Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault a Nissan chtějí zintenzivnit spolupráci

Renault a Nissan představily nové kroky, které mají zlepšit vzájemnou spolupráci, a to včetně vytvoření řídicího týmu, jež bude mít na starosti jejich alianci.
Zpět na článek
18. 3. 2014 11:46
18. 3. 2014 15:57
19. 3. 2014 14:39
19. 3. 2014 17:16
19. 3. 2014 17:38
Avatar - Jaros71
18. 3. 2014 11:46
Propojení..
..pokud to povede ke snížení nákladů , snížení ceny a zvýšení kvality u obou značek , pak je to dobrá zpráva! :yes:
Nissan nyní představil moc pěkné modely! ;-)
Rozbalit vlákno
4
Avatar - pelikoš
18. 3. 2014 12:36
Re: Propojení..
s tím můžu jenom souhlasit
Avatar - lamal
18. 3. 2014 15:57
Re: Propojení..
no neviem... primera je fuc nissan tu nema nic poriadne... novy kaski nieco zachranuje, ale micra je na prd, note tiez nie je terno ... almera ked pride a bude dobra tak mozno bude mat nissan konecne nieco zaujimave... pokial tu novu almeru nepokasle, ale snad sa bude inspirovat kaskaiom
18. 3. 2014 18:56
Re: Propojení..
ako majitel primerice...1.pochybujem ze nova primera alebo almera bude trhat predajne rekordy bez ohladu na to ake budu dobre 2. note nieje ziadne terno??? tazko povedat co je jeho konkurent? v jeho triede mi teda vyslovene ze terno nepripada nic mozno prave note by som zaradil blizsie k vrcholu nad ostatne auta v triede 3.kaskaj je to co dnes zakanici chcu a este dlho budu chciet takze kaskaj nezachranuje kaskaj je to co ostatnym kradne zakaznikov (uz davno nezachranuje) a potom je tu napr. xtrail mal som tu cest s viacerymi suv a mozu sa ist zahrabat doslova(k tomu aj tak dôjde pri vacsine pripadov >:D) jediny kto mu moze konkurovat je subaru a land rover z vlastnych radov koleos
Avatar - Jaros71
18. 3. 2014 22:46
Re: Propojení..
Micra by se měla polepšit..to ano.
Jinak nový Note a Kaškaj jsou moc pěkné auta.
A Nový X-Trail vypadá skvěle.. :yes:
Jen by měl dostat pořádný 2.0 diesel!!
Nová Almera by mohla být také povedená..uvidíme.
Avatar - lamal
19. 3. 2014 14:39
n
nissan by sa uz mohol prebrat z tej modelovej agonie
Rozbalit vlákno
2
19. 3. 2014 17:38
Re: n
koment som daval vcera ale nikde tu nieje 8-s ako majitel primery 1. bez ohladu na to aka dobra bude primera/almera ziadne rekordy v predaji trhat nebude 2. neviem ako si to myslel s kaskajom... on uz davno nezachranuje ale obera o zakaznikov konkurenciu 3.note teda terno nie je ale co je vlastne jeho konkurent??? myslim ze nie je dokonaly ale urcite lepsi ako ostatne auta v triede 4. nissan mam rad kvôli napr xtrailu opytaj sa pelikosa :-) napr ja potrebujem odviez na voziku 2 motorky a prestahovat polovicu garaze doteraz to robila len crvcka ale to len ak bolo sucho a neboli tam ziadne kopce(enduro a cc) okrem toho to auto je nepouzitelne aj v zime (okrem tejto zatial) mal som moznost vyskusat zopar suv a ak nieto moze konkurovat tak jedine LR a subaru (koleos) 5. do buducnosti ak chces nastupcu primery zajdi sa pozriet na mazdu6 alebo lagunu gt osobne by som pozrel aj alfu 156 v6 alebo 159 a urcite nedavaj na reci miestnych majstrov toto niesu ziadne ochcavky 1.9tdi