Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota oznámila provozní ztrátu 4 miliardy dolarů (výsledky za 4. čtvrtletí)

Japonská automobilka Toyota Motor revidovala na základě výsledků z loňského posledního čtvrtletí predikci hospodářských výsledků za tento fiskální rok. Čistá ztráta za celý fiskální rok by měla dosáhnout 5,5 miliardy dolarů.
Zpět na článek
11. 2. 2009 09:40
12. 2. 2009 20:53
neregistrovaný "yaroukh"
12. 2. 2009 20:16
11. 2. 2009 09:40
tak to je drsný
Když už i Toyota... A tolik... ;-\
Musím jen říct... bude zle... Z tohoto pohledu Bravo Fiat...
Rozbalit vlákno
4
11. 2. 2009 18:19
Re: tak to je drsný
Bohužel to čeká i Fiat. Propady v Evropě přišly později, ale je to stejně drsný.
Avatar - Andromeda
11. 2. 2009 21:36
Re: tak to je drsný
Neblbněte kucí,"jednička" Mirek,další Mirek a Zdenda nedávno říkali,že je to tady v Bohemii v poho ;-) ,vcelku klídek ...jo a prý je klika že máme tu Kačku(ne tu Neumannovou na běžkách),to prej je taky fajn...a něco na ten způsob tvrdil i Vašek z prognosťáku...tak teda nevím,jestli ty syčáci nejen v proradný EU zase nešířej poplašný zprávy >:-[] ...
PS:Znáte to,jde jim vo prachy... >:-[]
neregistrovaný "yaroukh"
12. 2. 2009 20:53
Re: tak to je drsný
Dobrá snůška blábolů. :no:
Avatar - Andromeda
12. 2. 2009 21:25
Re: tak to je drsný
Šlo o nadsázku,nicméně na podzim zmiňovaní něco podobného veřejně tvrdili - nebo snad ne?...
PS:Tuším ještě v listopadu min.fin.obhajoval s úsměvem návrh st.rozpočtu + deficit...já vím,blábolím já...
neregistrovaný "mi_golem"
12. 2. 2009 13:26
Bohužel vyrábí to, co nepotřebuji a nevyrábí to, co potřebuj
Toyota není špatná, mám Corollu. Bohužel motorizace v Evropě je ubohá. Z benziňáků jen 1.4. ,1.6 a žádný zázrak. Nafťák při cenách v servisu jaké jsou a ceně nafty(a smradu z ní) už taky není to , zač by zákazník zaplatil horentní sumy. Prius v našich končinách je ekonomická sebevražda. Auris nesplnil očekávání. V nabídce chybí Auris s motorem Valvetronic 1.6,1.8,2.0. To však Toyota údajně nabízet nebude,protože by to prý nikdo nezaplatil. Z čehož mě plyne, že třeba HONDA 1.8 je asi to, co by mě zaujalo. Ale jinak dobrý. Zatím za necelých 5 let provozu s Corollou si až tak moc naříkat nemohu.
Rozbalit vlákno
1
12. 2. 2009 20:10
Re: Bohužel vyrábí to, co nepotřebuji a nevyrábí to, co potř
ono ani ta 1.8 od Hondy není nějáký zázrak... Jede to jen o trošku líp než moderní 1.6 -tka. Nějáký nadpozemský zážitky s tímto motorem rozhodně nezažiješ. Ani nemá výrazný zátah motoru ve vyšších otáčkách jako měli starší hondy. Ten motor je až nudně uhlazenej a bez nějákého výraznějšího zátahu.
12. 2. 2009 20:16
kde jsou všici?
jsem čekal jak se tady strhne diskuze o tom jak je toyota nejproduktivnější a nejlepší výrobce na světě a ono nic... >:D Myslím, že japonci za posledních několik let udělali několik závažných marketingových i manaženských chyb. Krom uvedených nových modelů stále věřili v to, že žádná velká krize nenastane (když už všem bylo jasný, že dávno nastala) a tak stále čekali na zázrak a plnili sklady... navíc je teď kapitálově tíží i skoupení podílů u svých důležitých dodavatelů, čímž se jim dále zvyšují ztráty...
Rozbalit vlákno
0