Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi Lancer Evo X skončí letos. A bez nástupce!

Životopis Lanceru desáté evoluce se chýlí ke svému závěru. A s ním i všech dosavadních verzí Evolution.
Zpět na článek
31. 3. 2014 10:51
..to je škoda... :(
:-( ..ale nie.. to je škoda.. :'-(
to si robia asi srandu.. platformu z meganu ? :((( :no: :no: :no:
Rozbalit vlákno
4
31. 3. 2014 10:57
Re: ..to je škoda... :(
No mě hlavně úplně uniklo, že by Mitsu bylo v nějaké alianci s Reaultem, měl jsem zato, že spolupracují s PSA. Neplete se autor?

Jinak varianta platformy z Měganu pro obyč Lancera je v poho. Lancer je obyčejné auto nižší střední třídy.

Lanceru Evo je pochopitelně škoda, je to ikona a jedno z mála aut svého druhu.
Avatar - iudex
31. 3. 2014 11:48
Re: ..to je škoda... :(
Hanba Mitsubishi, takto odhodiť zavedenú značku s vysokým image. Iné automobilky by si takú ikonickú značku pestovali a hýčkali (viď VW s jeho GTI) a Mitsu to len tak opustí. :no:
31. 3. 2014 12:44
Re: ..to je škoda... :(
Mitsu se prodejně nikde moc nedaří. Ta tam je zašlá sláva Coltu, Lanceru, Galantu, Eclipse, 3000GT...překrásná Sigma, která byla bavoráčtější než bavorák. Není z čeho ;-\
Avatar - Zetti
31. 3. 2014 13:04
Re: ..to je škoda... :(
Nemá smysl vyrábět auta který se neprodávají, v Česku se neprodalo desítek ani 40. Navíc až v roce 2012 plnilo Evo Euro 5 a ekologický štítek G ty prodeje neulehčí.
Já už jsem konec očekával vloni.
31. 3. 2014 14:52
Nové - staré auto
A jak dlouho tady je současná generace Lanceru(obyčejného)? Myslím že je to už 6let a další generace má přijít až za dva roky - dohromady tedy 8let!!!

No ono kdo by si v dněšní době kupil tak "staré" auto za cenu kde může u konkurence dostat novější techniku. Co sem četl na internetu tak tady nebyly ani žádné významné facelifty(kromě motorů), takže to auto nebude tak bezpečné(pasivně) a o odhlučnění a kvalitě interiérů ani nemluvě.

Ale jinak je to velká škoda. 3diamanty sem měl vždy rád :-)
Rozbalit vlákno
0
31. 3. 2014 20:50
Legenda odchádza
Zbohom, EVO.Budeš nám chýbať :-|
Rozbalit vlákno
0
31. 3. 2014 21:18
Chvalim, spravne rozhodnuti.
Nez davat jmeno legendy na nejakou m*dku s hybridnim pohonem, tak je lepsi to na ferovku ukoncit a poslat slavne jmeno do historie neposkvrnene modelem, ktery by ji nebyl hoden. Ne jako Lancia, ktera ve svych poslednich predsmrtnych krecich musela zmrsit do te doby slavne jmeno Delta.
Rozbalit vlákno
1
1. 4. 2014 09:35
Re: Chvalim, spravne rozhodnuti.
Súhlasím, lancia ukázala ako hlboko sa dá klesnúť.
Micu zrejme musí najprv vyriešiť, čo s normálnymi autami, veď tu nemajú pomaly nič, čo by stálo zato. Keď budú normálne predávať, potom môžu evo vytiahnuť z klobúka.