Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Aston Martin DB9 a jeho minulost, současnost i budoucnost

Aston Martin spojil sérii svých krátkých propagačních snímku k modelu DB9 a vytvořil velmi příjemnou téměř čtvrthodinovou podívanou.
Zpět na článek
Avatar - flyboyeda
4. 4. 2014 17:43
DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
:-)
Rozbalit vlákno
42
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 07:01
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
abych to upřesnil

Rapid

One 77

Vantage

to není Aston Martin
Avatar - Petrolhead_CZ
5. 4. 2014 11:45
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Ale jistě že to jsou všechno plnokrevné Astony, idiotku...

Ještě ti tam chybí Vanquish, Virage a V12 Vantage S, to jsou všechno auta, která jsou esencí značky. A One-77? Jeden z nejúžasnějších supersportů planety s motorem, který překonávají pouze V12ctky od Ferrari a Lamborghini.

Aston Martin = nejlepší britská automobilka.
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 14:25
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
One 77 není supersport

Rapid je stejná blbost jako FF a Panamera

Vantage je chudý přibuzný

DB9, Vanquish a Vantage jsou jedno a to samý auto
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 14:26
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Oprava: DB9 ,Vanquish a Virage jsou jedno a to samý auto
Avatar - Petrolhead_CZ
5. 4. 2014 14:28
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Ha ha ha, ty to nehraješ, ty jsi vážně idiot >:D
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 14:33
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
jenom idiot si myslí že One 77 je supersort

One 77 je super blbost, stejně jako Rapid

a Vantage není pravý Aston Martin

Plnokrevný Aston Martin Je: Vanquish, DB9 a Virážka
Avatar - speeder75
5. 4. 2014 14:39
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Řekni mi prosím.. bereš tyhle moudra odněkud? Nebo jsou to čistě tvé výmysly? >:D
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 14:46
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
rozměry a technické parametry
5. 4. 2014 14:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
5. 4. 2014 20:14
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
to nie je Aston? a čo to je? Škoda ty dement?? taktiež ti akosi vypadol Aston DBS ale kedže ty si známy tým že len drístaš nečakám od teba nejaké vedomosti vo svete áut...a všetky Astony sú pravé Astony(okrem Cygnetu)..vieš v čom je kúzlo Astonu a čo Aston robí Astonom?? charizma, nádherný design, zvučný motor a charakter hodnotného, nádherného GT-čka...výnimkou ostal DBS ktorý sa skôr snažil útočiť na sekciu superšportov vďaka ostrejšiemu naladeniu a tvrdšiemu podvozku než má DB9..Virage zase mal byť Aston ktorý mal mať niečo z DBS a niečo z DB9....

čo sa týka tvojho vyjadrenia že One nie je superšport..čo to teda je?? funkciu GT-čka dokonale plní DB9 a One pri zrýchlení 3.2s 0-100 asi GT nebude tak ako GT nebolo ani DBS...proste skús sa už zmieriť s tým že to či je auto superšport alebo GT nezávisí od polohy motora le od úplne iných faktov....skús tu chybu priznať a možno sa ti uľaví...

rozhodne pri tvojich názoroch nie si hoden hodnotiť Aston.....a Rapide?? čo na ňom nie je astonovské?? má charizmu dobre vyzerá je to v podstate natiahnutá DB9..takže fakt nechápem odkial berieš tieto tvoje bludy.. :no: :no: :no: :no:
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 21:29
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
ONE 77 je předražený nesmysl, je spousta jiných lepších aut jiných značek s mnohem lepšími jizdnímy vlastnostmi a za míň peněz, vzhledově ujde ,ale nechci ho

Rapid je blbost, stejně jako FF a Panamera, na to jak je Rapid velký tak je v něm vzadu zoufale málo místa, je spousta jiných lepších aut jiných značek s mnohem lepšími jizdnímy vlastnostmi a za míň peněz a hlavně s větším komfortem

Vantage pro mě není opravdový Aston , je to takový Baby Aston, je to dobré auto, ale není to 100% Aston Martin .

Aston Martin má kouzlo a charizma ,ale týká se to pouze modelů: Vanquish a DB9
z současné nabídky

DBS , je moc tvrdé a není tak elegantní a komfortní což se od Astnu očekává, takže to taky není ten pravý Aston

taková je moje představa
5. 4. 2014 22:07
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
One 77 predražený nezmysel? to môžeš napísať teda aj o napr. Huayre...je drahý ale vyrobilo sa ho len 77 kusov a je to navýkonnejší aston vôbec....preto tá cena..a druhá vec je...viezol si sa v one ked tvrdíš že je vela áut ktoré majú lepšie jazdné vlastnosti? možno áno ale One je jedinečný a je ich na svete velmi málo preto ho nemôžeš porovnávať s tuctovým autom...

