Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: J.D. Power 2014: Nejlepší servisy mají Buick a Cadillac

Ve spokojenosti amerických zákazníků s dealery a servisy propadly značky Land Rover, Jeep nebo Ram. Lexus pak spadl na třetí příčku.
Zpět na článek
14. 4. 2014 09:40
13. 4. 2014 11:41
nechci tu anketu zpochybnit,
ale LR a Jaguar se servisuje v jednom a též servisu. Nechápu tedy tak rozdílné hodnocení. Možná je to ve státech jinak,ale tady se chovají v servisu stejně k majiteli LR a Jagu stejně.
Rozbalit vlákno
13
13. 4. 2014 12:14
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
Také jí nechci zpochybnit, ale vw jako druhe? Asi tam maji lepsi servis nez u nás v Budějovicich. >:D
Avatar - 3_diamanty
13. 4. 2014 12:42
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
ale na druhej strane v ceskych budejovicich by chtel zit kazdy ;-)
13. 4. 2014 13:01
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
Tak o tom nemusime diskutovat >:D ale nesmis vlastnit vw :-!
13. 4. 2014 13:03
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
no ano, OTÁZKA ZNÍ:

proč to vůbec "servisovat"? tzn. platit přepal ceny v autoriz servisech za něco co NEMUSÍ BÝT :-) PS: avtomechanici znervózněli?? :-)

1) V klasické spalovací popelnici je spousty věcí co se můžou porouchat a také samozřejmě mechanicky opotřebit, je to mechanický stroj

2) V elektromobilu [odkaz] je mechanický pohyblivých součástek minimum

ELEKTROMOBIL SE SERVISUJE:

po 10 letech tlumiče
po 10 letech brzdy
po 15 letech baterka

TO JE VŠECHNO, elektromotor je bezúdržbový - životnost 20 let a kapalinu do ostřikovače si doleje každý sám ;-)

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
14. 4. 2014 09:50
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
Nejezdíš s ním, jen hloupě plkáš. Všechen materiál až na rozdílný servisní intervaly elektromotoru odejde stejně jako u jinýho auta. A vzhledem k nadváze Tesly, stejně jako množství elektronických systémů, tam může být ještě častěji.
Avatar - Ji/Ri
14. 4. 2014 09:27
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
Kromě mě teda! ............... Dooobře ty!!! Tak teďka máš potlesk stejný jako K.I. Prácheňský >:D ;-) :yes:
13. 4. 2014 12:15
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
Tak jestli to nebude o tom, ze majitele Land Roveru diky jejich vyhlasene spolehlivosti v tom servisu travi vice casu a tak si spise vsimaji nedostatku servisu. Nemluve o tom, ze v pruzkumu se mohou chyby auta snadno prenaset na servisu. Pokud jste v servisu petkrat do mesice, tak muzete nabit dojmu, ze za to muze nekvalitni prace servisu ac za to muze to auto se kterym tam jezdite.
13. 4. 2014 13:28
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
:yes:
14. 4. 2014 09:52
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
Měl jsi ho někdy? Nebo to bude platonická zkušenost typu "jedna paní povídala", jak je u tebe zvykem? ;-)
13. 4. 2014 12:33
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
Nějaké zkušenosti ze servisu Land Rover/Jaguar v USA? Nebo nějaká jiná informace o tom že jsou tam ty servisy všechny společné pro obě značky?
13. 4. 2014 13:02
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
Neblázni, on a nějaká zkušenost? Jedině se ženskýma, možná, ale konstrukce a servis aut? No nic... :-!
13. 4. 2014 14:33
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
Vždyť píši, že je to možná ve státech jinak(tedy odděleně), ale u nas co vim je servis společný pro. obě značky. Proto mě zarazilo to rozdílné hodnocení.
Avatar - VWrofl
13. 4. 2014 13:12
Re: nechci tu anketu zpochybnit,
Není třeba nic dále zpochybňovat (když je použití tabletů při diagnostice relevantním údajem při hodnocení servisu) 8-s
14. 4. 2014 09:40
Lepší kafe?
A co na tom konkrétně J.D. hodnotí? Jakou mají v "čekárně" pohovku a jaké uvaří recepční kafe?
Rozbalit vlákno
1
14. 4. 2014 09:57
Re: Lepší kafe?
Všichni víme, že je to o lidech. A nejen o těch v servisu nebo na prodejně. Pokud klient jen remcá mimo a stěžuje si na kafi jiným, nikdy to nezlepší. Jsem naopak za to, okamžitě se ohradit v případě, že se mi něco nelíbí.
Následně to zašne fungovat, pokud jsem měl výhrady, vyříkal jsem si to okamžitě. Teď se leckdy stavím jen na pokec a kávu, mezitím bez jakýhokoliv objednání technik sám od sebe zajistí čištění auta.
Jsem dokonce teď nejspokojenější za celou dobu.