Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz S Coupe má české ceny, pod 3.300.000 Kč jej nekoupíte

Nejluxusnější kupé stuttgartské značky bude na našem trhu stát i v základní verzi výrazně přes tři miliony korun.
Zpět na článek
25. 4. 2014 10:17
25. 4. 2014 10:21
25. 4. 2014 10:59
25. 4. 2014 13:38
25. 4. 2014 18:55
25. 4. 2014 10:58
25. 4. 2014 12:48
25. 4. 2014 18:23
Avatar - 3_diamanty
25. 4. 2014 08:17
v dnesnej dobe jediny mercedes
spolu s inovovanym Eckom ,ktory sa mi skutocne paci.

Tie tabletove manie v Cecku CLAcku Acku pripadne ten face Acka ktory mame uz na kazdom novom mercedese ... tak to su soky na hlavu... takto si mercedesy nepredstavujem ..... smer akym sa ubera mercedes ma skutocne nechava lahostajnym voci tejto znacke ktoru som roky zboznoval

kazdopadne S coupe a faceliftovane Ecko su u mna stale ok , aspon nieco :yes:
Rozbalit vlákno
8
Avatar - Magister
25. 4. 2014 08:28
Re: v dnesnej dobe jediny mercedes
Tvůj názor ti neberu, ale nesdílím ho. Tablety má dnes kde kdo. Pro mě z hlediska ergonomie je to šťastnější řešení, než navigace utopená kdesi dole na centrálním panelu. Osobně to považuji i za lepší řešení než disleje dva, takto je vše v jednom. Estetika si myslím je věcí zvyku, tablety jsou na každém kroku. Sám ho nemám, ale rozhodně to není věc, která by mě odradila od vozu. Naopak nové interiéry vozů mi připadají zajímavější než u konkurence, když jsme porovnával v Ženevě. Což nebylo vždycky...
25. 4. 2014 09:05
Re: v dnesnej dobe jediny mercedes
Já abych byl úplně upřímný, tak se mi ten "přiznaný" tablet na palubce hodně líbí. Mrzí mne však, že si toper představuje mercedesy úplně jinak a že v jeho v očích klesl natolik, že si ho nakonec asi nekoupí.
Avatar - 3_diamanty
25. 4. 2014 09:37
Re: v dnesnej dobe jediny mercedes
mne sa asi najviac pacili mercedesy z konca 90 tych rokov.... to stihle Sko bolo pekne alebo to stihle Cecko s peknymi trojuholnikovymi rohovymi zadnymi svetlami, rovnako to prve kabrio SLK s pevnou strechou bolo uzasne... dodnes vyzera fantasticky ... nevravim ze dnesne SLK nevyzera dobre.... ale je to okrajova zalezitost v portfoliu mercedesu a smer akym sa ubera ta "predajnejsia" cast portfolia zahrnujuca modely ako A,C,E,S sa mi nepozdava.... jedine este Ecko po facelifte je stale "stary dobry mercedes" aj vzhladom aj interierom aj charizmou...... z takeho GLA alebo CLA uz nejde ziadna charizma a obavam sa ze to nie je dobre znamenie pre mercedes. Je to len moj nazor...
25. 4. 2014 09:38
Re: v dnesnej dobe jediny mercedes
Není lehké být "lahkostojný" >:-[]
Avatar - 3_diamanty
25. 4. 2014 09:40
Re: v dnesnej dobe jediny mercedes
aky mas nazor na dizajn GLA a CLA? citis z tych aut nejaku charizmu ?

