mě zajímalo, jak je vlastně tato "bezpohlavnost" definována. Chybějící opičkou na pérku přidělanou na střechu? Nebo čím vlastně?
4. 3. 2014 12:41
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
Taky se tomu vzdycky divim. Kdyz jsme meli Yaris I. generace, dost casto jsem slychal, ze je to auto pro zensky, ale me to bylo jedno, porad lepsi nez jet do prace autobusem.
Avatar - Rubb
4. 3. 2014 10:45
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
Tak to pozor, mě se design VAG aut líbí (ikdyž taky často šlápnou vedle, viz např. new TT) a rozhodně není bezpohlavní, 2 kousky mám doma ;-) Ale jezdit naleštěnou bídou z koncernu H/K, to není pro mě. Já si radši připlatím pár drobných a ne jako póvl z diskusí, který brečí, že na to nemá a proto chválí za každou cenu mrzkou konkurenci :-) Dříve jsme měli Trabanty a Warťase, teď máme H/K >:D
4. 3. 2014 12:42
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
Jde take o to, zda ten priplatek ma realne odpodstatneni.
Avatar - wakantanka
4. 3. 2014 16:51
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
A tým, že máš dva kúsky doma nie si trošku predpojatý? >:D Či sa ti to páči alebo nie aj VAG už dlhšiu dobu vyrába autá prevažne štýlom, ani neurazím ani nepoteteším (vzhľadom k dizajnu) aj pre mladých aj pre dôchodcov, aj pre ženy aj pre chlapov (v tomto zmysle bezpohlavný). Očividne je to správny smer, pretože predaje tomu nasvedčujú. V zásade, každý nosí na sebe, alebo jazdí v tom, v čom sa cíti dobre a čo sa mu páči a preto je široká možnosť výberu len k plusu. >:D
Avatar - wakantanka
4. 3. 2014 10:41
Re: Ten novej design Toyoty se mi ňák nezdá..
Ako celok na obrázku zatiaľ nič moc, zvyšní dvaja súrodenci na mňa pôsobia lepším dojmom. Niektoré detaily hlavne zadnej časti zaujmú. A v interiéri jedným slovom - katastrofa. :no: Twingo mi je po všetkých stránkach sympatickejšie.
Avatar - Stefič
4. 3. 2014 10:36
Pryč s nudou a šedí:-))
Japončíci zase vysílají do oběhu další model bojující s nudnou šedí automobilového průmyslu...
Snaha jistě bohulibá, leč ten výsledek...Ten výsledek... Jak to nazvat? Rozporuplný?
Vždyť podívejme se na poslední pokusy:
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]

Děkuji pěkně. To snad raději starou dobrou klasiku 8-s
Rozbalit vlákno
3
Avatar - miromen
4. 3. 2014 12:09
Re: Pryč s nudou a šedí:-))
To co Japnci v posledni době předvadi ohledně designu je opravdu smutne a o Toyotě to plati minimalně dvojnasobně.
Avatar - 3_diamanty
4. 3. 2014 13:13
Re: Pryč s nudou a šedí:-))
CRV vyzera fajn ;-)
4. 3. 2014 17:02
Re: Pryč s nudou a šedí:-))
mně se ten sjednocující myší čumák s nízkými světly do špičky u nových toyot líbí :yes:
[odkaz]

do ayga bych se rozhodně nestyděl sednout, má aspoň originální myšlenku na rozdíl od ocucaných francouzských bonbonů.
Avatar - Cuba66
4. 3. 2014 10:38
A sakra...
...to se zas v oddělení designu vožrali ;-\

P.S.: Toyotě fandím, ale tohle je děs běs. Souhlasím, že Hyundai i10 je fakt hezčí..Asi bych si z trojky z Kolína vybral jednoho z žabožroutů..
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Cuba66
4. 3. 2014 10:40
Facelift nutný!
A to ještě před záhajením prodeje :-!
Rozbalit vlákno
0
4. 3. 2014 11:26
Nic není nemožné...
olé [odkaz]

Po prvotním šoku stále nevycházím z údivu. Z venku šílené a zevnitř to snad ani nelze komentovat.

Ale za kilo dobré :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
4. 3. 2014 12:37
Re: Nic není nemožné...
aj kilo je za tuto hruzu vela.... dam ctvrtak >:D

bez urazky ale to uz aj felda je zvnutra krajsia
Avatar - dal
4. 3. 2014 11:48
Z Kolína
vypadá nejlépe asi ten Citrón. Jednooký mezi slepými.
Peugeot je malé které chce vypadat jako velké a Aygo je hnus.
Jak se dá udělat pěkné auto jim ukázal na Twingu Renault.
Rozbalit vlákno
1
4. 3. 2014 14:17
Re: Z Kolína
Vidím to taky tak u Kolíňat C1,107,Aygo a vzhledový král je momentálně Twingo.
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
4. 3. 2014 12:45
Citigo vedla Ayga
vyzera ako prepravna kartonova skatula na Aygo.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
4. 3. 2014 13:03
Re: Citigo vedla Ayga
a co vravis na interier ayga, pecka co? sen kazdeho chlapa >:D co ja bych za nej dal

kam sa hrabe panda i10 Up picanto.... aygo drti >:D :yes:
4. 3. 2014 16:12
Re: Citigo vedla Ayga
Exterier Ayga je velice zajimavý,ten hnus citigo dělá malým autům ostudu a béčkové vozy typu K,H není co dodat.
Avatar - salamoon
4. 3. 2014 15:19
to si robia srandu?
exterier des,a k tomu po twingu dalsi hnusny interier,ale tak teda v aygu je to este o dva stupne desnejsie.... opat hnusne cierne leskle plasty,a ten stredovy panel cisty fail....cele zle.

snad aspon nova 108cka bude vyzerat k svetu....... :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - salamoon
4. 3. 2014 21:24
Re: tak bohuzial ani 108 nebude ziadna slava
trojcata budu mat vsetky tento obludny interier... [odkaz] ;-\ :no:
Avatar - Pekelná Micinka
4. 3. 2014 16:57
Aygo II
Design Ayga je hodně specifický a podle mě ho lze docenit až s odstupem doby. Rozhodně to je auto, které se nebude líbit každému, spíše menšině. I na můj vkus je poměrně striktni, ale stále mě oslovuje ta myšlenka futuristicky orientovaného auta. Z kolínské trojice mi přijde v současné chvíli nejpohlednější Peugeot, který nic nevymýšlel a prostě udělal malé auto v jeho aktuálním pojetí.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - twistedTSD
4. 3. 2014 18:42
Re: Aygo II
Asi jsem divný, ale ačkoli nejsem rozhodně příznivcem nějakých rádoby futuristických kreací ani Toyotího "odezdikezdi" designu, Aygo II prostě má něco do sebe! Suverénně nejlépe zamaskovalo ten vysoký předek a zkrátka...za mě nejlepší z trojky, i když minule tomu bylo naopak.

Bohužel v interiéru mé nadšení mizí.
4. 3. 2014 20:18
Re: Aygo II
Souhlas, z kolínských trojčat je P108 nejhezčí :yes: Pak C1 a poslední beznadějně Aygo. Řekl bych že teď Toyota dooooost designově tápe ;-)