Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Výroba Saabů bude opět zastavena, vlastník značky nemá peníze

Finská společnost National Electric Vehicle Sweden (NEVS) kvůli nedostatku financí dočasně přerušila výrobu osobních aut Saab.
Zpět na článek
Avatar - Stejsn
22. 5. 2014 12:38
Re: Pořák krásné auto, ale...
Je to úplně stejné jako třeba s kdysi slavnou značkou Sencor. Ta dělala v 80. letech skvělou elektroniku. Pak prohrála konkurenční boj se Sony. Značku koupili číňani a teď pod názvem Sencor zaplavují Evropu těmi nejlevnějšími šunty. Se SAABem to bude časem úplně ta samá písnička.
Avatar - romgator
22. 5. 2014 11:19
Pořád a znovu
kdybych měl SAAB k něčemu přirovnat tak k zombi, kterou dvakrát oddělali a dvakrát přivedli k životu. Já se počítám mezi veliké příznivce značky (9-3 Convertible byl vždy můj sen) ale radši bych viděl tuto kapitolu za uzavřenou. Nedělá mi současná situace vůbec radost.

Jinak bych chtěl ještě říct, že NEVS není finská společnost, ale švédsko japonsko čínská.
22. 5. 2014 00:07
Pořák krásné auto, ale...
To auto je pořád vzhledově velmi žádoucí, ale kvalitou použitých kompomentů a dílenského zpracování bych si nebyl tak docela jistý. To si prostě může koupit jen nějaký megaskalní příznivce značky. No, přejme mu to...
Avatar - xjara
21. 5. 2014 23:54
Re: Obnovenie výroby 9-3
Na 9-5 stavet nemuzou jelikoz na ten ma stale prava GM. V podstate vzali to jedine co meli jiz hotove. Auto je to super. Exterier nema chybu, v interieru by se dalo udelat par zmen. Pridat nejaky asistencni system, nastavit rozumnou cenu a je to konkurenceschopne auto.
Avatar - twistedTSD
21. 5. 2014 23:43
Re: Obnovenie výroby 9-3
No chybou...Pokud vím, s odbytem těch pár kousků, co jednou za čas vyrobí, v Číně problém nemají. Naděje na atakování evropské prémie si určitě nedělají.
Avatar - dolfi
21. 5. 2014 23:00
Číňani chtějí jen značku...
...a budou pod ní bastlit křápy u nich doma ;-\
Avatar - Aladeen
21. 5. 2014 22:13
Obnovenie výroby 9-3
je podľa mňa chybou , už v roku 2010 to bol zastaralý model a myslím si ,že záujem nebude veľký . Osobne by som stavil na 9-5 a dokončil kombi ...
Avatar - petrumr
21. 5. 2014 21:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.