Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Kia Forte – Výsledek týmové práce

V krátké reklamě se předvádí idealizovaná představa vzniku designu nového čtyřdveřového sedanu Forte, který měl v loňském roce světovou premiéru a nyní se na autosalonu v Chicagu představuje severoamerické veřejnosti.
Zpět na článek
19. 2. 2009 13:39
Šikágská galerka
Někde jsem viděl moc pěknou galerii přímo z Chicaga, ale neuložil, no nic. Dávám sem odkaz na vzornou galerii z ConceptCarz - na modré liště nad fotkami lze přecvaknout taky na Specifications pro ty, kdo ještě stále věří, že Cerato a Forte jsou dva různé segmenty: [odkaz] A zábavnou galerku z Chicaga mají na autobloggreenu: [odkaz]
Je evidentní (15" kola, řešení kufru, provedení interiéru...), že Forte je myšlené jako opravdu lidový model. Tak uvidíme, co na to americký lid. Náš lid snad uvidí v Ženevě (YN), jestli a které prvky přejdou do evropských modelů Kie. Možná stojí za to občas se podívat na Kiu Kee, do které P.Schreyer zabudoval základní definice "nové cesty": [odkaz] Dá se např. srovnávat zadní nárazník vykrojený do oblouku s transformací tohohle prvku na zadní partii YN. Teda - když to někoho baví, žejo. :-)
Avatar - Katikakus
19. 2. 2009 11:35
Re: Forte = Cerato
Dokonce oba stoji na stejne platforme.
19. 2. 2009 09:28
Re: Forte = Cerato
A že jsem tak smělý Cerato je jaká třída? Nižší střední.
A Cee´d? Nižší střední. Fakt docela výrazný rozdíl tříd >:D
neregistrovaný "c@rfun"
18. 2. 2009 18:42
Re: Forte = Cerato
No mozno sa tu neukaze, ale to budeme vediet casom...a Cerato je ina kategoria ako Ceed takze by som ich neporovnaval...
18. 2. 2009 17:16
Re: Forte = Cerato
Omyl
v Evropě minimálně v roce 2009 nebude. A kdoví jestli vůbec dorazí. O sedany zde není moc v této kategorii zájem a s jinou variantou karosérie se zatím nepočítá. Pro Evropu má Kia model ceed.

Jinak jméno Cerato bylo zachováno na některých trzích jako je třeba Střední východ (kde se již prodává) nebo pro Austrálii.

V Korei a v USA se bude model jmenovat Forte.
neregistrovaný "c@rfun"
18. 2. 2009 12:21
Forte = Cerato
Forte pre Ameriku, Cerato pre Europu. :-) Inak sa mi toto auto velmi paci...som zvedavy ako bude vyzerat live na ceste...
neregistrovaný "nechi dále tento účet, SMAŽTE T"
18. 2. 2009 12:09
CERATO
ja na tom aute vidm napsano CERATO ... ne FORTE jak se pise v nadpisu clanku :-)