Rapide...áno nie je to najväčší krížnik ale sedel si v ňom keď už teraz vieš že je nepohodlný?? je to natiahnutá DB9 a tá bola robená kvôli komfortu....a drahý?? platíš za značku to je normálne..ani 911 turbo by nemusela stáť dvakrát tolko čo GT-R ale je to Porsche...

Vantage..baby Aston..no a? každá značka môže mať nejakú tú baby verziu ale Vantage má úplne iný prístup než DB9...ale narovinu..ty máš rád Cayman a ten je Baby Porsche...takže vlastne z toho čo píšeš vyplýva že Cayman nie je pravé Porsche...

DBS...ostrejšia verzia DB9..no a? nikde nie je písané že Aston musí robiť len komfortné autá...to teraz poďme vyčítať Mercedesu že vyrábalo komfortné limuzíny a zrazu vypustilo Merc E AMG..je to to isté..každá značka má nárok experimentovať a vyrábať nové verzie..

takisto aj aston pretože sa nájde niekto kto chce komfort tak siahne po DB9-..niekto kto chce Aston utrhnutý z reťaze pôjde do DBS..niekto kto chce Aston ale kupé mať nemusí kúpi Rapide...a ak je niekto šejk a chce byť výnimočný kúpi One...

pretože je nefér čakať že Aston bude vyrábať len jeden typ áut... ;-)
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 22:24
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Cayman dokáže porazit 911ku

Vantage nedokáže porazit Vanquish, ani DB9
Avatar - Petrolhead_CZ
5. 4. 2014 22:47
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
V12 Vantage S je momentálně nejrychlejší sériově vyráběný Aston, pablbe.
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 23:36
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
to je mi fuk, Vantage se mi nelíbí, není to pravý Aston Martin

Aston Martin by neměl mít závodní ambice, je to pohodlné GT, luxus a komfort

Supersport je stejně Auto s motorem uprostřed a takové auto Aston Martin v nabídce stejně nemá
5. 4. 2014 23:51
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
myslel som si že z definície superšportu si sa už vyliečil ale pozerám že asi nie...výrobcovia a testovací jazdci sú blbí ale ty si pán automobilového sveta..keď Nissan povie že GT-R je superšport, mýlia sa, ked lexus povie že LF-A je superšport, mýlia sa, keby teraz niekto postavil auto s motorom uprostred a malo by 150 koní, bude to superšport...ty už naozaj perlíš horšie ale je že toto tvoje tvrdenie nevieš ničím obhájiť....keď hodíš nejaký dôkaž kludne sa môžme baviť..ale očividne si jeden z tých všeználkov ktorí len čučia na PC a v živote sa viezli maximálne v Octavii 1.9 tdi....

ako si potom človek ktorý je takto mimo môže dovoliť hodnotiť auto ako je Aston....závodné ambície? tie má aj GT-R a užívam ho každý deň--..tie má aj 911 Turbo a je použitelná na každý deň..proste V12 Vantage nie je úplne tvrdá koza nevhodná na každý deň..je len o niečo ostrejší ako DB9 ale rozhodne o kúzlo Astonu neprišiel
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2014 08:51
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
LFA není supersport ani SLS ani Dodge Viper ani Crovetta ani Vantage S 12V, ani GTR není supersport

supersort musí mít bezpodmínečně motor uprostřed, jinak to supersport není
6. 4. 2014 09:17
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
ako som už povedal trošku sa v autách vyznám a vyznajú sa v nich aj ľudia ktorí ich testujú a hlavne tí čo ich vyrábajú...to či je to superšport nezáleží od ppolohy motora ale od pomeru výkonu k váhe, od celkového charakteru vozidla-ako podvozok, riadenie a pod. veci...vieš GT-čko by malo byť pohodlné s dostatkom výkonu keď to potrebuješ...LF-A má ale 560 koní a podvozok je povedzme príjemný len na úplne hladkej ceste ale keď to auto vezmeš na okruh je to pravý superšport..

ale keď teda básniš o motore uprostred..mám na teba jednoduchú otázku ty znalec...čo je potom Porche 911 Turbo ktoré má motor uložené vzadu?? povedal si že superšport musí mať motor uprostred a GT vpredu ale ani jedno z toho Porsche nemá takže čo to je??

