Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zaměstnanci SEATu mají odsouhlasit dvouleté zmrazení mezd, ve hře je výroba Audi Q3

Španělská odnož VW Group stále řeší malé vytížení výrobní kapacity v hlavním závodě nedaleko Martorellu. Prostředkem, který by situaci mohl zlepšit, je získání výroby nového SUV Audi Q3.
Zpět na článek
19. 3. 2009 18:15
19. 3. 2009 21:56
neregistrovaný "Petr Kopřiva"
20. 3. 2009 08:47
neregistrovaný "Icer"
20. 3. 2009 20:02
Avatar - kolmar
19. 3. 2009 18:15
Cross coupe
Presne, mynule tu bol clanok o "novej Q3" a burlivo sa tu riesil vzhlad. No pre mna nic nove, ved to tu bolo uz davno predstavene na autosalone spolu s jednym multimedialnym cervenym ci orandzovym kabrioletom. Nevedel som si spomenut na nazov a hladat v halde casakov sa mi nechcelo... a presne CROSS COUPE :yes:

PS: dufajme ze nikto nebude prepustat...uz tu toho bolo a je viac nez dost...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Petr Kopřiva"
19. 3. 2009 21:56
Interiér alla BMW?Proč????
To by mě zajímalo jestli v designu interiéru,zvláště pak přístrojové desky nemá prsty nějaký designér který figuroval u BMW.Nevím proč tím kazí taková hezká auta.Snad se to v tomto provedení nedostane do výroby,pak už by to nebyla Audi jak jí známe
Rozbalit vlákno
3
19. 3. 2009 22:29
Re: Interiér alla BMW?Proč????
Tak to vidis. Ja si zase myslim, ze je to prvni Audi s povedenou pristrojovou deskou. Samozrejme jde jen o koncept.
neregistrovaný "Icer"
20. 3. 2009 08:47
Re: Interiér alla BMW?Proč????
Audi jsem dal prednost pred BMW prave kvuli interieru. Myslím si, že právě interiér je hezčí u Audi jako u BMW.
Avatar - CIZEK
12. 4. 2009 21:41
Re: Interiér alla BMW?Proč????
souhlasím, také jsem přešel z BMW na Audi a velkou zásluhu na tom měl také interiér.Myslím že v Ingolstadtu by dokázaly sestavit lepší interiér.
20. 3. 2009 20:02
Márna snaha
Audiňáci majú Španielov radi jak sršňov za košeľou, Seat dostane Q3 jedine v tom najkrajnešom prípade, že to už naozaj nikde inde nepôjde.
Rozbalit vlákno
0