Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Připravovaný menší sedan Tesly se oficiálně jmenuje Model III

Tesla ústy svého šéfa Elona Muska konečně uvolnila první oficiální informace ohledně nového elektrického sedanu střední třídy.
Zpět na článek
18. 7. 2014 11:40
18. 7. 2014 10:45
3jka od TESLIČKY a množící se NABÍJEČKY, těšíte se
jj
interiér by měla mít 3jka [odkaz] o dost lepší než Brambo ci Leaf tamje to dost mimozemský

SUPROVÝ je že šťáva bude v CENĚ !! [odkaz] [odkaz] soudruidi :-)
PS: hele za poslední týden dalších 5 superchargerů ;-)

VIVÁÁÁ LAS TESLA´S a hlavně srrrr na jedovatý fujtajksdízl [odkaz]
Rozbalit vlákno
0
18. 7. 2014 11:40
Roadster
tak jsem se nakonec trefil ze dostane nove baterky ktere prodlouzi dojezd :-)
Rozbalit vlákno
0
18. 7. 2014 15:50
Dvojnásobný dojezd
Je úžasné, že za méně než 10 let, dokáží do stejného vozu dostat baterie s dvojnásobným dojezdem. Ať mi tady žádný rozumbrada nevykládá, že "bateriové technologie neudělaly za posledních 20 let žádný pokrok", jak je tady zvykem. Protože jenom prostým zdvojnásobením objemu a hmotnosti baterek toho jistě nebylo dosaženo.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - AutoBezObav.cz
19. 7. 2014 13:22
Fandím výrobcům "levných" elektromobilů
Velice se mi líbí postoj automobilek, které se snaží své elektromobily nabídnout i širšímu spektru zákazníků, tedy že tlačí ceny dolů. Vůz na elektriku z kategorie, kam patří BMW 3, Mercedes-Benz C-klasse nebo Audi A4 a jim podobná vozidla, je určitě výborný nápad. Věřím, že pokud Tesla rozšíří vývoj a výrobu i do segmentu rodinných kombi, tak bude mít vyhráno a továrny na auta pak bude Tesla stavět všude možně. Já osobně si počkám, až se kapacita baterií zvýší, tedy prodlouží se dojezd, protože stávající uváděný dojezd 320 km je pro mě nedostačující. Ale aspoň 500 km dojezdu by bylo velmi zajímavých a koupi takového vozu bych řešil hned. Každopádně palec nahoru :yes: a uvidíme, kam se to za pár let bude odvíjet:-)
Rozbalit vlákno
0