Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW 225i Active Tourer: Je to skutečný bavorák?

MPV Active Tourer je první BMW zaměřené plně na rodinu. Nevzdalo se ovšem tradičních hodnot výrobce?
Zpět na článek
3. 7. 2014 18:13
4. 7. 2014 14:53
4. 7. 2014 14:55
Avatar - 3_diamanty
3. 7. 2014 15:56
hlavne ta bocna schreyerova linka
dole na dverach... to si bmw mohlo odpustit [odkaz]
Rozbalit vlákno
8
Avatar - bigsoul
3. 7. 2014 16:28
Re: hlavne ta bocna schreyerova linka
Teba si tiež príroda mohla odpustiť a si tu... Topper može onanovať, že BMW má podobnú linku ako KIA. Vieš kolko ma KIA Hiunday patentov? Až jeden!!! BMW ich ma stovky!
Avatar - 3_diamanty
3. 7. 2014 16:32
Re: hlavne ta bocna schreyerova linka
nejako som ti podrazdil modrobielu vrtulu na capici ..... ale pritom nepisem nic co nie je pravda.... ale na druhej strane je to velka pocta pre kiu aj pre schreyera ked uz bmw od nej kopci... :yes:
Avatar - bigsoul
3. 7. 2014 16:40
Re: hlavne ta bocna schreyerova linka
Myslíš, že podobnosť jednej linky je kopírovaním? MPV tvarovo sú si podobne KIA sa začala práve uberať nemeckou dizajnovou cestou, tak nieje namieste, keď tvrdíš, že BMW niečo kopíruje :-) Vieš prirovnávať a porovnávať veci treba, ale tu KIA či Hiudeee sú trošku daleko za konkurenciou. Tu možme vyzdvihnúť skvelí marketing a agresivnu reklamu plus konkurenčne nizku cenu pre koncern Hnojdééé, ale keď si chtíš auto z premie je to o niekolko levelou inde.
3. 7. 2014 17:34
Re: hlavne ta bocna schreyerova linka
...vidím jen podobu s ostatními BMW
3. 7. 2014 21:39
Re: hlavne ta bocna schreyerova linka
já ani moc ne:-) hlavně ten krysí rypák, zužující se směrem dopředu, mně moc neoslovuje ;-\
4. 7. 2014 05:54
Re: hlavne ta bocna schreyerova linka
Porovnej s třídou B, BMW to zvládlo neporovnatelně líp ;-)
Avatar - fOE
4. 7. 2014 09:20
Re: hlavne ta bocna schreyerova linka
No to sice jo, ale na obrazku furt vidim Kia 2 sports tourer, nemuzu si pomoct.
4. 7. 2014 19:57
Re: hlavne ta bocna schreyerova linka
no nevím, mně se teda béčko líbí víc... respektive, není mi tak protivné:-)
3. 7. 2014 16:08
škoda té stoupající spodní linie oken směrem dozadu
jako většina nejenom MPV co to mají vypadá jako když přepadá dopředu ;-\
Jinak dost povedený, pro normální lidi co neřeší co je "skutečný bavorák" zajímavá volba.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - 3_diamanty
3. 7. 2014 16:12
Re: škoda té stoupající spodní linie oken směrem dozadu
zbytocne predrazena volba... rovnaku sluzbu ti spravi aj toyota verso, kia carens alebo aj vw touran .... a stoja mozno polovicu..... myslim ze u mpv clovek az tak nepozera a nepotrpi si na to ci ma na kapote logo bmw alebo vw..... skor ide o prakticku stranku veci o komfort.... a o rodinne vyuzitie.... takze tu zrazu premiovost bmw akosi postrada zmysel ... a vysledny produkt takto len zbytocne predrazuje...
Avatar - bigsoul
3. 7. 2014 16:19
Re: škoda té stoupající spodní linie oken směrem dozadu
Ale ludia si potrpia určite bude radšej keď tam bude BMW ako KIA >:D
Avatar - 3_diamanty
3. 7. 2014 16:28
Re: škoda té stoupající spodní linie oken směrem dozadu
kto na to ma kludne.. je to kazdeho osobna vec..... ;-)

ked sa na bmw 2 active tourer pozeram... tak najviac mi vadia predne partie... hadam zboku aj zozadu to ujde.... ale ten predok je desny .. tie svetla... to zvazovanie kapoty smerom dole... nejako mi ako celok ten dizajn nesedi tak ako ocakavam od bmw... carens aj verso vyzeraju presvedcivejsie
3. 7. 2014 17:33
Re: škoda té stoupající spodní linie oken směrem dozadu
To co pro tebe Toppere nedává smysl, dává smysl naopak milionům lidí ročně (brány prémiové automobilky)... Neposuzuj svět podle svojí optiky. Nefunguje tak.
Avatar - poterienko
3. 7. 2014 19:22
Re: škoda té stoupající spodní linie oken směrem dozadu
Opravdu mají ta rovnaků službu vykonávající auta 170kw?
4. 7. 2014 10:02
Re: škoda té stoupající spodní linie oken směrem dozadu
Nevím, proč by prémiovost postrádala smysl. To jsou jen blbé kecy.
Mohu třeba očekávat ve výbavě elektrické ovládání zavazadelníku, pro rodinné auto z mého pohledu žádaná výbava, o které si mohu u Carens nebo Versa nechat jen zdát. Navíc zavazadelník u Carense je docela k smíchu na střední MPV, které je o skoro 20cm delší než dvojkovej bavorák. O tom, co je pod kapotou se asi nemá ani cenu bavit, že?
Avatar - petrumr
3. 7. 2014 18:13
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
1
4. 7. 2014 14:53
Re: GS
Tak pod tohle nemám problém se podepsat. Tak nějak to taky vidím. :yes:

Minimálně myšlenka na zamyšlenou.
Avatar - praděda7
4. 7. 2014 14:55
BMW 225i
....nemůžu si pomoct, ale já v tomto voze opravdu nikde nevidím souvislost s BMW styling......ano, spíš bych souhlasil s pisatelem článku, že má hodně společné s KIA....a proto bych "BMW peníze" za tento vůz nedal..... ;-\
Rozbalit vlákno
0