Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Rusku se občas propadají silnice, lidé to moc neřeší (video)

Ačkoliv většinou vypadá asfaltový povrch pevně, ve skutečnosti tomu tak být nemusí.
Zpět na článek
11. 5. 2014 16:14
Re: Blesk na hlavní stránce
Ja som sa k tomu vyjadril kriticky uz minule....bohuzial peniaze su pre auto.cz vsetkym, co tam po povesti :-!
10. 5. 2014 06:32
Blesk na hlavní stránce
Prosím zrušte články vedoucí na blesk.cz z hlavní stránky! Je to hnus takhle prznit server o autech bulvárem :-!
Kdo se ke mě přidá ?
Avatar - kosmonaut
10. 5. 2014 02:47
Zase rusáci
Dejte pokoj s těmi videi, nebylo těch rusáků už dost? Když není o čem psát, tak běžte a otestujte nějakou sousedovu ojetinu. To přitáhne mnohem víc diskutujících. Věnujte se věcem pro autoserver zajímavým, ne hovadinám z Ruska.
Stejně tak ty články od Blesku na hlavní stránce. Já rozumím, že tam musíte nějaké odkazy naflákat, ale proč proboha bulvár a mobilní telefony? Vždyť pod tím ani nikdo nediskutuje. Když už to nesmí být ze světa aut, tak tam alespoň hoďte sport, nebo zprávy a komentáře sakra. To přece Blesk vlastní taky, tak to vyjde zcela nastejno.
10. 5. 2014 00:26
Re: hehe
to je tak deb*ilni a zbytecnej clanek ze se pod to radeji nikdo ani nepodepsal.
Avatar - pumpkin
9. 5. 2014 20:24
hehe
Sa mi páči sklamanie autora em...článku. Asi čakal niečo akčnejšie po vzore amerických filmov. :-)
9. 5. 2014 20:09
no a ?
tohle se deje i u nas. naposled se propadla mam dojem vodickova v praze i s kolejema.

proste voda