ja jedno biele CLA stretavam denno denne kedze nam jedno parkuje v okoli kde byvam .. vacsi dizajnovy gyc od tohto auta skutocne na sidlisku nenajdem, este aj tie kdejake metrosexualne Q3ky od audi vyzeraju lepsie... a dostojenejsie
25. 4. 2014 10:12
Re: v dnesnej dobe jediny mercedes
Já jsem nikdy necítil žádnou charismu z žádného auta. Charisma jsem cítil jen u živých lidí a bylo jich, že by se to dalo napočítat na prstech jedné ruky.
Ale byl jsem na salónu v Bratislavě a krom hostesek, které pravděpodobně nabrali z pracovního úřadu /obzvlášť zřetelné to bylo ve srovnání s motosalónem v Brně, kde jsem si mohl hlavu ukroutit, a to slováci mívají krásné hostesky/ mně zaujalo jen nové CL,
F-type coupé a nové Mondeo, kupodivu, to skoro nejvíc. A že jsem na tu tlamu z Aston Martina tak nadával...
CLA se mi taky líbí, ale je to baby Mercedes řekl bych. Pro ženskou spíš.
Éčko bylo s výjimkou kupé špatné před faceliftem a stejně tak je po něm. Kdybych vezl přes hranice 10 kilo kokainu, sednu si do éčka a nikdo mně nezkontroluje:-)
25. 4. 2014 09:45
Re: v dnesnej dobe jediny mercedes
>:D :yes:
Avatar - fOE
25. 4. 2014 14:53
Re: v dnesnej dobe jediny mercedes
:yes: >:D
Avatar - rokyta.p
25. 4. 2014 10:17
pěkné
na mě málo dveří, jinak pěkné auto :yes: názor hip hopera toppera je stejně irelevantní, protože jezdí feldou a ještě zde propaguje ty importované ceedy 8-s : věřím, že možné cílové skupině zákazníků se to líbí :-!
Rozbalit vlákno
0
25. 4. 2014 10:21
Kopie bawa
Na prvni pohled je videt, kde se inspirovali ;-\
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Magister
25. 4. 2014 10:43
Re: Kopie bawa
No tak to teda nevím kterého. Seděl jsme v tom krasavci v Ženevě, hned vedle měl stánek konkurent z Bavor, nicméně tento příměr mě skutečně nenapadl.
25. 4. 2014 10:59
Re: Kopie bawa
Taky by mě zajímalo kterého???
25. 4. 2014 13:38
Re: Kopie bawa
6 coupe ... ja v tom na prvni pohled videl toto : [odkaz]%206%20Series…
Avatar - CHerokee
25. 4. 2014 17:11
Re: Kopie bawa
Tak to leda na fotkách trochu profil, jinak to jsou hodně rozdílná auta v reálu.
25. 4. 2014 18:55
Re: Kopie bawa
Ha,ha.Takovou kravinu už jsem dlouho nečetl.Ty slavné báva se dizajnově nemůžou s Mercedesem vůbec rovnat,obvzláště u drahých modelů je ten rozdíl nebetyčný.
25. 4. 2014 10:58
Ano
Za mě ano :yes: .
Auto se mi fakt líbí a asi ještě víc než S.
A jen jedna drobná poznámka na okraj - ta Jagzelená barva (mimochodem pěkná) na oficiálních fotkách má být pokračováním povedené reklamní války?? >:-[]
Rozbalit vlákno
1
25. 4. 2014 12:48
Re: Ano
Podobnou zelenou myslím nabízeli i v předchozí generaci.
Avatar - flyboyeda
25. 4. 2014 17:52
Kladivo na rolls royce wraith
S coupe je mnohem lepší jak rolls royce wraith
Rozbalit vlákno
19
Avatar - tedwine
25. 4. 2014 18:15
Re: Kladivo na rolls royce wraith
3 krát mnohem a sbohem >:-[]
Avatar - flyboyeda
25. 4. 2014 18:46
Re: Kladivo na rolls royce wraith
V čem je Rolls Royce wraith lepší jak Mercedes S coupe, kromě té nálepky rolls royce a tu nálepku Rolls royce vyrobil Rolls royce, nebo BMW ? :-)
Avatar - tedwine
25. 4. 2014 19:33
Re: Kladivo na rolls royce wraith
človeče, rozmýšlal som ako ti otvoriť obzor, ale necháme to tak, možno o pár rokov..
Avatar - flyboyeda
25. 4. 2014 19:51
Re: Kladivo na rolls royce wraith
nestyď se
25. 4. 2014 20:07
Re: Kladivo na rolls royce wraith
zamysli sa nad tým čo porovnávaš..v článku o BMW M6 GC si porovnával BMW s Astonom..teraz zase Rolls a Mercedes...

môj obchodný partner má Ghosta a môžem ti povedať že som sa viezol v Mercedese na novej S500 v plnej výbave..a chceš vedieť v čom je Rolls lepší? OK...prvou vecou, charizma..kupé od MB he pekné ale Ghost je úplne inde..aspoň pre mňa..podstatou je ale previezť sa a potom človek pochopí, v čom sú Bentley a Rolls iné ako Merc, alebo BMW...sú drahšie to je jedna vec..druhá vec.jazda v Mercedese je tichá, mäkká, svietia na teba dva dve velké obrazovky a tam to končí...v Rollse cítiť že to auto má niečo do seba a že to nie je auto ako každé iné..v tom aute je proste cítiť ten charakter auta..a komfort? Merc je z trojice BMW MERC AUDI najkomfortnejší ale Rolls ho zadube..proste prevez sa v Mercu a potom sadni do Rollsu...ako napísať sa to ani nedá, proste to treba zažiť...Rolls nie je len o nálepke..to auto má proste charakter a človeka jednoducho chytí za srdce, čo Merc u mňa ale nedokázal...

