Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Iveta Bartošová: Jaká byla řidička?

Popová zpěvačka Iveta Bartošová (48) spáchala sebevraždu skokem pod vlak na železničním přejezdu v Uhříněvsi. Řídila od 18 let.
Zpět na článek
29. 4. 2014 14:06
29. 4. 2014 14:08
29. 4. 2014 14:46
29. 4. 2014 13:57
Tak to je moc…
šu.lin.i vona se zabila a vy tady napíšete, jaké měla první auto… se musí nechat, souvislost s webem muší bejt...
Rozbalit vlákno
1
29. 4. 2014 14:44
Re: Tak to je moc…
Jeste ze mela nejake auto, to by sme se ani nedozvedeli, ze zemrela.
29. 4. 2014 14:05
Fakt přeháníte.
Jdu na auto.cz s tím, že neuvidím nic o Bartošové a v klidu kouknu na káry a hned třetí článek je o Bartošové čím jezdila a pak nějaký úryvek z pseudorozhovoru.....
Jste fakt mimo...
Prosím poslední zodpovědné redaktory auto.cz už skončete s tou "spoluprací" s blesk.cz. Nic to portálu auto.cz nepřináší, akorát naštvané návštěvníky. Ještě pár takových článků, které sem vůbec nepatří a jdu jinam.... a myslím, že nebudu sám.
Rozbalit vlákno
0
29. 4. 2014 14:06
...
Proč? Sice jsem ji nemohl vystát, útoky na ni ze strany bulváru ničily i běžné čtenáře, ale můžete jí dát pokoj aspoň teď? Píšete tu o ní jak nějaké státnické perzóně... Kterou nejspíš z velké části utrápila přehnaná publicita. Že na to hned musí reagovat i oddělení automobilismu, to už nepotřebuje další komentář. Axel Springer se zase vyznamenal. :no: ;-\
Rozbalit vlákno
0
29. 4. 2014 14:08
Takto teda ne
Ač se Bartošová v posledních letech nereprezentovala zrovna jako zpěvačka, tak tohle si nezaslouží nikdo, sakra, trochu úcty a ne hned (o to hůř na auto.cz) se přiživovat na její smrti :S
Rozbalit vlákno
0
29. 4. 2014 14:11
neuvěřitelné
Že to ani není oficiálně potvrzené a objeví se to i tady, to jsem fakt nečekal :no: :no: :no: :no: :no:
Rozbalit vlákno
0
29. 4. 2014 14:17
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
7
29. 4. 2014 14:29
Re: Mediální hyeny z AutoBlesku.cz
Nevím, jak to bylo z přípravou článku. Ale toto je exemplární případ, kdy už by šéfredaktor publikování prostě povolit neměl. 8-s
29. 4. 2014 14:34
29. 4. 2014 14:50
Tohle už dávno žádnýho šéfredaktora nemá...
29. 4. 2014 15:04
29. 4. 2014 15:08
Tak to je pak obyčejný vrátný ? >:D
29. 4. 2014 15:39
29. 4. 2014 15:44
Žádnej vrátnej není obyčejnej.... ;-) [odkaz]
29. 4. 2014 14:20
No konečně !!!
Celou dobu od odchodu Ondřeje Láníka jsem čekal, kdy Auto.cz klesne tak hluboko a začne psát o Ivetě Bartošové. Nezklamali jste - alespoň té poslední příležitosti jste využili. Doufám, že nezklamete ani do budoucna a pohotově dodáte vzpomínkové rozhovory s Gottem, Štajdlem a dalšími, v jakém autě ji kdo přehnul.
Rozbalit vlákno
2
29. 4. 2014 14:32
Re: No konečně !!!
:-( ;-\ 8-s
29. 4. 2014 14:51
Re: No konečně !!!
Gott by mi ani tak nevadil. I když ho taky kdovíjak nemusím, je to opravdová osobnost, víc než jen pokleslá hvězdička rozežraná bulvárními pijavicemi. Gott, ač mu to vskutku můžeme zazlívat, i ve své době vlastnil vozy, které mohli mít ostatní v garáži leda tak vyvěšené ve formě plakátu. Jinak samozřejmě souhlas.
29. 4. 2014 14:31
Tohle je něco jako
účast Chevy Chase na Comedy Central Roastu - dno. Právě jste na něj spadli. Ne, že by mne Bartošová nějak zajímala, nebo že bych nějak oplakával její blokádu kolejí před Prahou, ale že byste museli narychlo smolit dohromady trapný článek, který se pase na jméně Bartošová, abyste sem nasměrovali čtenáře z Blesk.cz (viz. "zpátky na Blesk.cz" při odkazu na tuto stránku), to už je trochu moc. Tohle považuji za nové dno tohoto serveru. Opravdový septik...
Rozbalit vlákno
5
29. 4. 2014 14:39
29. 4. 2014 14:44
Re: Tohle je něco jako
Za nesprávnou bych ji považoval, kdyby to byla nehoda. Kdo si na život sáhne sám, si myslím nezaslouží takovou ochranu veřejností. S tím hnaním médii - kdo nemá rád horko, ať neleze do kuchyně. To je ale jen můj názor.
29. 4. 2014 14:56
29. 4. 2014 15:08
Něco na tom bude. Nechtěl jsem říci, že byla špatná - prostě jsem zvolil jiný (lehce ironický) výraz, protože bylo její počínání určitou tečkou za dost děsivými několika alkoholickými roky, které prožila. Šmahem to hodit na média (což teď budou chtít zejména lidé kolem ní, kteří jí mohli pomoci), která vlastně spíše její "slávu" udržovala, je podle mě trochu omyl. I kdyby to ta média opravdu "zavinila", tak by to byla vina Bartošové - na tohle prostě musí být připravena. Bulvár v USA nebo GB je ještě mnohem horší (údajná aféra Beyonce s Obamou, osahávání teenagerů Travoltou apod.). Pár článků o kolapsu ještě není to nejhorší, co o vás mohou napsat.

Ale budiž - do života Bartošové nevidím a dál bych se o tom nebavil.
29. 4. 2014 15:11
Souhlas. Bohužel z toho ti, kteří jsou za ty plátky a h..vna, které zveřejňujou zodpovědní, nebudou mít ani špatné svědomí... protože jinak by pod ten vlak skočili hromadně sami a už dávno....
29. 4. 2014 14:46
Neuveritelne...
Redakcia auto.cz sa moze hanbit.
Rozbalit vlákno
0
29. 4. 2014 14:56
Ringier Axel Springer
Chybí to ještě v Abc, iSportu a Blesku pro ženy, tak do doufám brzy doženete... 8-s 8-s 8-s
Rozbalit vlákno
0