a skús sa nad tým zamyslieť...poloha s tým nemá nič spoločné..SLS nie je superšport ale porovnávajú ho so superšportmi..jasne logika ako lusk..Vette ZR1 640 koní ale je to GT a porovnávajú ju napr. s R8 V10...jednoducho to čo tvrdíš logiku nemá preto choď fakt radšej písať pod články kde možno nájdeš svoje miesto a kde nebudeš musieť zo seba robiť blbca..ako sorry pochopím že nie každý vieme všetko ale ešte sa aj tváriť že mám neviem akú pravdu

a ak je pravda čo hovoríš..POŠLI PROSÍM ODKAZ NA NEJAKÝ ČLÁNOK KDE JE NAPÍSANÉ ŽE SUPERŠPORT MUSÍ MAŤ MOTOR UPROSTRED...
Avatar - Petrolhead_CZ
6. 4. 2014 00:17
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Aston Martin má jednu z nejbohatších závodních historií ze všech automobilek, závody a sportování byly odjakživa jejich disciplíny, tak je logické, že dělali a dělají vedle GTček i skvělá sportovní/supersportovní auta.

Ty jseš naprosto beznadějný případ.
5. 4. 2014 23:15
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
ver že dokáže taktiež si uváž kolko sa vyrába nový Vanquish a bude ti jasné že V12 Vantage je na trhu už o pár rokov viac...a povedať ze neporazí DB9?? >:D >:D >:D možno v úrovni komfortu ale čo sa týka výkonú v priamke prípadne nejakého času na okruhu nemá DB9 šancu vlastne normálny človek by to ani neskúšal...a to či dané auto prináleží k určitej značke nezáleží od toho či dokáže poraziť auto z vlastných radov...na to tu je konkurencia...tak ako pre DB9 je tu Continental pre V12 Vantage je tu taký SLS, Gallardo príp.911 turbo a netvrď mi že nie pretože tento test realizoval aj samotný Autocar..

a to že Cayman porazí 911...to je dosť diskutsabilné pretože 911 rozhodne nepatrí k pomalým autám...podstata značky to je to čo musíš pochopiť aj u Astonu....911-ka je len jedna a hoci je cayman skvelé auto vždy zanikne vedla legendárnej 911 z ktorej je ikona...

preto má Aston svoju charizmu a kúzlo...jeho čaro totiž nikdy nezmizne resp. Aston ho nikdy nestratí zatial čo Cayman pri kontakte s 911 vždy bude pôsobiť ako chudý príbuzný
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 23:25
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Chudý pří buzný od Vanquishe a DB9 je Vantage

ale upřímně je mi jedno co si myslíte

pro mě je nejdůležitější co si myslím já

:-)
Avatar - Petrolhead_CZ
6. 4. 2014 00:12
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Chytrý člověk se nechá poučit, blbeček si bude stále zaslepeně hájit svoje pokroucené hlody a nesmysly, asi tohle ti řeknu k tvému idiotskému postoji.
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2014 08:53
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Jak jsem již řekl, tvůj názor pro mě není důležitý :-)
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 23:29
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Vantage je nižší liga jak SLS a to že má Vantage 12 válců na tom nic nemění
5. 4. 2014 23:59
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
áno všetci čo tie autá vyrábajú a testujú sú neschopní a tupí ale ti presne vieš kde ktoré auto patrí...bože ty si fakt už tak trápny ale naozaj tak trápny že viac to už ani nejde...ja ťa len prosím..dá sa tu vidieť mnoho výkvetov ale vyjadruj sa radšej k témam ktoré ti sadnú viac...takže píš radšej články o Dacii Sandero al. Škode Rapid 1.2 TSI...v týchto autách sa možno aj niekedy prevezieš a možno im aj porozumieš,...rozhodne ale nie je fér kaziť ľudom dojem z príspevku tvojimi absolútne zbytočnými blábomi ktoré nemajú hlavu ani pätu a ktoré predostieraš ako hotový fakt ktorý si ani nevieš obhájiť...
Avatar - speeder75
5. 4. 2014 12:09
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Mohu se zeptat, proč právě DB9? Pokud se nepletu, uznáváš pouze vozy s motorem uprostřed, takže bych čekal, že pro tebe budou všechny "na ho*no".
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 14:29
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Aston je nejklasičtější GT, Pro Astna je typické mít motor ve předu a mít pohon zadních kol

Pro Ferrari je zas typické mít motory uprostřed a pohon zadních kol

Proto Aston s motorem uprostřed je stejný nesmysl jako Ferrari s motorem ve předu
5. 4. 2014 14:55
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
5. 4. 2014 15:05
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Jak se jmenuje ten matroš co hulíš?