nie je to len nálepka Rolls je to proste úplne iná dimenzia komfortu a spôsobu dopravy než ponúkajú iné značky..a hovorím, pokial niekto nezažije na vlastnej koži, nepochopí..

a čo sa týka BMW..BMW aj v Phantome a takisto aj v iných Rollsoch malo pár svojich vecí...v Ghoste má akurát svoje prostredie na stredovom displeji..dáva navigáciu a podobné veci a to je fajn...ale inak sa Rolls robí ručne, nie strojovo ako Merc alebo BMW.. :-)
Avatar - flyboyeda
25. 4. 2014 20:35
Re: Kladivo na rolls royce wraith
Ghost není Rolls Royce, svez se v Phantomu to je Rolls Royce

Když vidím Ghost nemůžu se zbavit pocitu, že je to chudší brácha od Phantomu
a to autu které je jenom o IMAGE , postrádá logiku

Nejnovější generace BMW 7 je lepší jak Ghost už jenom proto, protože to je vrchol od BMW, kdežto Ghost není vrchol od Rolls Royce

Dále BMW pracuje na novém modelu , který bude v hierarchii BMW nad 7 řadou
jestli to BMW dotáhne do konce, k čemu bude mít potom BMW Rolls Royce?

Stejná písnička je tu u Audi a Bentley, kde jsou rozdíly ještě menší, nebo spíš žádné, Audi už má stejné sedačky , které jsou v Bentley a interiér Audi se mi líbí víc jak Bentley,takže proč si koupit Bentley

Jsem pragmatik a bláboly tipu charizma a podobný nesmysly mě nezajímají
25. 4. 2014 22:12
Re: Kladivo na rolls royce wraith
no povedzme že v niečom máš možno pravdu ale...

zamysli sa nad tým čo a hlavne o čom píšeš...ty proste porovnávaš Audi a Bentley, Rolls a BMW..ty ale pochop že každá z týchto značiek sa zameriava na niečo úplne iné...BMW a Audi uvidíš každý deň.ja sám mám 535d a a iných 5-iek stretnem denne dosť..neviem ako ty ale Rollsy a Bentley moc nestretávam..

odporúčam pozrieť si niekedy dokument o tom ako sa vyrába také Bentley a ako sa vyrába Audi..či interiér, všetky detaily na Béčku su vyrábané a zostrojované ručne..Audi je skôr strojová výroba..a prepáč ale sedačky ako argument to je trošku moc..
čo sa týka interiéru...tebe sa môže páčiť interiér v Audi..páči sa aj mne..ale ty si uvedom že keď má niekto trošku viac peňazí, a uvažuje nad autami ako je Bentley, tak nebude preboha uvažovať že si kúpi Audi...Béčko bude skôr porovnávať s Rollsom a Astonom...

proste neviem kolko áut si v živote mal ty ale pochop, že tieto autá sú určené pre iné kategórie ludí..keď chce niekto niečo exkluzívne, nebude ako alternatívu k Bentley rátať Audi...

čo sa týka charizmy..ty si pragmatik..OK..ja som nadšenec do áut..ja sa proste musím na auto trochu tešiť, a jazda v aute ma musí baviť..preto ma moja 535d baví..a preto ma baví aj moje GT-R lebo som nadšenec..proste z toho auta musím cítiť atmosféru, to auto ma musí baviť, neberiem ho len ako obyčajný stroj..

preto niekto koho charizma netrápi, nemôže pochopiť problematiku drahých áut, pretože tento typ šoférov bude vždy tvrdiť že lacné auto je lepšie a bude si klásť otázku: NA ČO BY SOM SI TAKÉ AUTO KUPOVAL?? no ked niekto na to má tak si takú otázku nekladie..proste si splní sen a urobí radosť..proste niekomu príde zbytočná kúpa takéhoto auta..niekomu to proste príde ako normálna vec..

