Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan 370Z Nismo 2015: Od podzimu o kus lepší

Nissan v průběhu následujících měsíců začne v Evropě nabízet modernizovanou verzi sportovního kupé 370Z Nismo.
Zpět na článek
Avatar - KANKUNEN
27. 8. 2014 10:18
Tomuto autu není co vyčíst
Velmi povedený stroj. Tady nikdo nemůže namítat, že tomu chybí výkon.
Rozbalit vlákno
25
Avatar - Egi
27. 8. 2014 15:50
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Vyčíst se tomu dá to, že když jste na párty a někdo se vás zeptá, v čem jezdíte, tak odpověď je: ,,V Nissanu"
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: Tomuto autu není co vyčíst
..on má Nissan špatnou image? Čím si ji pokazil, já o ničem neslyšel, spíš naopak, takže je to nicnevypovídající argument. Majitel na té párty řekne : "Zetkem", což je pro celou řadu "zet" provařený slovo
Avatar - Egi
27. 8. 2014 18:26
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Nissan je značka pro chudší obyvatelstvo...když řeknu Nissan, tak si málokdo představí tohle ale spíš Micru, Note, Almeru atd atd
Avatar - JDM
27. 8. 2014 18:52
Re: Tomuto autu není co vyčíst
a když řeknu škodovkou tak budu místní frajer ne? v tom jezdí jen pracháči.... to je uváha zase ...... 8-s
Avatar - Egi
27. 8. 2014 20:08
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Co sem taháš škodovku?
Avatar - JDM
27. 8. 2014 21:15
Re: Tomuto autu není co vyčíst
tak já nevím co je pro tebe cool značka za kterou se nemusíš stydět na párty >:D
27. 8. 2014 19:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
27. 8. 2014 19:58
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Známý si vyjel na spanilou snobskou jízdu. Jelo Bentley GT, nějaké SL AMG a Nissan GT-R. Dost si stěžoval, že po GT-R všichni čuměli jak diví a jeho GT si ani nevšimli.
Avatar - Egi
27. 8. 2014 20:10
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Ale já se nebavím o tom, jak to auto vypadá nebo jak je dobrý. Já se bavím o tom, že říct, že vlastním Nissan je trochu trapné, zvláště když si myslím, že mi všichni budou klečet u nohou
Avatar - JDM
27. 8. 2014 21:11
Re: Tomuto autu není co vyčíst
proč by si měl majitel nissanu 370z myslet že mu budou všichni ležet u nohou? >:D >:D trapnej seš jen ty :no: ještě že nemáš ferrari to by si byl pán světa nejspíš >:D
27. 8. 2014 22:32
Re: Tomuto autu není co vyčíst
A u jakého modelu "prestižní" konkurenční značky ostatní klečí (to i někdo dělá??)? On tenhle kousek má jen málo přímých konkurentů a osobně se ohlédnu po 370z než po nějakém Caymanu. Jo možná na párty multimilionářů, kde nejnuznější niemandi dorazí v obyčejném Ferrari, tam asi jo. Ale tam bude za nulu i vlastník Caymanu.
Avatar - Egi
27. 8. 2014 23:12
Re: Tomuto autu není co vyčíst
ani jeden z vás to nepochopil a hned se hádáte. Já opravdu nepíšu, že to auto není hezké nebo že není dobré. Jen prostě mi nepřijde jako fajn, že za 1,2 milionu si koupím něco, co má ve znaku Nissan...a úplně stejně by to bylo blbý, kdyby to mělo ve znaku Renault, Peugeot, Volkswagen, Škoda, Opel, Fiat a já nevím co ještě. Prostě prodávat takový auto z tuctovou značkou je divný. Takovýhle auto si koupí v 99% případu člověk, kterému záleží na image, na tom, jak vypadá před lidma. Má hodinky Rollex, triko LaCoste a slipy Calvin Klein. A najednou vyndá klíčky od auta a na nich je napsáno Nissan....jupíjájej. Už mě chápete? My tady na webu jsme celkem všichni fanoušci a vidíme v tom dobrý auto, nic víc, ale jakýkoliv auto není určený k tomu, aby se o něm psalo, ale k tomu, aby se prodávalo. A opravdu 99% vlastníků tohohle jsou snobi, kterým záleží na značce, nikoliv na dovednostech a schopnostech
28. 8. 2014 06:47
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Muzes taky rict: mam Toyotu. a muze to znamenat, ze mas Land Cruiser 200
V8 benzín za skoro 3M. Jsem si jistý, že si ostudu neuděláš:)
28. 8. 2014 08:45
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Stejně tak to bylo s VW Tuaregem, Nissan GTR, ... Dnes jsou to v kategorii významní hráči a nikdo na ně nehledí jak na levnou masovku pro méně majetné.
28. 8. 2014 08:39
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Myslím, že všichni to pochopili velmi dobře. 370z a všechno v této kategorii nekupují jen snobi. Osobně znám vlastníka Caymanu a 911 Spyder a jsou to zapálení řidiči a ne snobi. Druhý zmíněný z nich ho mimo jiné bude docela dost dlouho splácet, protože to není žádný velký boháč. Zajímalo by mě, jak moc se mezi těmi snoby pohybuješ, když něco takového tvrdíš...
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: Tomuto autu není co vyčíst
egi - plácáš pátý přes devátý a snob si nekoupí ani "rolexky", které už nejsou dnes dost exkluzivní, ani triko Lacoste za sedm stovek a slipy Calvin Klein? Nenech se vysmát :-) Za 1,2 míče je to dobrá koupě, snob si dívá od 3 míčů výš.
Avatar - white label
28. 8. 2014 23:43
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Člověk, který si kupuje (nové) auto v ceně 1,2 milionu není snob, případně si na něj pouze hraje. Za 1,2 milionu se dá nakonfigurovat i koncernový mainstream, včetně Superbu, nebo Golfu. Sám si dovedu představit nový Golf R v ceně 1,2 milionu (před slevou), takže naštěstí taky nejsem snob (odpovídající tvým představám), který by si raději něco (přitom ani ne moc) připlatil, třeba za Audi S3, jen proto, aby měl "lepší" značku, která by mu lépe ladila k hodinkám, triku a spodnímu prádlu.
8-s
28. 10. 2014 12:06
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Spis ti pustili Top Gear a ty sis podle jednoho vpku hned utvoril svetonazor. Problem se znackou by (ciste teoreticky) mohl vzniknout u GT-R (ostatne tak to bylo mysleno v tom Top Gearu) ale i to je hloupost jelikoz ho lidi berou jako GTRko a fakt, ze je to Nissan nikdo moc neresi. Naopak je to auto docela precenovane a rekl bych, ze mezi snoby tomu nebude jinak. Rozhodne to ale neni problem u auta za 1,2 milionu korun. Jaka snobska alternativa v teto cennove hladine nabizi zadni pohon, karoserii kupe a sestivalec? Mozna dvojkovy bavorak, ale tohle je cistokrevnejsi sportak.
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: Tomuto autu není co vyčíst
egi - co tak čtu diskuzi, tak píšeš docela slušný voloviny
Avatar - white label
28. 8. 2014 23:50
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Zjevně zatím patříš k těm, kteří se naivně domnívají, že lze svou osobní intelektuální nedostatečnost eliminovat např. vlastnictvím "luxusního" auta. Prostě ON si koupí luxusní auto a všichni mu budou rázem klečet u nohou... 8-s
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: Tomuto autu není co vyčíst
egi - pokud to řekneš někomu, kdo zrovna slezl ze stromu, tak určitě...
Avatar - white label
28. 8. 2014 23:46
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Ani to "chudší obyvatelstvo" ještě nemusí být chudé duchem tak, jako tvé podobné příspěvky...
27. 8. 2014 19:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
28. 8. 2014 21:01
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Nevím jak jsi na tom Ty, ale mně se nikdo, nikdy na žádný párty nezeptal, čím jezdím. Když už by na to došlo, klidně řeknu "Nissanem" - ať si myslí kdo chce, co chce.
Btw, ten kus o těch % je pěkná volovina.
Avatar - white label
28. 8. 2014 23:54
Re: Tomuto autu není co vyčíst
Nesmíš chodit na párty s "dementama", ale znáš to asi o té vráně, že... ;-)