"Pro Ferrari je typické mít motory uprostřed" - hele primitive, obětuj 5 minut času svého mrzkého života a koukni se např. tady:
[odkaz]

a přestaň už plnit tyhle diskuse těmi svými pí.ovinami
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 15:19
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
hned při otevření odkazu se mi zvedl žaludek a udělao se mi špatně
5. 4. 2014 20:15
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
takže F12 Berlinetta je nezmysel? ;-\
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 21:13
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Samozřejmě ANO
5. 4. 2014 23:18
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
povedz mi v čom konkrétne?
Avatar - flyboyeda
5. 4. 2014 23:39
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
ty to nevíš?
5. 4. 2014 23:55
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
no okrem toho že tu omielaš niečo o usporiadaní motora som sa od teba nič iné nedozvedel a už len samotný fakt že mi na otázku odpovedáš otázkou o niečom svedčí...v čom je tá Berlinetta na prd?? Ferrari malo byť vždy krásne a mať brutálne znejúci motor s typickým ferrari zvukom a toto všetko Berlinetta má...nestratila nič z génov Ferrari...a o mieste motora už ani nehovor..ale ked si taký znalec povedz mi v čom konkrétne teda je tá Berlinetta horšia...a skús to podložiť nejakou skúsenosťou pretože stále omielaš jedno a to isté dookola...

očividne ale skúsenosti nemáš aj tak ma ale zaujíma ako si prišiel na to že Berlinetta nie je pravé ferrari >:D >:D >:D
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2014 08:48
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Tak to ses dozvěděl to nejdůležitější, uložení motoru je jedna z nejdůležitějších věcí
6. 4. 2014 09:20
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
ja som sa pýtal ako si na to prišiel nie čo som sa dozvedel tak sa už nauč obhájiť si svoje tvrdenie preboha :no: :no: :no:
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2014 09:25
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
to co jsi napsal jsou neskutečné bláboly , divím se , že stebou vůbec ztrácím čas
6. 4. 2014 11:05
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Ja ich narozdiel od teba dokážem niečim podložiť...pretože stále točíš o tom istom ale nijako si mi tie blaboly nevyvrátil...ty akože znalec..

A nejako si mi zabudol odpovedať..čo je teda 911 turbodiesel keď ma motor vzadu?? Nebuď ešte hlupsi a normálne mi odpovedz...

A ešte raz podotýkam...ukáž mi nejaký článok alebo vyjadrenie ktoré hovorí to isté čo hovoríš ty a potom sa môžme baviť...dovtedy budeš (nie len pre mňa) len obyčajný antiauto znalec ktorý si len melie niečo čo ani nevie dokázať..
6. 4. 2014 11:05
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
Nie turbodiesel ale turbo..samooprava v telefóne..
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2014 12:10
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
911 nejde nikam zařadit je to unikátní auto a žádná jiná značka nic podobného nevyrábí

911 spadá do kategorie 911, dle mě 911 supersport není, ale dokáže některé supersporty porazit

Každopádně 911 je velice zrádné a nebezpečné auto, jinak by nejnovější model neprodloužily o 10 centimetrů a nedaly mu zadní nakláněcí kola

KLasická koncepce supersportu motor před zadní nápravou (uprostřed) a pohon zadních nebo všech kol je bezkonkurenčně nejlepší na tu nejostřejší jízdu

Na delší vzdálenosti bych volil klasické GT: Vanquish, nebo DB9
6. 4. 2014 23:14
Re: DB9 je v současnosti jediný opravdový Aston Martin
no jasné...všade v testoch je to superšport u teba to nie je žiadna kategórie..to zodpovedá asi aj tomu že nie si ako ostatní ludia ale žiješ v samostatnom svete...

ale ked sa teda budem držať tvojej definície...ked niekto vyrobí auto s motorom uprostred, a bude mať výkon 150 koní stále budeš tvrdiť že je to superšport??

vieš ono GT je dobré v tom že má dosť výkonu ale je pohodlné a je použitelné každý deň,,,aj na horšej vozovke...skús sa po zlej ceste previesť s LF-A a dlho to nevydržíš..pretože LF-A GT-čko nie je...

a teraz si pozri nový TG(samozrejme časopis)..porovnávali Vette proti 911..ako to?? normálne pretože základná Vette je GT a základná 911-ka je tiež GT..prečo?? pretože majú určitý pomer výkonu k váhe, a klasická 911 je naladená úplne inak ako 911 Turbo..príp Turbo S...ale nečakám že to pochopíš..ako sa so soplavým človek nenaje tak sa s hlúpym nedohovorí...
Avatar - 3_diamanty
4. 4. 2014 20:34
genialne video
genialneho auta :yes: :yes: :yes:

aston martin mozem :yes:
Rozbalit vlákno
0