Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Audi vypustí na Hockenheimring autonomní RS7

V budoucnu možná dostanou všichni závodní piloti Audi padáka. Značka se totiž chystá vypustit autonomní RS7 na Hockenheimring.
Zpět na článek
11. 10. 2014 18:07
11. 10. 2014 21:51
11. 10. 2014 22:06
12. 10. 2014 11:39
12. 10. 2014 17:36
11. 10. 2014 16:12
NO TAK TESLA JEDE ŽE A ZBYTEK SVĚTA MUSÍ JINAK Z KOLA VEN
jj
takový částečný autopilot jako ukázala včera TESLA na novým MODELU S/D [odkaz] to prožene faldy líným evropským dinomobilkám co vás stále tahají za nos JAK TO POŘÁT NEJDE [odkaz] >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Rozbalit vlákno
3
11. 10. 2014 18:05
Re: NO TAK TESLA JEDE ŽE A ZBYTEK SVĚTA MUSÍ JINAK Z KOLA VE
Já si budu své auto vždy řídit sám
Avatar - Jeremy.McKvak.ANTIDIESEL
12. 10. 2014 09:21
Re: NO TAK TESLA JEDE ŽE A ZBYTEK SVĚTA MUSÍ JINAK Z KOLA VE
no to jen do tý doby dokud na to budeš mít ;-) >:D >:D >:D >:D
12. 10. 2014 00:53
Re: NO TAK TESLA JEDE ŽE A ZBYTEK SVĚTA MUSÍ JINAK Z KOLA VE
tu technologii ma tesla od mercedesu, ktery ji uz davno pouziva, rozdil je v tom ze cisty autopilot je z pravniho hlediska napr. v nemecku zakazane pouzivat. to znamena ridic musi mit moznost slapnou pridat plyn kdyz se tak muze vyhnout prekazce. Jak jsem vcera poslouchal analysty na CCN tak nova tesla je sklamanim, protoze ty asistencni systemy jsou v premiovych autech uz davno.. taky vcera akcie tesly na burze klesly
Avatar - Bully_
11. 10. 2014 18:07
Ty muj svete,
kam ty spejes.. :no: Aby clovek mohl normalne ridit normalni auto, bude se muset za par let odstehovat minimalne do rovnikove Afriky. A jeste si predtim ilegalne nechat vyoperovat GPS mikrocip, aby ho nezavreli za spalovani fosilnich paliv.
Rozbalit vlákno
0
11. 10. 2014 20:23
K čemu je to dobré?
Pokud si auto nemůžu sám řídit, tak jaký mám důvod si ho vůbec koupit?
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Rubb
11. 10. 2014 21:51
K ničemu
To je auto tak maximálně pro alkoholiky. Člověk přeci potřebuje auto kvůli tomu, aby zažil ten autentický požitek souznění člověka a stroje...
Tohle se vymyká všemu a je to snad pro každého fandu aut, bez rozdílu značky, k ničemu. :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - white label
11. 10. 2014 22:06
???
Závody bez závodníků, to je jako fotbal bez fotbalistů, nebo fotbal s balonem řízeným počítačem...
Rozbalit vlákno
2
12. 10. 2014 11:39
Re: ???
I bez jezdců to jde, jen jsou to pak čistě závody inženýrů. :-)
Avatar - JDM
12. 10. 2014 17:36
Re: ???
inženýři ty auta možná naprogramujou ale jak je mají naprogramovat jim stejně musí říct závodník ;-) v soutěžení elektronika dost omezená , žádný ABS , žádná kontroly trakce, launch control atd se nepoužívá aby to nebylo jen o tom naprogramování ale zkušenostech a umění řidiče.
11. 10. 2014 23:11
No ja už fakt neviem..
čo sa to v tom automobilovom priemysle deje...autonómne riadenie? a ešte v autách ako sú napr. Merc S alebo táto RS7..to je doslova hriech...potom už takéto veci nenazývajme autá..je smutné že žijeme v dobe, keď už pomaly ale isto miznú poctivé motory, komunikatívne riadenie alebo dobre vyvážený podvozok...a aby toho nebolo málo, tak niekto príde s takouto **..neviem aké su požiadavky ale čakal by som že pre značku ako je AUDI a zvlášť v divízií RS bude pracovať človek, ktorý autami žije, nie IT-čkár ktorý berie auto ako kus mŕtveho plechu..nehovorím aj dnes sa vyrábajú autá s ktorými je zábava, lenže buď to je nejaký hatch, kupé za ktoré človek zaplatí nemálo alebo nejaký drahý šuperšport...pre mňa ale zábava za volantom nie je len o výkone..uviesť to na príklade je to asi takto..vystriedal som mnoho áut..ale keď si porovnám napr. také BMW...áno s takou M4 alebo M135i je sranda..ale čo nejaký klasický model? keď som mal kedysi 528i e39, s tým autom som nejazdil len preto lebo som musel ale preto, lebo ma to bavilo..ten motor, to spracovanie a celkový charakter..z toho auta bolo cítiť kvalitu...to auto malo dušu..dnes mám doma 535i F11 MSport..auto je to fajn, aspoň motor je benzínový..áno aj ten interiér je kvalitný a auto ako celok funguje výborne..ALE..ten pocit z toho auta je proste preč...žiadne nadšenie, prepojenie s autom...proste nulová emócia..a toto sa mi napr. pri e39 nestalo..

preto hovorím, že autá v dnešnej dobre už aj tak dosť stratili svoje čaro kvôli normám a rôznym vychytávkam dnešnej doby ktoré proste výrobcovia považujú za nevyhnutnosť aj keď to tak nie je..a dať do auta ešte aj systém ktorý ho bude sám riadiť...to je pre mňa hnus..škandál a prúser najvyššieho rázu...preto by som bol rád keby si aspoň túto vec odpustili a nebrali šoférom aspoň ten posledný kúsok radosti v podobe šoférovania..ja viem že doba ide dopredu ale nad týmto by sa mal fakt niekto zamyslieť.. ;-\
Rozbalit vlákno
0
Avatar - jozephko
12. 10. 2014 07:26
Závody bez jazdcov by mohli byť zaujímavé
Závody bez jazdcov by mohli byť zaujímavé. Samozrejme, že nie všetky súťaže a všetky typy áut. Ale mohlo by to slúžiť ako laboratórium na ďalší vývoj automatických pilotov.
Veľmi rád by som si také závody pozrel.
Rozbalit vlákno
0