Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Evropské internetové auto snů je Mercedes-Benz S Coupe

Zajímá vás, jaká automobilová novinka se nejvíce líbí evropským uživatelům internetu? Možná vás to překvapí, ale je to luxusní kupé třídy S od Mercedesu.
Zpět na článek
6. 7. 2014 12:17
6. 7. 2014 12:28
6. 7. 2014 20:36
6. 7. 2014 15:21
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
6. 7. 2014 12:35
6. 7. 2014 15:03
10. 7. 2014 09:43
Avatar - Inferius
6. 7. 2014 12:17
6 Series
No zadní částí se asi moc designéři ve Stuttgartu zabývat nechtěli, když je jako přes kopírák udělaná od 6 řady ;-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Ham.
6. 7. 2014 12:28
Re: 6 Series
Přes kopírák?
[odkaz]
[odkaz]
To máš divnou představu o kopíráku, vyjma toho, že jsou to obě coupé tam podobnost vidím veškerou žádnou >:-[]
6. 7. 2014 14:40
Re: 6 Series
a co říkáte na tohle:

[odkaz]

;-)
Avatar - Ham.
6. 7. 2014 20:36
Re: 6 Series
Že tam by se vzadu, na rozdíl od 6er, pár podobných rysů našlo :-)
Avatar - jozephko
6. 7. 2014 12:28
Auto by malo byť hlavne praktické - ako žena
Tento meďák je všetko možné, len nie praktické auto. Nič poriadne v ňom človek neodvezie, nastupovanie 3. a 4. pasažiera je komplikované, na parkoviskách sa kvôli širokým dverám ťažšie z auta vystupuje, je príliš veľké, drahé, žravé...
Jediný význam tohto auta je ukázať iným, aké sú majetkové pomery jeho majiteľa.
Keď už mať nepraktické auto, tak potom také, ktoré za svoju nepraktickosť ponúka inú pridanú hodnotu. Napr. Ferrari - akékoľvek.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - CHerokee
6. 7. 2014 12:55
Re: Auto by malo byť hlavne praktické - ako žena
Nepleť si auto s pračkou. Tohle je kus umění. Nejvyšší světová třída techniky a designu. Automobilový orgasmus při pohledu z každého úhlu pohledu, při každém doteku. Super auto. Má určitě šanci stát se automobilovým šperkem a odkazem naší doby. Vedle F-Typu, Californie atp. Ukáže čas.
6. 7. 2014 12:57
Re: Auto by malo byť hlavne praktické - ako žena
Ty si nas dvorny humorista :-)

PS: Nechcel by som vidiet tvoju zenu >:-[]
Avatar - šmoula nešika
6. 7. 2014 13:14
Re: Auto by malo byť hlavne praktické - ako žena
Spousta chlapů má doma úžasně praktické ženy, přesto chodí pravidelně do trafiky pro hambaté časopisy. A neboj, že by toto auto mělo nějakou menší přidanou hodnotu než Ferrari. Chce se to jen dívat na obě strany mince.
6. 7. 2014 13:42
Re: Auto by malo byť hlavne praktické - ako žena
Hlavně tam chybí jen pořádný kufr a lyžiny na střeše, že? >:-[]
6. 7. 2014 13:59
Re: Auto by malo byť hlavne praktické - ako žena
Kolik lidí dneska jezdí v autě ve více lidech, než jsou 2? Moc jich není, spoustu aut řídí jeden člověk a nikoho neveze... Nastupování je pravda horší, ale když už je člověk vevnitř, potom zjistí, že vzadu je spoustu místa a dá se tam pohodlně cestovat. Aspoň v předchozí CL to tak bylo a nemyslím, že by se to nějak změnilo.
Nevěřil bych tomu, že to napíšu, ale tomu autu by slušel i diesel.
Avatar - happy_driver
6. 7. 2014 18:21
Re: Auto by malo byť hlavne praktické - ako žena
Vzadu sa to nezmenilo - v zmysle priestoru. Sedel som tam len pre vyskusanie pocitu, je to OK. No a vpredu - uzasny komfort, pohodlie...vystupoval som strasne nerad. Kto mohol skusit, bude s autom snov suhlasit. :yes:
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
6. 7. 2014 15:21
Re: Auto by malo byť hlavne praktické - ako žena
Forma následuje funkci... sluchu lahodící slova :-)
Avatar - Lukixe
6. 7. 2014 12:35
Nečudujem sa
Ale určite sa tu strhne vlna nevôle a dizajnéri to zhodnotia >:D Netreba ísť sám proti sebe,aktivita diskusie aj tak vždy hovorí za všetko ;-) No a auto je famózne,je to originál tak isto ako aj Bmw 6.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - peter222
6. 7. 2014 15:03
Dizajn
Predná časť je OK aj zadná časť je OK , ale spolu mi to nie jak nesedí. :-|
Rozbalit vlákno
0
Avatar - flyboyeda
6. 7. 2014 19:46
Mě se to S coupe pořád neche líbit
sice by bylo fajn ,že by mi ho všichni záviděli,ale nijak zvlášť se mi nelíbí

Cl se mi líbilo víc, ale možná bych si zvykl :-)
Rozbalit vlákno
0
6. 7. 2014 20:52
Po mojich rozsiahlych skusenostiach
na auto.sme.sk by som to tipoval na Mazdu 6, Toyotu Avensis, Subaru Legacy alebo podobne strasidlo. Naozaj sa mi nechce verit, ze NEMECKY Mercedes je snom tolkych ludi. Aj ked je mi jasne, ze tento prieskum bol kupeny Mercedesom za ucelom marketingu proti japonskym autam. >:D >:D >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Belo13
10. 7. 2014 09:43
parada
Az na ten cerveny interier je to paradna kara :-)
Rozbalit vlákno
0