Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Líbí se mi...
| 19. 3. 2014 14:28
jako druhý vůz do rodiny :yes

Ale určitě ještě počkám na to, s jakým mini přijde Dacia :-)
Líbí se mi...
| 19. 3. 2014 19:02
Jako patnáctý vůz do rodiny, možná...
Líbí se mi...
| 19. 3. 2014 20:02
A mne sa nepáči. Jediné, čo to auto má, je štýl. Ale štýl vhodný tak na športiak, nie na mestské mini. Vzhľadovo je to príšerka na kolesách, a nenašiel som hádam jediný detail, ktorý by m bol na tomto aute sympatický. Interiér vyzerá, akoby ho kreslil feťák po stáži v Číne. Keď toto postavím vedľa malého VW alebo Twinga, tak to z frustrácie napáli do prvého kamiónu v protismere...
Líbí se mi...
| 19. 3. 2014 21:38
Naprostý souhlas. :-! :yes:
Líbí se mi...
| 20. 3. 2014 09:42
KOukám, že i avantgardisti a inovátoři stárnou... :-(
Líbí se mi...
| 20. 3. 2014 14:12
Stárnou, protože jim už nestačí cokoliv obaleného černým lesklým plastem? To není stárnutí, to je tříbení vkusu, aygo je prostě nevkus kam se podíváš. ;-)
Líbí se mi...
| 20. 3. 2014 18:08
Sám jsi nevkus.
Harakiri
| 19. 3. 2014 14:40
I kdyby to mělo výkon jako Lambo. I kdyby to mělo kvalitu zpracování jako RR. I kdyby byly použity materiály jako v NASA, stejně to bude tak nekonečně ohavné, nevkusné a odpodivé, že si nedokážu představit sám sebe na místě řidiče, respektive majitele.

V životě jsem se styděl v autě jen párkrát. Naposledy ve Fabii HTP z půjčovny v nejzákladovitějším základu. V tomto bych ten pocit jistě zažil znovu.

To co Japky předvádí v posledních modelových řadách je jedním slovem sebevražda
Harakiri
| 19. 3. 2014 14:43
Gratuluju, najít tolik slušných slov na pojmenování toho humusu nahoře, musela bejt fuška :-)
Harakiri
| 19. 3. 2014 14:43
tiez som toho nazoru ze UP, i10, picanto celerio alebo panda su uplne inde ;-)

ale ako konkurent k twingacu a podobnym hrackam pre metrosov/holky to bude ok :yes:
Harakiri
| 19. 3. 2014 16:10
Hlúpe Twingo, kde sa nákupy prehrievajú v kufri. >:D

Sa zobuď človeče. 8-s
Harakiri
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
| 19. 3. 2014 20:59
No, twingo....

Twingo je idiotskej auto - uz len kvoli systemu otvarania kapopty a pristupu k nadrzke s ostrekovacom...

[odkaz]

je tam video v cestine :-)
Harakiri
| 19. 3. 2014 21:41
Tak to je zoufalé. ;-\
Harakiri
| 19. 3. 2014 23:17
Skôr ten pán redaktor je trochu idiotský. Kapotu si môže naklopiť aj na druhú stranu aby mal viac miesta a dolievať kvapalinu zboku a nie sa naťahovať cez celú kapotu. Rovnaký spôsob používa aj Smart.
A nie je nič horšie ako byť sarkastický a trápny zároveň.
Harakiri
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
| 20. 3. 2014 07:56
Moze....

