Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SEAT: Dalším novým modelem bude kombi Ibiza ST

Ekonomické výsledky, které včera SEAT prezentoval na výroční tiskové konferenci nejsou příliš pozitivní, a tak přidal alespoň informaci o nové verzi nové Ibizy.
Zpět na článek
20. 3. 2009 12:54
neregistrovaný "Doktorskej"
20. 3. 2009 13:48
neregistrovaný "arfan - STOP brokolici, cuketám"
20. 3. 2009 14:33
neregistrovaný "507--"
20. 3. 2009 14:32
neregistrovaný "507--"
20. 3. 2009 13:32
20. 3. 2009 13:50
20. 3. 2009 14:47
neregistrovaný "507--"
23. 3. 2009 08:09
Avatar - Plautus
20. 3. 2009 12:36
značka so športovým zameraním v rámci koncernu
Seat mala byť v rámci koncernu značka so športovým zameraním...preto nechápem načo bude dobrá kombi verzia od modelu Ibiza...niekto to "zožerie" (veď predsa aj Audi robí športové verzie svojich kombi), ale v triede malých automobilov mi prídu kombi verzie tak trochu zbytočné a vzhľadovo neatraktívne (čoho príkladom sú Clio kombi, Fabia kombi, 207SW)...takže si radšej ani nechcem predstaviť "športovo" pojatú kombi Ibizu...zohavenie základného modelu, ktorý hlavne v 3D verzii vyzerá dosť slušne...
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Doktorskej"
20. 3. 2009 12:54
Re: značka so športovým zameraním v rámci koncernu
Např. Fabia Combi je opravdu zbytečná a proto se prodává jako housky na krámě, opravdu smysluplné tvrzení!!!
neregistrovaný "arfan - STOP brokolici, cuketám"
20. 3. 2009 13:48
Re: značka so športovým zameraním v rámci koncernu
Zbytečný je se rozčilovat ... ;-)
neregistrovaný "507--"
20. 3. 2009 14:33
Re: značka so športovým zameraním v rámci koncernu
Tebe asi bude dosť pod 18 keď vieš vyplodiť takýto nezmysel.
Avatar - Plautus
25. 3. 2009 12:40
Re: značka so športovým zameraním v rámci koncernu
pozri, je to môj názor...kombi verzie malých áut sa mne zrovna nepáčia, vyzerajú ako pretiahnuté rohlíky...ale chápem, že je tu stredná a východná Európa a dokonca i v tej západnej sa v dnešných časoch predá i kombi od malých automobilov...osobne by som sa k niečomu takémuto neuchýlil, ak kombi, tak minimálne v nižšej strednej, resp. v strednej triede, tam vidím v kombi verziách opodstatnenie..ďalším faktom, na ktorý poukazujem je to, že Seat má byť v rámci koncernu športovo zameranou značkou, preto tú kombi verziu mali skutočne nechať na Fabiu, ktorá je na trhu zabývaná a predávaná...od Ibizy som kombi skutočne neočakával, a že reakcia mnohých z vás tuná bola taká aká bola, nie je mojím problémom...vnímam to po svojom a píšem svoj názor bez zbytočných emócií...
neregistrovaný "507--"
20. 3. 2009 14:32
Re: značka so športovým zameraním v rámci koncernu
Preboha, prečo vyrába BMW 5 ako Touring. A prečo vyrába PORSCHE Panameru ako liftback? :-O
Avatar - Plautus
25. 3. 2009 12:43
Re: značka so športovým zameraním v rámci koncernu
to ma vôbec netrápi a je to mimo záber toho, čo som napísal ja...BMW 5-er Touring je opodstatnená verzia pätkového radu, kombi, ktoré ponúka priestor a všetko na čo má byť kombi stavané, ale robiť kombi od prckov je ako spraviť väčšiu palacinku z o trochu väčšieho množstva cesta...pre mňa o ničom a zbytočné...a Panamera je iná kapitola, mne osobne sa príliš nepáči, ale auto to bude bezpochyby hodné názvu Porsche...
20. 3. 2009 13:32
Konečně
u Seatu pochopili, že bez kombíků se v Evropě z té prodejní rozpačitosti nevyhrabou. Po roce 2000 několik let neměli kombík vůbec v nabídce a poslední 2 roky to trochu zachraňuje akorát MPVoidní Altea XL.
Kdyby je napdlo se mě zeptat na radu, tak už mohli ročně prodávat 600t aut. Já bych jim tu radu ale stejně nedal, protože tahle automobilka mě leží celkem u ánusu a na trhu by mě nechyběla. Zato by mohli příjít kluci od Fiatu, ti dělají tu stejnou chybu. Těm bych poradil.
Rozbalit vlákno
5
20. 3. 2009 13:50
Re: Konečně
No jasně... voni začnou dělat kombíka a co prodaj v seatu neprodaj u VW a škodovky. Tůdle!

Fiaťákům zavolej, ty to potřebujou, jako sůl.
Avatar - Hammunasakra
20. 3. 2009 13:58
Re: Konečně
A já "myslela", že SEAT už hóóódně let NErozhoduje VŮBEC nic, že stejně jako škoda je JEN a POUZE továrnou (značkou) vedení ve ... už brzy v Salzbrug ... nebo? ;-)
neregistrovaný "507--"
20. 3. 2009 14:47
Re: Konečně
No jasné.
Avatar - igor77
23. 3. 2009 08:09
Re: Konečně
..a z alfy uz ti se ozvali ? ;-)
Avatar - white label
23. 3. 2009 17:44
Re: Konečně
Už jsem psal Italům, že jeden zlý soused, by jim rád poradil, ale nějak to u nich nevzbudilo zájem, dokonce ani důvěru...jsou fakt divní... 8-s
20. 3. 2009 15:27
A kampak sáhnou tentokrát?
Audi nemělo nikdy v minulosti malý kombík, tak možná nová Ibiza ST bude reinkarnací starého VW Polo Variant. Ale vzhledem k tomu, že její dvojče Cordoba Vario už tu taky bylo, tak jestli se náhodou znovu nevrátí, možná se tentokrát opravdu dočkáme úplně nového modelu! >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Well-being
20. 3. 2009 18:51
To je ono ...
... a hlavně ať nezapomenou u kombíka na ty boční linky - jedna ohnutá od předku k zadnímu kolu a ta druhá od zadku ohnutá k přednímu kolu. To bude sporťáku moc slušet ;-)
Rozbalit vlákno
0