Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

koncept
| 7. 10. 2014 16:06
je velká škoda, že se tento koncept nedostal do výroby, měl by budoucnost. Zřejmě zase zasáhl tatíček VW. Jenom těch peněz, co je ten vývoj musel stát a oni to utopí...
Ve své době hodně nadčasové auto :yes:
koncept
| 7. 10. 2014 16:49
.......přesně tak, bohužel nadcházejících 15 let přivedlo SEAT na opačnou stranu, sice snaha v případě "trojkového" Leonu vypadá zajímavě,....ale pořád to není ono !!!, byl jsem příznivcem této značky,...ale už jsem ji opustil, a nejsem sám,...hezky to soudruzi z VW zabili :no: :no:
koncept
| 8. 10. 2014 09:17
To mě mrzí, SEAT by věrné zákazníky potřeboval :-) , ale pokud jsou jinde spokojenější, tak OK. Já znám pro změnu i mnoho lidí, kteří k němu přišli od konkurence. To je ale realitou u každé značky. Mě se nelíbila ta éra Silvy, jinak současný Leon se mi moc líbí a je to auto, které bych si klidně koupil (zejména ve verzi FR nebo Cupra). Samozřejmě u každého auta je vždy co vylepšovat a tady je třeba si uvědomit, že Leon v koncernové hierarchii nikdy nemůže za menší peníze nabízet více než Golf. Top model Cupra je výjimkou.
koncept
| 8. 10. 2014 10:10
Faktem je, že Seat na tom mohl být hodně dobře, kdyby dostal od VW větší volnost. Soudruzi z VW zřejmě nechtěli stvořit silného hráče, který by jim lezl do zelí.
Dobře, že jste tento projekt připoměli
| 7. 10. 2014 16:45
Dovedu si představit, že projekt Bolero byl stopnut koncernovým vedením v důsledku (pravděpodobně) nerentabilních nákladů na vývoj. Tehdy. Později musel jít seat trochu do risku, aby se vyprofiloval vedle škodovky a vw. To jen dokumentuje zmatky, které provázely Seat po celou dekádu od 1998 do 2008!
Připojuju se k rapperovi: design auta nadčasový, rozměry tak akorát (vzpomeňte na trapné exeo o více než 10 let později!) a v sérii mohla být odpovídající motorizace stejná, jako u Leonu a spol. Tohle Bolero by přitáhlo pěkných pár zákazníků, kteří později marně hledali sedan v nabídce oblíbené značky...
Mrzí mě, že žádný ze zdrojů, zmiňujících tento model, neuvádí autora designu.
Dobře, že jste tento projekt připoměli
| 7. 10. 2014 18:21
Na starost to měl mít Himmel.
Bajka se šejkem
| 7. 10. 2014 17:00
je řek bych dost urban legend.
Škoda
| 7. 10. 2014 19:57
Škoda že to nepustili, měli víc nadějných konceptů.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku