Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lexus IS-F se přestal vyrábět, prodalo se 11.000 kusů

První pokus o plnohodnotného konkurenta pro BMW M3 a Mercedes Benz C 63 AMG od japonské značky Lexus se přestal vyrábět. Model IS-F si nakonec našel zhruba 11.000 majitelů.
Zpět na článek
1. 8. 2014 15:04
1. 8. 2014 21:08
Avatar - The Spešl Uan
1. 8. 2014 12:39
Já vůbec
nevím proč, ale asi bych si IS-F nekoupil. Dle mne se moc podobá D3ce. A radši bych si kopil někoho z ní.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Hittman
1. 8. 2014 13:05
Re: Já vůbec
Mne tedy připadá, že ty japonské interiéry všeobecně nějak o pár let zaostávají za němci...tlačítka, uspořádání, grafika displaye mezi budíky, atd. Ale je to jen můj osobní názor..
1. 8. 2014 15:04
Re: Já vůbec
Interiery japoncu a zvlaste potom toyoty jsou katastrofa (i kdyz treba BMW taky obcas zapomene, ze uz nejsou devadesata leta). Tenhle lexus na tom nic nezmenil, ale vnejsim designem je naopak mimoradne povedeny a verim, ze i slvele jezdi. Co me ale prekvapilo je, ze se prestal prodavat az ted. Mel jsem zato, ze uz se davno nedela.
Avatar - jimmbo205
1. 8. 2014 18:45
Re: Já vůbec
tak v minulosti možná... Ale nový GS a IS vypadají vevnitř skvěle.. Ano, je to něco jinýho než Němci, ale rozhodně bych neřekl že to je horší...
1. 8. 2014 21:08
Re: Já vůbec
No uprimne, sok z interieru nove generace jsem rozdychaval dlouho. Materialove snad i OK, ale co ma byt u GSka ten panel ovladani klimatizace? Vypada jak z opelu na prelomu tisicileti. U IS zase parodie na stary bavorak a misto kolem ovladani vyhrevu sedadel? Skoda slov.
Avatar - positivemind
1. 8. 2014 14:09
Re: Já vůbec
Kdybych si měl vybrat... mezi M3 a IS-F, beru jednoznačně lexuse. To auto má jiný charakter, není tak přesné na hraně jako m3 (jen idiot by s ním jezdil na okruhy), ale nabídne hodně srandy při menších rychlostech. A je 100% nenápadné jak pro policajty, tak pro ostatní účastníky provozu.

A kdybych se rozhodoval mezi C63 a IS-F, beru C63 :-)
1. 8. 2014 14:36
Nejvetsi vyhoda IS-F
Nejvetsi a mozna jedina vyhoda Lexusu IS-F byla, ze ac celkem vykonny sportak to byl stale Lexus a tudiz relativne levne servisovatelne auto. V porovnanim s tim je jakekoliv AMG servisni vrazda a M3 polovrazda.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Uživatel_5340709
1. 8. 2014 17:56
Stesky nad interiérem jsou liché
tenhle model dávno skončil, už nějaký měsíc se prodává poslední generace, tak proč by měla pokračovat ve výrobě ostřejší verze??? Vyrábí se snad Oct2 RS, když nám tu skoro rok už jezdí model Oct3? Kritika interiéru taky není na místě, tento model ISf je generačně tuším z r. 2007, tak je jasné, jak je to s materiály uvnitř. Poslední modely lexů od CT200h po největší modely mají jedny z nejpovedenějších interiérů.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - rimow11
1. 8. 2014 23:33
Re: Stesky nad interiérem jsou liché
:yes:
1. 8. 2014 20:55
kazdy ma jine chute
Snad si tento stroj budu moci nekdy poridit :-) me se moc libi asijati, BMW atd... to tu ma kazdy tupec, vidim to na kazdem rohu, ale tohle kdyz nekdo vidi tak se pta co to je zac :-) a komu se nelibi, tak je to jeho vec, me se libi a bral bych ho hned :-)
Rozbalit vlákno
0