Ale je to jedno, system je idiotsky, nedomysleny a ak si niekedy dolieval vodu do ostrekovacov, tak ti bude jasne, ze jednou rukou sa to neda - navyse ak druhou musis drzat kapotu.
Harakiri
| 20. 3. 2014 13:50
UP se svými bratry se už nemusí bát.
Ve francouzských automobilkách musí mít konkurence své lidi! Neumím jinak pochopit, když je každé jejich schopné auto okamžitě nějakou krávovinou sraženo dolů.
Harakiri
| 19. 3. 2014 18:04
Celerio >:D >:D >:D >:D >:D Toppere ty vtipálku!
Harakiri
| 19. 3. 2014 20:03
Ja som myslel, že u nás žijú osli len v ZOO.
Harakiri
| 20. 3. 2014 09:39
Mam len ja taky pocit alebo, najst duchaplny prispevok od teba je tazke?
Harakiri
| 20. 3. 2014 13:33
Spíš nemožné! :-)
Harakiri
| 19. 3. 2014 15:26
A ja to zase vidím naopak. V tomhle si dokážu sám sebe představit lépe než v "hravých" nákupních taškách typu Adam. Aygo je asi jediné (nepočitám-li Abarth apod.) mini, které má trochu koule...byť dávám přednost umírněnějšímu vzhledu.
Harakiri
| 19. 3. 2014 15:38
tak zrovna Abarth jsem nedávno viděl u Ferrari v Dejvicích a docela mazec. Že by to nemělo koule se mi teda nezdálo. Vypadá docela ostře. Na Adama jsem nedávno koukal v salonu a docela solidní auto, už trochu ženštější, ale pořád dobrý...
Bože...
| 19. 3. 2014 14:41
...to je ale hnusnej hnus!
Doufám, že ta fotka nahoře je jen nějakej vtip, tohle přece nemůžou dát normálně na trh, kór v Evropě!?
No nic, jdu potupně vrhnout za školní zeď, dýl už to nevydržím...
Bravo, Toyota 8-s :no:
Bože...
| 19. 3. 2014 15:13
V předešlé generaci kolíňat mělo Aygo oproti P a C navrch, dnes ovšem tahá za kratší konec, i když to spíš vypadá, že úplně pustil lano 8-s
Bouračka?
| 19. 3. 2014 14:45
To auto na úvodní fotce někdo naboural? Nechce se mi věřit že by byl ten předek rozklíženej záměrně. 8-s
Bouračka?
| 19. 3. 2014 14:48
a to paradoxne s tym ciernym X v cervenej farbe asi najlepsie vyzera.... mam japoncov rad ale aygo je presny opak toho ake hodnoty ja na aute ocenujem .. bez vahania ak by mi postavili aygo a celerio na vyber tak beriem celerio ...

aygo bude ale skvela volba pre podobne zmyslajucich jedincov ktorym sa paci napriklad twingac , tu vidim konkurenciu v podobe toyoty....

i10 Up celerio a par dalsich aut samozrejme mozu byt v pohode... tato smiesna hrkalka ich postavenie v hodnotovom rebricku skutocnych miniaut nemoze ohrozit ani nahodou.....

vidim to na tuhy boj twingaca s aygom.... ostatni su hodnotovo praktickostou dospelostou a priestornostou v triede uplne inde
:yes: :yes:
Bouračka?
| 19. 3. 2014 15:11
Bereš celer na potenci?
Bouračka?
| 19. 3. 2014 15:13
>:D >:-[]
Bouračka?
| 19. 3. 2014 19:26
[odkaz] :-! >:D >:-[]
Bouračka?
| 19. 3. 2014 21:10
Doufejme, že je Topper co se týče plodnosti, plodný pouze diskusně. Soudě podle času kolik tady tráví stejně nemá na ženský čas. >:D
Bouračka?
| 19. 3. 2014 14:51
to se ti zdá. To je nová designová vlna...Když nechceš (dle některých) koncernovou nudu, můžeš si pořídit veselou a hravou Toyotu >:-[]
Bouračka?
| 19. 3. 2014 20:06
Zrovna v tejto triede koncern až takú nudu či sterilitu nepredvádza, aj keď Citigo ani Mii veľmi za čo chváliť nie je, pokiaľ ide o dizajn. Up! je príkladom, ako sa dá z nudnej krabičky spraviť vcelku zaujímavé autíčko. Hoci má tiež svoje veľké muchy.
Bouračka?
| 19. 3. 2014 23:37
Veru. Up! môžu s kozmetickými zmenami vyrábať aj 10 rokov (čoho je VW reálne schopný) ale väčšina konkurencie si to jednoducho nemôže dovoliť.
Co Aygo provedlo?
| 19. 3. 2014 14:55
Že se mu takhle krutě pomstili?
Co Aygo provedlo?
| 19. 3. 2014 15:09
podla mna len chce konkurovat najlepsim v triede cize twingu, vies chce byt tiez etalonom >:D tak musi aj patricne vyzerat zvonku aj zvnutra

