Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Někteří dealeři Lexusu chtějí velkoprostorový model, v sedanech mají málo místa

Lexus a velkoprostorové modely? Ačkoliv může takový nápad znít dost zvláštně, našli by se tací, kteří by takový model uvítali.
Zpět na článek
13. 3. 2014 11:18
13. 3. 2014 11:59
13. 3. 2014 13:07
14. 3. 2014 08:28
13. 3. 2014 11:18
Kulturni rozdily
[odkaz]
Rozbalit vlákno
0
Avatar - moreczech
13. 3. 2014 11:59
Lexus
Však ať neprodává lepší toyoty, ale opravdovou prémii Mercedes-Benz a na ten problém co řeší by si mohl přídit V-Klasse >:D
Rozbalit vlákno
0
13. 3. 2014 13:07
konecne
aj ked LS nemam, za priestor na zadnych sedadlach v GS (MY 2007) sa... hanbim.
Je tam malo miesta i pre 180cm vysokeho cloveka, ak chce byt celym chrbtom oprety o sedadlo a o prezliekani ani nehovorim.
Mozno LS 600hL by mi stacilo na pohodlnu cestu na zadnom sedadle, ale v GS je to len z nudze cnost.
Nastastie som GS kupil kvoli detom (ktore este nemam), takze az dorastu do velkosti, ze sa dozadu nezmestia, kupim dalsie auto - mozno to predlzene LSko, alebo ten velkokapacitny model z clanku :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - N6600
14. 3. 2014 08:28
Re: konecne
Tymto trpi i predchadzajuca generacia IS. Je tam menej miesta na nohy. V novom sa to o kus zlepsilo, pretoze sedacky uz nie su tak masivne :-)
Z praktickych skusenosti s LS - Ja osobne s miestom vzadu fakt nemam problem. hL je o kusok vacsi, aby sa hlavne malo kam upratat to predne sedadlo :-) Popravde, ked som porovnaval svoje LS s aktualnou 7er, bol som sokovany, kolko malo miesta je v tom Bavu.
Co sa tyka nareku Japonca, ze sa nezmesti so 4 kamosmi do auta, tak to musia mat rozmery sumo zapasnika. Uprimne som zvedavy, ci sa Lexus do takeho modelu da. Vzhladom na to, ze sa drzi len sedanov a nie je ochotny vyrobit ani kombi verzie :-)