Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda v Paříži: Fabia, Fabia, Fabia (+videa)

Na první novinářský den pařížského autosalonu Škoda přivezla deset exemplářů nové Fabie.
Zpět na článek
2. 10. 2014 19:24
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 10. 2014 19:37
2. 10. 2014 20:17
2. 10. 2014 21:28
2. 10. 2014 20:29
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 10. 2014 19:24
Už zase...
... Change gender roles!

Jinak, auto je to celkem sympatické.
Rozbalit vlákno
0
2. 10. 2014 19:37
Combi
Tá Fabia Combi vyzerá fakt moc dobre. Uvidíme ake bude mať ceny na Slovensku. Inak :yes:
Rozbalit vlákno
0
2. 10. 2014 19:52
ty holky mohli vybrat teda hezčí....
...jako ta blondýna na snímku č. 8 vpravo je hodně dobrá, ale ten zbytek nevím, nevím, asi tentokrát vzali mistní holky z francie a nejsou to naše české holky...

Ale auto je to parádní. vidím to na nástupce svého roomsteru :-)...ovšem, kdoví co bude za 10 let....
Rozbalit vlákno
2
3. 10. 2014 09:24
Re: ty holky mohli vybrat teda hezčí....
Nene, ty holky jsou typický slovanský typy...ne top, ale jsou pěkný. Ale pozor, francouzky nejsou ošklivý, některé ano, ale je mezi nimi spousta krásných štíhlých, zejména brunetek (můj vkus, hm...) :-)
4. 10. 2014 00:01
Re: ty holky mohli vybrat teda hezčí....
no já nevím, ta jedna má předkus jak kůň na dostihách...to slovanka nebude....
Avatar - petrumr
2. 10. 2014 20:17
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
2. 10. 2014 20:29
Kvalita designu a zastaralé stereotypy...
"Novou Fabii Combi nedávno šéf koncernu Ferdinand Piëch označil za budoucí nejkrásnější auto koncernu. To je vcelku velkolepé prohlášení, s ohledem na to, že mezi koncernové vozy patří i třeba Lamborghini Aventador nebo Porsche 918 Spyder. Bez zaváhání ale můžeme říci, že z mainstreamových aut koncernu patří Fabia Combi (a ostatně i hatchback) mezi ty designově nejpovedenější."

S touto formulací si dovolím zásadně nesouhlasit. Každé auto se musí posuzovat v rámci své kategorie. A pokud budou Lamborghini Aventador nebo Porsche 918 Spyder horší, než jejich třídní konkurenti, a pokud bude zároveň Fabia designově kvalitnější, než její soupeři, pak ano - Fabia může mít podstatně kvalitnější design, než Lamborghini a Porsche. Podivovat se nad něčím takovým není korektní. Na prohlášení pana Piëcha není nic velkolepého.
Rozbalit vlákno
1
3. 10. 2014 12:08
Re: Kvalita designu a zastaralé stereotypy...
Neumím posoudit velkolepost prohlášení pana Piëcha, ale souhlasím s ním. Sám jsem byl zvědav, jaké bude kombi, zvláště když i pan Kabaň si pochvaloval v rozhovoru před cca půl rokem, jak se jim povedl zadek auta. A musím s ním souhlasit, auto má perfektní proporce, hlavně při pohledu zboku. Na fotkách má mnohem sebevědomější výraz, než předchozí generace. Takže v MB zase budou chodit na tři směny... :-)
Avatar - Ja Prvni 123
2. 10. 2014 22:46
Ale jo, kombík se mi až překvapivě líbí...
potěšila i ta "uzávěrka" diferenciálu.
Škoda jen té zčubené převodovky u litrového motoru... protože v praxi to znamená, že použitelná bude až 1.2TSI.. teda možná, pokud už neudělají podruhé "přešlap".
;-)

A tam už ta cena tak hezky nezní...

Ale v zásadě dobrý. Kdybych chtěl malou škodovku - tak rozhodně raději tohle, než Rapida.
Rozbalit vlákno
3
3. 10. 2014 07:19
Re: Ale jo, kombík se mi až překvapivě líbí...
Mi se ten kombajn taky líbí, na rendru ovšem o hodně víc. [odkaz] proti [odkaz]
Avatar - miromen
3. 10. 2014 07:30
Re: Ale jo, kombík se mi až překvapivě líbí...
Avatar - dal
3. 10. 2014 08:51
Re: Ale jo, kombík se mi až překvapivě líbí...
Kombík moc pěkný, při tom videu jsem si vzpomněl na Remka e..., e...., e.... >:D
4. 10. 2014 08:07
ACH TA ANGLICTINA
Panove ve Skodovce by se meli zamyslet koho, ze posilaji na predstaveni. Mozna by meli zmenit pouzivanou rec z nemciny na anglictinu, cimz by podporili jeji vyuku. To co predvedl Jan Obermann byla ostuda.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Hannu
4. 10. 2014 09:57
Re: ACH TA ANGLICTINA
Opravdu se to nedá poslouchat. Na týhle úrovni bych od Škodovky nečekal tak příšerný přešlap...
Avatar - mrvolvo
7. 10. 2014 15:03
Re: ACH TA ANGLICTINA
Přesně to jsem si říkal, když jsem to slyšel. To je výslovnost školáka prvního stupně :-)