take i10 up celerio picanto a iny priemer triedy predsa nemoze toyotu zaujimat ;-) to pre nu nie su superi :yes: :yes: :yes:
Co Aygo provedlo?
| 19. 3. 2014 15:33
Twingo nepochybně bude trhákem po uvedení na trh, už jen kvůli dizajnu, koncepci pohonu a velikosti kufru - 218l je pořád o 50l více něž v tomhle aygo.
Trochu se ale zapomíná na Pandu, která je rovněž hlavním konkurentem těchto pidiaut a má rozhodně co nabídnout.
Co Aygo provedlo?
| 19. 3. 2014 15:48
twingo bude hlavne trhakom vo francii.... pockajme si na ten trhak mimo fr , aby to nakoniec nebola ostuda co sa francuzom uz neraz podarilo ;-)

ved pozname tie trhaky ako koleos modus vel satis avantime wind latitude, terajsia laguna a podobne... co auto to superseller a hlavne mimo francie ;-) alebo skor co auto to pruser jak dizajnovy tak predajny :yes: vyber si >:D
Co Aygo provedlo?
| 19. 3. 2014 19:06
Stále jsem nepochopil, co je úžasného na koncepci Twinga. :-O
Co Aygo provedlo?
| 19. 3. 2014 19:15
Myslím, že je to dobrý tah od Daimleru. Dodávat techniku Smarta Renaultu do levného Twinga pravděpodobně může pomoci tuto značku posunout někam do blízkosti černých čísel ....
Co Aygo provedlo?
| 19. 3. 2014 19:31
Je úžasně hravé.
[odkaz]
:-)
Aygo Cosmos
| 19. 3. 2014 15:18
Mimo té černé varianty se stříbrným, nemám problém. Je to kosmo. :yes:
Foto
| 19. 3. 2014 15:18
Uvodni fotka neni nic extra.
Chce to kouknout na 10,11,12. V bile a cerne barve(nejvice povedene) uz to vypada suprove. Zadek bez diskuze nejlepsi ve tride. V bile nadhera, co teprve v cerne, uspech zarucen.

