Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lamborghini se oficiálně vrací na český trh

Modely italské značky mohou čeští zákazníci objednávat u oficiálního zastoupení už nyní.
Zpět na článek
7. 8. 2014 22:35
Avatar - 3_diamanty
6. 8. 2014 15:55
ten hurracan vyzera naprosto uzasne
dokonalost, genialita, neskutocna elegancia...... a to som si myslel ze miuru p400 uz nie je mozne "nahradit" ..... asi som sa zmylil... hurracan je vazne krasavec... nazivo som videl gallardo a murcielago.... aventador nie... a ani countach.... ale mozem povedat ze uz len z fotiek je hurracan jasne krajsi ako murcielago s gallardom dohromady ..... ta modlivkova ( kudlankova ) zelena je uzasna farba .... dokonalost sama :yes:

navyse je hurracan aj v interieri perfekcionisticky zmaknuty a urobeny ... perfekto, bomba, jednym slovom sen :yes:

po miure dalsie lambo ktore skutocne by som si vedel prestavit mat len tak pre zabavu kebyze mam miliony s ktorymi neviem co robit ..... proste si len tak uzivat tu dokonalost...... nadherne lambo.... nemusim talianske superporty a priznam sa ferrari vobec ..... skor maserati.... ale hurracan od lamba je uzasny, vynimka, je to dokonalost... celkom realne by som mu dal prednost asi aj pred 650S od mclarenu.... dokonale auto :yes: v tej zelenej by som kvoli nemu spravil snad cokolvek [odkaz]

[odkaz] aj tu je nieco
Rozbalit vlákno
0
Avatar - dolfi
6. 8. 2014 20:17
Konečně, už jsem potřeboval vyměnit olej...!
>:D
Rozbalit vlákno
6
Avatar - 3_diamanty
6. 8. 2014 20:28
Re: Konečně, už jsem potřeboval vyměnit olej...!
z co tak mozog v gebuli vymenit ak nejaky vobec mas gaspare ;-)
Avatar - dolfi
6. 8. 2014 21:32
Re: Konečně, už jsem potřeboval vyměnit olej...!
Co nejvíc nesnáším jsou čoboli na českých serverech... To by měli zakázat v zájmu zachování zdravého rozumu! :-!
Avatar - 3_diamanty
6. 8. 2014 21:42
Re: Konečně, už jsem potřeboval vyměnit olej...!
[odkaz]
6. 8. 2014 21:50
Re: Konečně, už jsem potřeboval vyměnit olej...!
zachování zdravého rozumu...treba zacat u seba ;-)
Avatar - 3_diamanty
6. 8. 2014 21:51
Re: Konečně, už jsem potřeboval vyměnit olej...!
problem je ze ci vobec nejaky ma.... z tych jeho prispevkov to moc jasne nie je
6. 8. 2014 22:14
Re: Konečně, už jsem potřeboval vyměnit olej...!
to plati pre kazdeho a vo vsetkom toper chod sa vyspat a nelej olej do ohna ... este sa nahnevas a co potom ;-)
Avatar - HitmanPB
6. 8. 2014 22:47
Kristepane KIA-xxx
ty vieš d o y e b a t každú diskusiu a nie je ti sväté absolútne žiadne auto... :*)

Choď do * :no: :no: :no:

P.S. okrem patrikxz...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - flyboyeda
7. 8. 2014 17:13
Huracán se mi líbí, ale
spíš se těším na novou Audi R8, ta mě zajímá víc
Rozbalit vlákno
0
7. 8. 2014 22:35
Slabé
Nevím, je to hezké, ale chybí tomu ten děs, co měly předchozí generace Lamborghini. Tohle je, dovolím si říct, na třídu supersportů skoro bezpohlavní... ;-\
Rozbalit vlákno
0