a ešte otázka na teba..pravý Rolls..ty to tvrdíš len kvôli tomu že Ghost je menší než Phantom to je celé...inak aj Phantom má techniku z BMW...ale viezol si sa v Phantome aj v Ghoste?? dokážeš ich porovnať alebo pravosť rollsu súdiš len podla toho, ktorý Rolls je väčší?
Avatar - HitmanPB
25. 4. 2014 22:55
Re: Kladivo na rolls royce wraith
Vykašli sa na to, jemu to nevysvetlíš... :-!
25. 4. 2014 23:15
Re: Kladivo na rolls royce wraith
no asi nie..jemu nejde vysvetliť nič...ale zas, ako si môžme dovolovať vysvetlovať niečo tejto stálici automobilového priemyslu :-|
Avatar - tedwine
26. 4. 2014 13:53
Re: Kladivo na rolls royce wraith
akej stálici, myslel si stolici, že? ;-)
Avatar - flyboyeda
25. 4. 2014 23:20
Re: Kladivo na rolls royce wraith
já mluvím o současných autech 2014, ne o tvým 10 let starým 535D
25. 4. 2014 23:51
Re: Kladivo na rolls royce wraith
moja 535d f10 nemá ani polroka,a je to 2014.. f10 sa totiž nevyrába 10 rokov..a GT-R tiež nie.. ;-)

takže ak trpíš komplexami a blbým pocitom z toho, že nikto nezdiela tvoje priblblé názory, tak vyhladaj odborníka ale nezaťažuj tvojimi ničím nepodloženými faktami toto fórum..

a keby som aj mal 10 ročnú 535d..je jedno kolko má auto rokov..keď ťa autá bavia vek ťa trápiť nebude..auto si nadšenec užije a je mu jedno kolko má koní a kolko má rokov..ty ale očividne nadšenec nie si pretože by si nikdy nenapísal otázku: načo budem kupovať bentley ked si môžem kúpiť audi? proste ja nadšenec som a budem sa baviť s ludmi ktorí sú na tom podobne..takže týmto pre mňa tento dialóg končí, neoplatí sa hádzať hrach na stenu pretože v každom fóre si zožral múdrosť automobilového priemyslu a potom to aj tak vyzerá
Avatar - flyboyeda
25. 4. 2014 23:23
Re: Kladivo na rolls royce wraith
Phantom je Legenda, která nestárne

Ghost je módní výstřelek pro plébejce
26. 4. 2014 13:25
Re: Kladivo na rolls royce wraith
ok..potom podla tvojej teorie...911-ka je legenda ktorá nestárne..Cayman je len malé módne Porsche, chudý príbuzný 911-ky, toto plynie z tvojej teórie..
Avatar - flyboyeda
26. 4. 2014 18:16
Re: Kladivo na rolls royce wraith
Někteří majitelé 911 si to myslí, Cayman je výjimka, je to velmi podceňované auto, které toho hodně umí a s další Generací bude Cayman rychlejší jak 911, už teď se 911 vyrovnává, u sportovních aut se řídím jinými faktory

Ghost rozhodně není špatné auto, je technicky vynikajicí, jenom patřím mezi lidi co by dali přednost BMW 7 před Ghostem

JInými Slovy koupil bych si raději BMW 7 a ještě k tomu Cayman GTS ,

než jednoho Ghosta :-)

Rolls Royce je pro mě jenom jeden a snaha Rollse udělat masovější model, způsobila že už to není Rolls Royce, bez ohledu na to jak je Ghost dobré auto
Avatar - tedwine
25. 4. 2014 22:03
Re: Kladivo na rolls royce wraith
nejde o mna, problem je v prijmaci
Avatar - flyboyeda
25. 4. 2014 23:21
Re: Kladivo na rolls royce wraith
ano máš špatný příjimač souhlasím
Avatar - tedwine
26. 4. 2014 13:51
Re: Kladivo na rolls royce wraith
mna nezaujima ten tvoj trapny suhlas teenagera >:D
Avatar - flyboyeda
26. 4. 2014 21:36
Re: Kladivo na rolls royce wraith
:-)
25. 4. 2014 18:23
Cena
V plné výbavě S coupe 63 AMG 4Matic je za 5.6M.
Rozbalit vlákno
0
25. 4. 2014 18:58
Kdysi mě Mercedesy nudily a BMW bavilo.
Dnes je tomu přesně naopak.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - The Spešl Uan
26. 4. 2014 17:42
Jen coupé
Co víc...Mercedes,a hlavně S-Klasse je moje srdcovka a vysněný,ale kupé bych bral zadarmo,za kačku už ne...
Rozbalit vlákno
0