Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Golf Plus/Sportsvan: Nafouklý Golf slaví milion

Golf Plus se vyráběl od roku 2004. Letos jej nahradil model přejmenovaný na Golf Sportsvan.
Zpět na článek
10. 12. 2014 14:43
9. 12. 2014 16:16
Gratulácia k prvému miliónu
Je to zjavne veľká udalosť, keďže si zaslúžila väčšiu fotogalériu ako ktorýkoľvek test >:D
Rozbalit vlákno
12
9. 12. 2014 16:47
Re: Gratulácia k prvému miliónu
Galerie s touhle událostí nemá nic společného.
9. 12. 2014 18:12
Re: Gratulácia k prvému miliónu
Nechápeš na čo narážam.Je to pekné, ale myslím že by to stačilo ilustrovať tou úvodnou fotkou a nieje k tomu potrebný Sportsvan v každej farbe a z každého uhlu.Aby si si nemyslel, nemám to samozrejme autorovi ani nikomu inému za zlé, len ma to celkom pobavilo. ;-)
Avatar - 3_diamanty
9. 12. 2014 19:45
Re: Gratulácia k prvému miliónu
takuto bohatu fotogaleriu ozaj nenajdes vsade... dokonca ani pri teste :yes: ;-) to je pravda

PS: s pochopenim pointy ( neboj ja viem na co si prvym prispevkom narazal ) ma tu problem dost ludi... sam to poznam velmi dobre... niektorym musim pisat jak po lopate a aj tak ma budu chytat za slovicka a hrat nechapaveho...
Avatar - white label
9. 12. 2014 19:49
Re: Gratulácia k prvému miliónu
100%ně ti věřím, že zrovna ty tu "osobitnú školu" poznáš (osobně) velmi dobře... :*) ;-)
Avatar - 3_diamanty
9. 12. 2014 19:51
Re: Gratulácia k prvému miliónu
no uz sa prvy ozval... ani to dlho netrvalo ;-)
Avatar - white label
9. 12. 2014 19:54
Re: Gratulácia k prvému miliónu
Díky za další důkaz, že jsi psal především sám o sobě, když si napsal, že: "s pochopenim pointy ma tu problem dost ludi... sam to poznam velmi dobre..." :yes:
Avatar - 3_diamanty
9. 12. 2014 19:56
Re: Gratulácia k prvému miliónu
ja o voze ty o koze.... skoda debat... pekny vecer
Avatar - white label
9. 12. 2014 19:57
Re: Gratulácia k prvému miliónu
A znovu...
Avatar - 3_diamanty
9. 12. 2014 19:59
Re: Gratulácia k prvému miliónu
poznam to .... ze ked nieco napisem kazdy sa tvari nechapavo... ;-) a chyta ma za slovicka...

toto si chcel pocut? lebo o tomto som pisal.... snad uz si ma teraz pochopil o com pisem a nejdes ma zase chytat za slovicka a vysvetlovat si moje texty po svojom ... ;-)
9. 12. 2014 20:56
Re: Gratulácia k prvému miliónu
Někde ji najdeš - u některého z článků z doby představení Sportsvanu. Nevycucali si je z prstu.
9. 12. 2014 20:57
Re: Gratulácia k prvému miliónu
To tu není nic nového. Odpovědná osoba prostě našla v archivu galerii Sportsvanu a je to zrovna ta plná promo materiálů z představení. Co já vím, možná byla vybraná pro počet fotek bez nějaké hlubší myšlenky.

Úsměvné je, že titulní fotka (ilustrace) pak v galerii typicky není. U jiných článků pro změnu galerie není žádná, byť je u nich fotka. V obou případech je výsledek stejný - nemůžeš si ji prohlédnout v plné velikosti. Nemluvě o situaci, kdy má článek více galerií. Ale to už příliš odbíhám.
9. 12. 2014 23:01
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
10. 12. 2014 14:43
5<
Po prvom dojme, ze novy "Plus" bude aj dizajnove plus sa pozitivum vytratilo pohladom na biele prevedenie s plechacmi na ulici vo vybave asi ako: [odkaz]
Vtedy vyzera, akoby sa predavalo uz minimalne 4-5rokov.
Rozbalit vlákno
0