Novinky
na tom me nema co zasahovat. tak to proste je. lekarska veda umi to co umi a pokud vic nedokaze tak je pravdepodobne lepsi aby byl nemocny u svych blizkych. a to ze tu nejakej cucak bude neco vykrikovat o pokore, nelidskostia ubohosti je smesne.
Ano, je to napsano "trochu" hrube, nicmene obavam se, ze ve sve podstate pravdive. Nemyslim, ze Michael se vrati do normalniho zivota a jestli ano, pak urcite ne ve stavu, jak bychom ho chteli videt.... Ale drzime palce!
....svými komentáři jsi jen potvrdil to, co se ti snažil webpaja nastínit. Co jsi zač je na tobě. Ale pokřikovat jak poprvé opilá 15ti letá slečna na někoho, koho ani neznáš, je primitivní způsob projevu rádoby tvrdáka. A přitom tvrdo máš jen v hlavě. Teda natvrdlo. Klidně mi nadej do cucáků - možná mi to zalichotí.
Dovolím si půjčit od webpaji:
Svůj stín nepřekročíš.......
Nicméně chtít po tobě byť náznak lidskosti, pokory..... to je jako chtít po čuníkovi, aby si myl zuby po každém jídle 😉
Dovolím si půjčit od webpaji:
Svůj stín nepřekročíš.......
Nicméně chtít po tobě byť náznak lidskosti, pokory..... to je jako chtít po čuníkovi, aby si myl zuby po každém jídle 😉
hochu to je zivot. to ze si cucak a zivot te jeste nevyskolil tak za to ja nemuzu. me vrazili tatu po mrtvici se slovy, ze z lekarskeho hlediska s nim nic jiz delat nemuzou. tohle je stejny pripad s tim rozdilem ze on ma dost vatu.
je jedno kde bude lezet. tech par pristroju co ho drzej pri zivote si urcite muze dovolit a osetrovatelku taky.
ty si jdi dat cucaku cigaro studenou sprchu a znovu si precti na co reagujes a teprve potom pis. takze znova ti to zopakuju. tak pravdepodobne
je jedno kde bude lezet. tech par pristroju co ho drzej pri zivote si urcite muze dovolit a osetrovatelku taky.
je jedno kde bude lezet. tech par pristroju co ho drzej pri zivote si urcite muze dovolit a osetrovatelku taky.
Bla, bla, trapné, trapné... Každý, kdo zná dutohlavé jednovětné výlevy zapšklého loosera s nickem holden_holden, dříve cosworth, dobře chápe žluč obsaženou v tom prvním výkřiku. Byls odpad a odpadem zůstáváš. :-!
Ze te pristup lekaru k tvemu otci zasahl chapu, ale psani radoby tvrdackych komentaru sem na diskuzi ti nepomuze.
ale buďme realisté. Tzv. umělý spánek mu ublížil daleko víc než úraz - po něm ještě normálně komunikoval. Umělý spánek je defakto léky vyvolaný stav, kdy v mozku téměř ustává metabolizmus a taky množství kyslíku v něm se zásadně snižuje. A jak víme, mozek který přestane fungovat začne okamžitě degenerovat. Pokud je v tomto stavu člověk dlouhou dobu, poškození způsobené nedostatkem kyslíku a živin je rozsáhlé a nevratné. Názory se různí, ale mnoho odborníků od této metody dnes ustupuje - oficiálně se tvrdí, že v umělém spánku lépe probíhá regenerace poškozeného mozku, ale opak je pravdou. S nedostakem kyslíku a živin prostě není z čeho regenerovat - snížené množství nestačí ani na běžný "provoz".
Možná by mu mohla pomoci léčba kmenovými buňkami, ale to je v začátcích, bohužel.
Možná by mu mohla pomoci léčba kmenovými buňkami, ale to je v začátcích, bohužel.
... jestli tady náhodou někdo nedoplní informace.... a místo toho se tady exhibuje nějaký ubožáček.... smutné.... bohužel na ACZ se to stává spíš pravidlem než výjimkou.... :😉
Jinak Schumimu samozřejmě přeji jen to nejlepší, dokud je naděje, musí bojovat.... :yes: :yes: :yes:
Jinak Schumimu samozřejmě přeji jen to nejlepší, dokud je naděje, musí bojovat.... :yes: :yes: :yes:
Ja teda Sumimu na daze nikdy nefandil, zacal jsme u Senny takze Sumi mi v zavodech nikdy neprirostl k srdci, ale toto si nezaslouzil. ted mu drzim pesti. Sumi drz se.
qwerty
qwerty
Presne tak. On uz nespolieha na pristroje. Samozrejme, ze rehabilitacia bude trvat dlho a nikto nevie do akej miery sa zotavi. Kazdopadne drzim palce. :yes:
Michaele, moc ti to přeju, vždy jsem ti fandil, a ted dvakrát tolik! Vrať se prosím do normálního života, bez Tebe bude svět jinačí...
Nech si cucáky, svoje životní příběhy tu vypisovat nebudu a přestaň být volem.