Jinak kolik mel ten motor najeto??? S nezajetou mrtvolu se da tezko cekat nejaka divoka jizda. Subjektivni porovnani s konkurenci mozna i zajetou neni zrovna nic odborneho.
Foto
| 19. 3. 2014 15:40
mne sa tie zadne partie tiez zdaju lepsie ako predne ale stejne ziadna krasa to nie je [odkaz] .... poznam mnoho krajsich [odkaz] [odkaz] [odkaz] ... a dokonca aj [odkaz]
Foto
| 19. 3. 2014 16:49
To si snad děláš *... opravdu se ti líbí toto? [odkaz] To je na psychiatrii. V tom může jezdit tak maximálně klientela, která z toho Picanta vystoupí rovnou do rakve... nuda, nuda, korejská slátanina a hnus...
Aygo jednoznačně nejhezčí z toho, co jsi tam dal... ;-)
Už stará generace Ayga porazila i v posledním roce v prodejích Picanto (s 9 let starým interiérem), tak tu nemluv o konkurenci. Jen se ztrapňuješ... :no:
Jinak za mě Aygo :yes:
Foto
| 19. 3. 2014 17:34
Mu se líbí to logo uprostřed... zbytek už nemá moc velkou váhu >:D
aygo
| 19. 3. 2014 16:05
nebyla by fotka "základního" ? Řekl bych, že z trojčat jednoznačně to nejškaredší :no:
Test ?
| 19. 3. 2014 16:28
Na mně ten článek působí spíš jako skrytá reklama nebo PR než jako test auta.
Test ?
| 19. 3. 2014 19:09
To byl takový ten kavárenský test. Jednou se opatrně projet a pak někde v teple napsat článek. Co spotřeba? Jezdit po městě maximálně na dvojku, to je přece šílené!!!
Test ?
| 19. 3. 2014 19:46
a dělat to s turbomotorem je navíc úplně hloupý.. že jo.
;-)
Test ?
| 19. 3. 2014 20:56
Jezdit dynamicky, tedy "první na světlech a nacpat se mezi všechno, co se hýbe"... To dovede každý a málokdy je k tomu třeba trojka.
skarede auto
| 19. 3. 2014 16:45
Na to sa nedá pozerať, bolia oči.
Nejkrásnější ve třídě
| 19. 3. 2014 17:18
Byl jsem přesvědčený, že Aygo II je nejkrásnější vůz ve třídě. Tohle přesvědčení mi vydrželo, dokud jsem neviděl první fotografii Ayga II >:-[]

Vím, že japonci mají evidentně poslední dobou asi trochu jiný vkus. No, řekněme zatím, že řidič si k Aygu II musí svojí cestu najít. Každopádně C1 a hlavně P107 budou pro evropana mnohem stravitelnější.

V zásadě jsou ale jakékoliv dohady zbytečné, protože Twingo II poslalo celou tuhle koncepci k šípu. Twingo je jasnou volbou. A pak tu máme i10, takže není co řešit.
Design
| 19. 3. 2014 20:02
V Ženevě jsem nebyl, takže nemůžu říct přesně, ale na fotkách se mi z trojčat líbí (rozuměj nelíbí) nejvíc. Záď hezká, lak tak, což o to, ale ten X-Factor... mmm, mmm. Už jen aby vystoupil Simon Cowell.
A pak je tu interiér. Plasty vypadají solidně, ale infantilní středový panel a řadící páka dlouhá jak u Karosy B 732... v Twingu se požije líp. A mnohem víc se mi líbí. A má delší kufr. Ale jak bude dlouhodobě fungovat jeho koncepce, to není úplně jasné, i když na tom dělal Smart, který má s malými motory pod kufrem letité zkušenosti.
Design
| 19. 3. 2014 20:11
Tak na ten interier sa pozerat par rokov...TO JE ZA TREST!!! ;-)
A ja som si hovoril...
| 19. 3. 2014 23:27
...že po príchode NFS to už horšie nebude. A stalo sa. Nejde mi teraz ani tak o dizajn, ale skôr o fakt že to pôsobí príšerne lacno, tak nejak čínsky. Sú to len moje prvé dojmy z fotiek, no ale zlaté Citigo s odkrytými plechmi a debilným sťahovaním okien.
Kolínčatá teda mohli využiť potenciál aj lepšie. ;-)
Kazuhiko..Kazuhiko..
| 20. 3. 2014 09:30
Méně saké je někdy více...

P.S. Tohle spíš vypadá, že karosérii vytiskli na 3D tiskárně...
ak to nechápu
| 28. 3. 2014 16:10
Toto nikdy nepochopím.Vypadá to trošku divně a exoticky,ale rozhodně je to zajímavé.Nelze upřít snahu a mně se kupodivu i docela líbí.Má takový svůj styl a rozhodně se na to dá koukat,natož pak si myslím že jezdit s tím je i přes ošklivý interiér dobré.Akorát tak nevypadá žádná Toyota.Úplně se vymyká z toyotavzhledu a jestli tohle chtějí zavést všude...TAKOVOUHLE VERSO NEBO AVENSIS...To bych Toyotu,kterou už ani tak nemám rád,üplně zatratím.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku