Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Automobilka GM prý schválila díly, které nevyhovovaly předpisům

Technici americké automobilky General Motors schválili konstrukční změny problematických spínačů zapalování, přestože tyto změny nesplňovaly standardy, které automobilka používá.
Zpět na článek
1. 4. 2014 14:46
1. 4. 2014 21:09
2. 4. 2014 08:38
1. 4. 2014 19:53
2. 4. 2014 17:38
1. 4. 2014 14:46
hmm
Tak není mi jasný jak kvůli závadě ve spínací skříňce může vzniknout 13 mrtvejch. Přijde mi, že dělají z komára velblouda. Teď je potřeba to hlavně mít na koho hodit. Na talíři mají Delphi, tak uvidíme jak to dopadne. Pochybuju, že GM řekne ano jsme banda idiotů špatně jsme to zkonstruovali.
Rozbalit vlákno
2
1. 4. 2014 21:09
Re: hmm
No tak kdyby se ti to stalo pred nehodou (nebo kdyby to nehodu zpusobilo, coz je dost mozny, ze nekdo zazmatkuje, kdyz se uprostred dalnice "auto vypne"), neni to ootom zadna sranda - nebude fungovat posilovac rizeni (zadna hruza), posilovac brzd (coz je hodne velky problem) a pripadne taky airbagy a kdo vi co jeste (svetla atd.)
Takze si takovou nehodu dokazu celkem dobre predstavit...
Precejen vsechna ta bezpecnost vozu zacina nekde u toho, ze kdyz je jednou zapnutej, zustane zapnutej, dokud ho nevypnu...
Ale vazne jsem zvedavej, az se od problemu s mechanickymi soucastkami dostaneme k problemum se softwarem (airbag mel vystrelit ale sw to spatne vyhodnotil / auto samo udelalo vyhybaci manevr pod kamion, auto zacalo z niceho nic brzdit uprostred prazdne dalnice, protoze si sw myslel, ze je tam kocka atd atd.)
2. 4. 2014 08:38
Re: hmm
Myslím, že řidič by měl být připravený na ledacos a to i na to, že mu zdechne motor. Jinak brzdy po zhasnutí motoru mají ještě dost tlaku na 2-3 zabrzdění, takže toho bych se nebál.
Avatar - praděda7
1. 4. 2014 19:53
GM
.....působení první ženské ve vedení GM nezačíná zrovna nadějně......kam nemůže čert, nastrčí ženskou......že by?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - twistedTSD
2. 4. 2014 17:38
Re: GM
Co ta s tím má společného?